Quantcast

TAXI u Somboru

Durra

Primećen član
Poruka
815
Najbolji su ovi u Severtransu to su likovi koji uopste ni nemaju kola (jer ko bi radio za taxi a kasni mu u startu plata 3 meseca) ja znam jednog sto radi-ni u tragacama mu ne bih dao da me vozi!
E sad kola im jesu dobra-ali evo moja komsinica se zalila da kad ih nazvala poslali su auto koji kad nije dosao,ona je opet nazvala a operaterka je rekla da vozac nije mogao naci ulicu pa zato kola nece ni doci(verovatno je toliko glup da ne zna ni kartu koristiti)

A-man

Aktivan član
Poruka
1.528
Pazi, verovatno ces biti jako iznenadjen, kad sagledas, koliko novih naselja i ulica ima...sa neuredjenim putevima, neobelezene pogotovo.
To nije propust taxiste, koji zaradjuje posteno, vec onih smradova po kancelarijama u urbanizmu/turizmu i sl. koji decenijama ne azuriraju kartu sombora i ne publikuju. Sutra ces se i ti naci u slicnoj situaciji da ne znas koja je ulica gde (u vremenu od 30 sec. recimo)
E, sad o vozackoj kulturi...pojedince ( ! ) bih ja BATINOM resavao, jer ne mogu da verujem kolikoi su bezobrazni i bahati. Znam sta pisem, gledao sam vise puta !!! Primer : gradiliste pri kraju glavne ulice...bageri, kamioni, raskopano...baja ladno ulece taxijem od 5 m, manevrise, prolece pored bezbedn. ograde...
Mislim da "Severci" nisu toliko losi, postavljaju neke standarde karakteristicne za vece gradove i treba im dati sansu da se jos malo ustose. Treba reci jos jednu stvar..Somborci su UZASNE musterija ! Razmazene, zahtevne, trebas im titrati...istina.

P.S. Malo koji pilot JAT-a ima svoj avion, pa vozi i vise i brze :D:D:D a da su imuni na odredjene poroke...drugi put.
Pozdrav !

citizen Boris

Početnik
Poruka
15
Otkad se pojavio Severtrans samo se s njima vozim jer su DUPLO a u nekim slucajevima i 2,5 puta jeftiniji od ostalih. Vozio sam se bar 30 puta i nikad nisam imao nekih problema. Vozila su im super! Moja jedina zamerka je da poneki voze prebrzo (ne znam kako je vama ali je meni 100km/sat po vencu prebrzo). Ostala bagra od taksista vozi krntije, naplacuje kako im se cefne, a ne-daj-boze da i torbu nosis jer se to, naravno, dodatno placa. Cak sam cuo i varijante da neki naplete svakom putniku punu cenu (tipa: vozi se njih troje i svima naplati pojedinacno:confused:)
Sto se mane tice, vozim se samo Severtransom. Ako je zauzet - idem peske!

Babybad

Početnik
Poruka
48
Svima uvesti licencu pa da vidimo ko zna a ko ne, plus tehnicki bar dva puta godisnje i normalno da ih kljunovi ne tolerisu samo zato sto su taxisti.J..... to im je posao pa neka rade samo ispravni korektni a sljam u njivu.