Task Manager i ESET ne rade! HELP!

luudak

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.209
Ovako je bilo xD
Dok sam imao fake antivirus koji je bio virus keva je muku mucila da ga iscupa.
Nisam mogao nista ni internet nigde ni da se pomaknem jedva sam ga izbrisao na malo ne kulturan nacin kad bi to rekli za razumne ljude za kompjutere.(Nije isla u Safe Mode pa da ga izbrise ko covek))
Ona ga je pronasla prebacila na moj USB i on je nestao.
Mada ja verujem da ima jos ostatak njega ali komp jos uvek funkcionise normalno.
Posle te budalastine kada je otklonila "fake" antivirus prestao je da radi ESET i Task Manager.
ESET sam reinstalirao par puta, ali kad ga reinstall tada se pokrene sledeci put kada upalim komp on je instaliran ali nemoze da se pokrene kaze mi ovo:

"This operation has been canceld due the restriction from your computer. Contact the system administrator."

Inace ja sam administrator ali mi on stalno to pokazuje.

A drugo je za Task Manager.
Pristisnem Ctrl+Alt+Delte na pointeru se pojavi kao da nesto ucitava ali se Task ne pojavi.
To su vec malo duzi problemi koje nmg da resim pa da se posavetujem.
 
Poslednja izmena:
A drugo je za Task Manager.
Pristisnem Ctrl+Alt+Delte na pointeru se pojavi kao da nesto ucitava ali se Task ne pojavi.

Probaj ovo: klikni na Start -> Run, ukucaj u tom prozoru

taskmgr.exe

pritisni Ctrl + Alt + Shift i drži sva 3 pritisnuta, a u onom prozoru gde si ukucao taskmgr.exe klikni na OK

Što se tiče antivirusa, probaj Aviru da instaliraš i da skeniraš sistem.
 
Cekaj, kakve veze ima napajanje, procesor i ram, sa task managerom i antivirusom.

Hteo sam da proverim da nemas mozda neki fajl infektor, upravo su takvi simptomi ukoliko zakacis ovaj virus. Bukvalno ti onesposobi ceo sistem, ali to nema veze sa komponentama racunara, kakav god da je.
 
Nisam ja kriv nizasta ja sam ovde da pomazem, a meni nema pomoci. (Ima ali nije potrebna)
A nije bilo do mene nego do kada ce "majstor" doci.
"Majstor" mi je inace komsija ali radi stalno pa retko posecuje nas, ja ga danas pitao kad je dosao kaze on "Reinstalacija i sve novo, ali ipak ti se to ne isplati svejedno dobivas novi komp."
A tema je otvorena 4 sata pre toga.
 

Back
Top