Tarot dnevnik

Нема тог линка или сам ја ћорав. Добро се сећам да сам свашта нешто прогнозирао на тарот отварањима...тако некако се звала тема.
У међувремену, приупитах још нешто.

питање: Да ли је било отмица људи од стране ванземаљаца?
одговор:Шестица мачева обрнуто
одговор је недвосмислено не, ово је и карта немогућности путовања па и ако постоје не могу допрети до нас и киднаповати људе.
 
питање: Да ли ће све проћи ок у Сплиту?
одговор: Седмица мачева
одговор је да јер је карта усправна, али ова такође указује и на опрез.
 
пре пар дана поставих питање да ли ћу бити примљен у једну фирму где сам аплицирао за посао.
одговор: Четворка пехара усправно
како вам ово делује? Ово је карта стагнације, с друге стране ја гледам да усправна карта значи потврдан одговор.
 
Н3В, ок, не волиш тарот. Али шта онда радиш на тарот темама? То би било као кад би неко дошао на астролошке теме и кренуо да пљује по астрологији. Верујем да ти се то не би свидело.
 
U suštini astrologija nije tarot, a tarot zajmi mnogo toga iz astrologije i to je dovoljno reći. :ok:

Pa?
Astrologija je jezik simbola, slobodan je ko hoce da je koristi za sta bi hteo. To je kao kad bi rekao ah, ovi i oni se koriste matematikom, kaljaju joj ime. Glupost.
Ovo je samo delimicno tacno da je tarot uzeo mnoge stvari iz astrologije.

Astrologija nije dosla na los glas zbog tarota, vec zbog zabrane crkve koja ju je okarakterisala kao neku vradzbinu, i taj stav je i dalje ostao. Cudi me da ovo ne znas.
 
Poslednja izmena:
питање: Ко је Александар Вучић, која карта га најбоље представља?
одговор: Шестица пехара обрнуто
ово је карта прошлости у негативном контексту и старих проблема који нису решени. Дакле, човек из прошлости који је зајахао.

Раније сам постављао питања везано за његову власт чини ми се са извлачењем три карте, али никад овако.
 
Да ли ће коронавирус још дуго опстати?
Снага ОБРНУТО

Не знам како ово да тумачи. Да ли да ће снага вируса ускоро опасти? Пошто генерално обрнута снага значи лоше здравље могло би и другачије да се протумачи.
 
питање: Да ли ћу у некој фази живота живети у иностранству?
одговор: ТОЧАК СРЕЋЕ обрнуто
мислим да је одговор не. Да је усправо било би "коло среће се окреће", тј. значило би да ће бити обрнуто од оног како је сад. А сад пошто је карта обрнута значи да ће бити исто.
 

Back
Top