Tanka je linija izmedju...

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
Za to je zaduzena sedma kuca. Ako je ona dobro pozicionirana i u dobrom aspektu sa cetvrtom kucom dobices porodicnog coveka. Sedma kuca - zajednica, brak.
Cetvrta - koreni, majka, rodna zemlja.
Moze biti bilo kog znaka Sunca. Moj muz je Vaga a ja Vodolija. Zvuci leprsavo povrsno ali meni je Sunce u sedmoj kuci u trigonu sa Saturnom u Skorpiji u cetvrtoj. Moj muz je morao biti nas covek, konzervativan, uspesan, stariji da bih se ja ostvarila emotivno u konjukciji sa najblizom planetom je pokazatelj braka koja je u znaku Vage (Pluton cije je sediste onaj Saturn i eto mog muza rodjenog u znaku Vage).

Recimo, ko se razume u astrologiju moze da "vidi". Ja uopste ne gledam Sunce. Za zene ako pogodim Veneru pogodila sam solidno.
Evo, sve ili nista da je tvoja u Ovnu.
Koto, sve ili nista da je u Skorpiji.
Obe znate da li sam pogodila ili nisam.
Iznenadila bih se da sam mnogo promasila.
Tebi mora biti jak Ovan.

Lako se vidi.
Moja Venera u Ribama pravi aspekt sa Neptunom u petoj kuci koja je kuca dece. Venera u osmoj kuci u egzaktnoj konjukciji sa Marsom. Oba povezana sa kucom dece koja je prazna osim tog jednog Neptuna.
Eto meni jednog muskog deteta u znaku Riba. Oduvek je bio tu samo je trebalo da se desi.

A disciplina jasno se vidi. Merkur u Vodoliji u sestoj kuci. Za mene su pravila.

Mada ne koristim astrologiju. Zastrasujuca mi je i prosto se kajem sto sam se ikada zanimala.
Nisam od '13 otvorila.
Ne volim ali kao bljesne mi i znam.
Evo, ti ces znati gde ti je Venera i da li sam pogodila:lol:

meni je u 7 kuci mesec u kvadratu sa plutonom i suncem, onda u sextilu sa uranom i trigonu sa jupiterom. :huh: to je od aplikacionih aspekata.

od separacionih je u trigonu sa venerom i u sextilu sa merkurom

od manjih aspekata ima polukvadrat s amarsom i plousextil sa neptunom.

moj siroti mesec je aspektovan prakticno od svih planeta. :rotf:

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
ja radim sa jednom bikusom..uzasno je spora. meni dodje da joj kazem da mi se skloni s ociju, jer ja kada ubacim u petu ne gledam kuda idem, jos su mi i ruke brze i zivcane.
vrv mi zivcanost, brzinu i explozije daje konjukcija merkur uran, aplikaciona konjukcija.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.868
Хахаха, па ово је тачно.

Prilozi

• Screenshot_20220323-200938_Chrome.jpg
    Screenshot_20220323-200938_Chrome.jpg
    98,9 KB · Pregleda: 9

__Stela___

Domaćin
Poruka
3.231
Dakle, od čokolade do horoskopa. :)
Zapamtila sam da kad smo na nekoj temi komentarisali nešto da sam rekla da sam Vodolija s podznakom u Lavu i da je Freya rekla da je i ona, ali smo se slagale s različitim znakovima.
Ne razumijem se u kuće, planete i slično, ali sad sam pogledala gdje su moje i opet mi isto kao kod Freye, i meni je Sunce u sedmoj kući, a Škorpija sa Saturnom u četvrtoj, Venera mi je isto u Ribama (i Mars) u 8. kući, a i Neptun mi je isto u petoj kući, a Merkur u 6. kući. Pošto se u odnose između planeta i kuća ne razumijem, jedino što mogu da zaključim da smo rođene na isti datum. :) Ili mora i vrijeme biti isto?

sukleta

Ističe se
Poruka
2.436
Dakle, od čokolade do horoskopa. :)
Zapamtila sam da kad smo na nekoj temi komentarisali nešto da sam rekla da sam Vodolija s podznakom u Lavu i da je Freya rekla da je i ona, ali smo se slagale s različitim znakovima.
Ne razumijem se u kuće, planete i slično, ali sad sam pogledala gdje su moje i opet mi isto kao kod Freye, i meni je Sunce u sedmoj kući, a Škorpija sa Saturnom u četvrtoj, Venera mi je isto u Ribama (i Mars) u 8. kući, a i Neptun mi je isto u petoj kući, a Merkur u 6. kući. Pošto se u odnose između planeta i kuća ne razumijem, jedino što mogu da zaključim da smo rođene na isti datum. :) Ili mora i vrijeme biti isto?
najbolji dokaz da horoskop nema veze :heart:

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.868
Мени оно није тачно за посао, амбицију, продорност... Уопште не видим себе тако. Али за међуљудске односе, пркос, главом кроз зид и слично јесте.
Poruka je automatski spojena:

vim da mnogi od vas imaju mnogo kuca
ja siroma imam samo jedan stan i jednu kucu :(
Хахахаха...
У НС моје презиме је онако... људи баш лепо живе, финансијски. Имају озбиљне послове.
Каже син- Само ти шворц! :lol:
Рекох- Богатство је оно што грлиш!:heart:

sukleta

Ističe se
Poruka
2.436
Мени оно није тачно за посао, амбицију, продорност... Уопште не видим себе тако. Али за међуљудске односе, пркос, главом кроз зид и слично јесте.
Poruka je automatski spojena:

Хахахаха...
У НС моје презиме је онако... људи баш лепо живе, финансијски. Имају озбиљне послове.
Каже син- Само ти шворц! :lol:
Рекох- Богатство је оно што грлиш!:heart:
ja sam ko sarl aznavur :rotf:
kad zapevam grlim samog sebe ovim rucerdama

BojaMagije

Buduća legenda
Poruka
29.453
Хахаха, па ово је тачно.

zato ti stalno oces da se bijes, tebi gomila planeta u ovnu. :lol:

ja nemam nijednu planetu u ovnu, ali zato imam planete u vagi, skorpiji i strelcu....to kad poludi i podivlja.

meni je um postavljen u skorpiju merkur kao nizi svakodnevni um je u skorpiji u knjukciji sa uranom koji predstavlja kosmicki um. mars mi je u strelcu...to je jedan avanturisticki mars. nije agresivan. moja agresija vrv potice od te nervoze izazvane konjukcijom merkura i urana, jer na to dolaze i neki aspekti sa plutonom, a pluton mi aspektuje oba svetla ne bas tako lepo. kazu da to skracuje zivot, ali meni energija ne presusuje. mozda iznenada ciknem. ali ja imam konjukciju sunca i plutona, a to na priliku znaci (koliko se secam) da covek moze da prezivi najuzasnije stvari zbog ogromne snage.

i cesto dodjem na granicu zivota i smrti....sta mi se sve desavalo, koliko divnih prilika je bilo da riknem od samog rodjenja kada sma rodjena mrtva, pa dalje.

al nikako da skontam koja je to planeta koja me tera da grlim moje medene i slatke...zna se vec -parice. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.