Kafana "Bonaca"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svaka čast na temi !!! :pivce:

Zahvaljujem druze... posluzi se

1306847783-98.jpg


a sad ce Saint kao gazdarica ovog mesta i jedina zenska ruka u ovom trenutku, da nam nareze nesto da zamezimo ;)
 
ne znam, kod nas je grmelo malo i padala kisa nekih pola sata- sat, i nista, bas je bilo prijatno :)
a gde je to padao grad? Ja sam cuo da je tamo oko Ivanjice padao grad kao pesnica veliki :/

ne znam brate, ovde u Nišu je užas bilo, imala sam utisak da se ruši zgrada koliko je udarao led o krov i zidove zgrade.
neko reče našao led veličine limuna na terasi o.O
uglavnom veličine oraha je led bio, pomislih se sinoć, još samo mi to fali da ostanem bez prozora na zapadnoj strani jer je tako
padao sa zapada ka istoku i onda ništa nije udaralo u istočnu stranu :roll:
 
ne znam brate, ovde u Nišu je užas bilo, imala sam utisak da se ruši zgrada koliko je udarao led o krov i zidove zgrade.
neko reče našao led veličine limuna na terasi o.O
uglavnom veličine oraha je led bio, pomislih se sinoć, još samo mi to fali da ostanem bez prozora na zapadnoj strani jer je tako
padao sa zapada ka istoku i onda ništa nije udaralo u istočnu stranu :roll:

:think: iz tvog teksta, ja sam skapirao da tebi nije krivo to sto je padao kod vas na zapadnoj strani, vec zbog cega nije udario i na istocnu, po principu "da komsiji crkne krava" :tongue2:
ma vazno je da nisu osteceni prozori, prosla oluja, sad ljudi imaju temu za pricu u narednih par dana... bar nece o drugim ljudima da pricaju - eto vidis da ipak ima nesto dobro i od te oluje :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top