Quantcast

Tange na masnoj guzici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.102
bez gaca je prava stvar :)...lako dostupno i kad te dodirne pa ukapira da nemas gacice jadan on :D...tange samo leti volim i bas me briga sto je moja gooza punacka provokativna...dopada se sasvim dovoljnom broju interesanata....

Poruka
4.603
Sta mislite da li tange idu (idu na sve zene nego kako im stoje) na debele zene i da li je neukusno kad debela gica nosi tange i kao pokazuje kako ima dobru guzu?

I zanima me kad zene pokazuju to sve, da li one pre svega pokazuju dobre tange ili dobru guzu?
Tange su najneudobniji i najneugodniji komad vesa, koji nema svrhu gaca, vec da muskarcima iskoce ochi i cure bale. Nisam ih nikada nosila, ali se desavalo da imam gace koje su vrlo slicne, sa jako dubokim izrezom oko butina, pa sam ludela kad mi se zavuce u dupe i nisam ih dugo nosila. A da li je neukusno kad debelica obuce tange? E sad, kome neukusno? Muskarci na to padaju .. a ja, kao zena, i ne obracam neku paznju na to .. ono, registrujem i produzim dalje obuzeta svojim mislima.

menna

Primećen član
Poruka
919
Donji ves ne treba da se vidi, a tange su totalno nehigijenske, jos kad su od neke sintetike, znaj da ta garant vuce neku infekciju. I nisu da se nose ceo dan, mogu da dodju u obzir za neki vecernji izlazak, ispod uske odece na kojoj se neka druga vrsta vesa ocrtava, ali nosenje tangi ispod farmerki, pa jos kad se podignu do pola ledja, pa se onako uvrnu.... fuuuuj.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.813
Donji ves ne treba da se vidi, a tange su totalno nehigijenske, jos kad su od neke sintetike, znaj da ta garant vuce neku infekciju. I nisu da se nose ceo dan, mogu da dodju u obzir za neki vecernji izlazak, ispod uske odece na kojoj se neka druga vrsta vesa ocrtava, ali nosenje tangi ispod farmerki, pa jos kad se podignu do pola ledja, pa se onako uvrnu.... fuuuuj.
Znaci po tvome najbolje ih je nositi preko farmerkama, onda ih nosis a ne mozes dobiti infekciju.:lol:

zelenooka

Domaćin
Poruka
3.949
Pa ja drugačiji model donjeg veša nit imam nit mi prija za nošenje.
A sad što mi je guza malo oveća :-) baš me briga, kome smeta ne mora da gleda. :razz:
Mislim, ne nosim ja tange zbog pokazivanja guze, već jer mi je sve ostalo neudobno.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.