Quantcast

Taverna

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
U odsustvu glavnog bosa lily-sid ,zelim ti dobrodoshlicu na ovo Africko putovanje :!:
Nadam se da na putovanju kroz dzunglu necemo naleteti na : Duthc , Lieutenant Mike Harrigan i Aliens.:rotf::rotf:

specijalno pice za prijatelje iz svemira :!:

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
nije te bilo ,
za vreme tvog odsustva :rtfm: i mog dezurstva:kafa: nije bilo nikakvih problema :whistling:

Stanje redovno :mafijas:, novih clanova nema :tajna:jedan pokushaj:rumenko:

Poslednja izmena:

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
nije te bilo ,
za vreme tvog odsustva :rtfm: i mog dezurstva:kafa: nije bilo nikakvih problema :whistling:

Stanje redovno :mafijas:, novih clanova nema :tajna:jedan pokushaj:rumenko:

... ako, ako... ce biti... za sada samo opusteno... zamisli kad navale..:hahaha:.. al ces imati posla...:klap::arrow::whistling::arrow::hahaha::hahaha:

.. nista se ne brini... tu sam ja...:kafa:...proveravam potencijalne clanove...:banovati:
... za sada sve pod kontrolom...:okok:

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
... ako, ako... ce biti... za sada samo opusteno... zamisli kad navale..:hahaha:.. al ces imati posla...:klap::arrow::whistling::arrow::hahaha::hahaha:

.. nista se ne brini... tu sam ja...:kafa:...proveravam potencijalne clanove...:banovati:
... za sada sve pod kontrolom...:okok:
Ne valja.... da bude ...mnogo .....opusteno ....:rotf::rotf::rotf:

ne brinem nego sam malo ........

lily-sid

Domaćin
Poruka
4.959
:hahaha::hahaha: ... da sam ga u mraku srela bilo bi...:sad2:

... bas je zgodjusan...bas mu lepo stoji zelena boja... naglasava okice i istice struk...
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

... a tufnice su mu... uh... tak zenstvene... ta vidi se da prati modu... boje su u trendu...:super::arrow::klap::arrow::hahaha: