Tanušna zelena linija pri dnu monitora

_artemis

Početnik
Poruka
26
evo ti sa googla neki linkovi; pretraga je "green line laptop monitor"

https://answers.microsoft.com/en-us...e-screen/e1e73c83-36ce-4f4e-ba9d-aa2f8cf4163c
https://windowsreport.com/green-lines-windows-10-laptop/

ima još valjda nije loše malo da pogledaš pre nego ode kod majstora
Hm, ovo otvara čitav set mogućnosti, i budi nadu da nije došlo do nekog 'letalnog' oštećenja na hardveru. Hvala, ispitaću sve to. ★ I već sad se evo sećam da sam prethodno bio rasklapao laptop da bih dodao memoriju u slot, a da se to uradi, na ovom modelu Lenova mora brate ceo da se rasklopi, samo zbog takvih stvari. Napravili su ga stvarno idiotski. Moguće je da sam pri tom radu nehotice mrdnuo negde neki kontakt, neki flet kablić razlabavio (kao što se pominje u ovim tekstovima sa MS). Ako je tako biće super.

Ne, ne, ja kod majstora ne idem, odavno. Jedino možda ako ne bih imao neke alatke da sam odradim neki posao, ali to se još uvek nije desilo.

Hvala još jednom. :)

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.095
Hm, ovo otvara čitav set mogućnosti, i budi nadu da nije došlo do nekog 'letalnog' oštećenja na hardveru. Hvala, ispitaću sve to. ★ I već sad se evo sećam da sam prethodno bio rasklapao laptop da bih dodao memoriju u slot, a da se to uradi, na ovom modelu Lenova mora brate ceo da se rasklopi, samo zbog takvih stvari. Napravili su ga stvarno idiotski. Moguće je da sam pri tom radu nehotice mrdnuo negde neki kontakt, neki flet kablić razlabavio (kao što se pominje u ovim tekstovima sa MS). Ako je tako biće super.

Ne, ne, ja kod majstora ne idem, odavno. Jedino možda ako ne bih imao neke alatke da sam odradim neki posao, ali to se još uvek nije desilo.

Hvala još jednom. :)

ne razumem se u monitore, uzela sam pretragu samo

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.