Tanka je linija izmedju...

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.556
jedne kockice i cele cokolade

a kod vas?
Kao klinac, a mozda je i do vremena u kome se desavalo jeo sam tek po jedan red i onda cuvao...Ne secam se tada da sam pojeo celu cokoladu... Medjutim onda dolazi novi milenijum i ja odlazim u vojsku u kojoj svakodnevno imam obuka, preumoran i pregladan za marendu dobijam ponekoliko cokolada od nekog privatnog proizvodjaca iz grada gde sam sluzio... Tad sam poceo da jedem ne po jednu, vec eto po nekoliko cokolada dnevno... Proslo je od tad dosta godina i ja svaki dan pojedem bar po jednu celu cokoladu... Jednostavno kad zavrsim rucak moram da pojedem nesto slatko, izbor pada u zadnje vreme na milku bubbly...

zendeli

Poznat
Moderator
Poruka
9.781
Slabo jedem čokoladu ali imam tih tankih linija koliko hoćeš kad jedem nešto što volim. Ne mogu da pojedem, recimo, jednu urmu, svaki put smlatim cijelu onu tacnicu i onda dugo ne kupujem.
Poruka je automatski spojena:

ljudi nije tema cokolada
tema je sta kod vas od discipline deli krajnost
Nisam nikad bila ni umjerena ni disciplinovana.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
46.868
Не нужно. Некада могу целу али онда развлачим дуго пошто ја чоколаду сисам, некада ми је доста ред. Коцку једем ако је баш јака 70 и више % какаоа, или оне са чилијем и сл.
Poruka je automatski spojena:

ljudi nije tema cokolada
tema je sta kod vas od discipline deli krajnost
Е, па сада:lol:
Плавуша...
Није ми танка, углавном имам самоконтролу. И то није оно као уздржавање него више самопоштовање.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.