Quantcast

Taverna

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
..ahhhh...:hahaha:
...hoces da MREM u cvetu mladosti... nemas srca... gde ce ti dusa...

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:..
...od sada kad zacujem prve taktove neceg slicnog ima da pocnem sa smehom...

... menjaj repertoar... svega ti...:hahaha::hahaha::hahaha:

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
... ahhhh...
... bez teksta sam.. predivno...
:zaljubljena:

.. jos kad bih znala francuski... no nema veze... veoma je lepa pesma... svaka cast...
... nadam se da me nece zaraziti i da je necu pevusiti ceo dan... :whistling::arrow::P:arrow::lol::arrow::klap:

...sa sve... lalalalalaaaa...:hahaha:

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
Karpos...
... dosli mi gosti, pa se lutalo na sve cetiri strane sveta... no skinuli su muziku sa you tuba i ubacili u telefon... tako da sam pevusila... ova dva dana...
... nanananaaaa...
:whistling: :p :lol:

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
Karpos...
... dosli mi gosti, pa se lutalo na sve cetiri strane sveta... no skinuli su muziku sa you tuba i ubacili u telefon... tako da sam pevusila... ova dva dana...
... nanananaaaa...
:whistling: :p :lol:

vidim ja tebe nema ...pa nema......:(

.ako i treba da lutash.........:D

:orkestar: ..........daj neshto da i ja pevushim .......

ne nego bolje da ....:whistling:

Panamaman

Iskusan
Poruka
5.614
.. to razumem... ali nisam na to mislila postavljanjem ove teme...:confused:
.. treba da se zabavimo... znas ono... ubacimo malo vudu akcije... ;) :lol::lol::lol:

... a ove tvoje slike bi pre mogli da ubacimo na novu temu s nazivom... sramota 21 veka...
Daj bre nemoj tako,ja sam na osnovu naziva teme postavio sliku.Razumem da nije smesno,nego zalosno.

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
Daj bre nemoj tako,ja sam na osnovu naziva teme postavio sliku.Razumem da nije smesno,nego zalosno.
.. pa dobro...:confused:

.. ajde sada svi da se lepo isplacemo... pa da obrisemo suze... i nastavimo gde smo stali... si?

.. meni je zaista veoma zao svih tih ljudi, pre svega dece... i nije da zatvaram oci pred tom surovom realnoscu prethodnog i ovog veka... ali sta da radimo... imas neku ideju... sta uciniti i kako pomoci tim jadnicima... ili samo zelis da nas podsecas na njihovo postojanje i da se osecamo bedno sto zivimo kako zivimo... i sto se pri tome trudimo da se zabavimo i razonodimo...

... jer pre svega ovde smo radi zabave... a verujem i ti isto...

Panamaman

Iskusan
Poruka
5.614
.. pa dobro...:confused:

.. ajde sada svi da se lepo isplacemo... pa da obrisemo suze... i nastavimo gde smo stali... si?

.. meni je zaista veoma zao svih tih ljudi, pre svega dece... i nije da zatvaram oci pred tom surovom realnoscu prethodnog i ovog veka... ali sta da radimo... imas neku ideju... sta uciniti i kako pomoci tim jadnicima... ili samo zelis da nas podsecas na njihovo postojanje i da se osecamo bedno sto zivimo kako zivimo... i sto se pri tome trudimo da se zabavimo i razonodimo...

... jer pre svega ovde smo radi zabave... a verujem i ti isto...
Nema leba od plakanja.Ako mozes pomozi,ako ne idi svojim putem.E tako.