Tamna strana sex-a

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
U jeeeee,,,,,Svi sexamo,,,al niko ne razmislja o hivu gljivcama infekcijama sifiisima kurcevima palcevima.....jel rabite kondom?Ili imate jednog partnera za sexanje....
Shta mislite jel teshko ostati bez neke zaraze u ovom dobu svejebstva,,,,,,
 
...ма неће то праве ебаче. :roll:

...истина је...не постоји 100% заштита...мени је баш фрка од тога...имао сам нешто ситно.:oops:

...зато кад налетиш на невину или ону која није дуго...:wink:
 
Ljuba82:
...ма неће то праве ебаче. :roll:

...истина је...не постоји 100% заштита...мени је баш фрка од тога...имао сам нешто ситно.:oops:

...зато кад налетиш на невину или ону која није дуго...:wink:

hm

hm
 
Jooockey:
U jeeeee,,,,,Svi sexamo,,,al niko ne razmislja o hivu gljivcama infekcijama sifiisima kurcevima palcevima.....jel rabite kondom?Ili imate jednog partnera za sexanje....
Shta mislite jel teshko ostati bez neke zaraze u ovom dobu svejebstva,,,,,,

Ovo nije doba svejebstva.Ima jos uvek devojaka i momaka koji nevini ulaze u brak i zauvek budu samo sa jednim partnerom za seksanje.
 
Jooockey:
U jeeeee,,,,,Svi sexamo,,,al niko ne razmislja o hivu gljivcama infekcijama sifiisima kurcevima palcevima.....jel rabite kondom?Ili imate jednog partnera za sexanje....
Shta mislite jel teshko ostati bez neke zaraze u ovom dobu svejebstva,,,,,,


Ja zivim opasnim zivotom...

Ne koristim kondom... :-(
 
Ja se umijem svakog jutra...
Tema je veoma isprazna. Nemoj da kriviš ljude koji pokušavaju da udahnu bar malo živosti u svoje ionako tmurne živote ili monotone radne dane. Trebalo bi da okriviš likove koji otvaraju tupave teme.
U ostalom, ovo bi trebalo da bude zabava, razbibriga, mesto za relaksaciju, a ako uz sve to postoji i ozbiljnost, želja da se pomogne ili raspravi nečiji problem ili mišljenje, tim bolje.
Zapitaj članove foruma zašto oni ovde uopšte i dolaze...
No hard feelings, okay?
 
Nije mi nista od danas, niti od juce, niti od jutros... LjiS ne lici ni na sta, ponajvise zahvaljujuci neozbiljnosti, bahatosti i besmiselnom lupetanju, pojedinih casova...
E, pa, dosta je bilo!
Kada se ne zna imati mjera u sali i cavrljanju, onda toga uopste nece biti!
 

Back
Top