Tange na masnoj guzici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li tange idu (idu na sve zene nego kako im stoje) na debele zene i da li je neukusno kad debela gica nosi tange i kao pokazuje kako ima dobru guzu?

I zanima me kad zene pokazuju to sve, da li one pre svega pokazuju dobre tange ili dobru guzu?
 
sad se setih dva slucaja:
1) otisla ja kod neke zene (ona tvrdi da je devojka ok ako sa 40 mozes da budes devojka :lol: ) trebalo da mi da nesto i nista udjem ja cekam ona ode kopa po nekoj hrpi knjiga i nagnu se onako kad sevnuse tange preko pola ledja.a ja ovako :shock: gledam...mislim nije ona nesto debela ili sta ti ja znam ali jednostavno nema ni telo ni kozu za tange da ih tako
pokazuje...bas mi bilo smesno i bzvz istovremeno...hocu reci,ne moram ja to zaista da vidim.

2)devojka iz gimnazije koja je tada bila punija malo,da ne kazem debela je obozavala da nosi tange isto tako da se vide kad se ona sagne a bio joj i modni hit da obuce tange pa preko njih obicne gace pa se sagne pa se vidi tako par nekih nabrlozenih komada donjeg vesa :lol:
 
ma i debele i one soovopichaste..... meni mnogo roožno kad im gore vire gaće....a xtra je odvratno kad nose bele ili slične pantalone i tange.....pa još gore gaće na kookove...pa se sve nešto gooze....e bre..mož ona da boode extra zgodna......al odma' mi je fooj ....
 
ma tange vec dugo nisu u trendu... inache ne vidim zashto ih ne bi nosile i debele zene... ja samo ne volim kad se vide, nekako mi je to oduvek bilo bzvz... ne mislim na to kad se riba sagne ili sedne pa sevnu vec kad su namerno izvuchene da se vide...
 
ne................to je moc propagande na koju vecina ljudi nije imuno .Strashno......Mada , kada se malo bolje razmisli , ima to veze sa seksualnoscu......u podsvesti je musharca usadjeno da zena koja ima obline je plodnija i bolja za produzetak vrste od one koja nema tako izrazene .....Mnogo volim shto sam rodjena u 20 veku inache se nikad ne bih udala tj. niko me ne bi ni hteo :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top