Tamara Vučić razgovarala sa Olenom Zelenskom, Srbija šalje ambulantna vozila Ukrajini

Poruka
24.412
...

Tamara Vučić razgovarala sa Olenom Zelenskom, Srbija šalje ambulantna vozila Ukrajini

https://www.rts.rs/page/stories/sr/...olena-zelenski-rat-ukrajina-rusija-pomoc.html
"Kao žena i majka, želim sa Vama da podelim jednu ličnu želju – da što pre nastupi mir, kao glavni preduslov za svaki budući napredak, svih ljudi", poručila je Tamara Vučić tokom video-razgovora sa Olenom Zelenskom.

Prenela joj je vest da će Srbija poslati pomoć Ukrajini.

"Srbija će donirati Ukrajini dva kompletno opremljena ambulantna vozila. To je naš način da Vam iskažemo podršku i pokažemo da nam je stalo, kao i da razumemo situaciju u Ukrajini", navela je Tamara Vučić.

Da li će privatna osoba Tamara u ime države Srbije...poslati i BAR JEDNO...ambulantno vozilo u Donbas, konkretno Donjeck, gde svakodnevno ginu civili usled bombardovanja od strane neonacističke Ukro vojske pod komandom muža od Olene...?


...
 
Kremljobotici u modu:

izdaja-narode.gif
 
...

Tamara Vučić razgovarala sa Olenom Zelenskom, Srbija šalje ambulantna vozila Ukrajini

https://www.rts.rs/page/stories/sr/...olena-zelenski-rat-ukrajina-rusija-pomoc.html


Da li će privatna osoba Tamara u ime države Srbije...poslati i BAR JEDNO...ambulantno vozilo u Donbas, konkretno Donjeck, gde svakodnevno ginu civili usled bombardovanja od strane neonacističke Ukro vojske pod komandom muža od Olene...?


...
Одлично питање на које знаш одговор.
 
Добар је Вучић,

ал' не ваљају ови око њега.

I Vučić je poslao avion "robe" u Ukrajinu..."školski pribor"...pred početak školske godine....
Al palo u Grčkoj...
A onda je mrmot zamotao čokoladu i u sred noći pošao za Jasenovac...

Jel tako @Jugoslav Čvarak ...

...
 
Vucic ga zavuko kremljobotima do balcaka

Koliko ste pomoci poslali u Rusiju i Belorusiju

Možda zato što Rusima pomoć ne treba, u ambulantnim vozilima svakako ne :lol: Kako odjednom Vučić ispada dobar, dovoljno je jedan potez da napravi i počinju da balave oni koji su ga do juče pljuvali. Lepo, jedino zajedničko je da bale cure :whistling:
 
I Vučić je poslao avion "robe" u Ukrajinu..."školski pribor"...pred početak školske godine....
Al palo u Grčkoj...
A onda je mrmot zamotao čokoladu i u sred noći pošao za Jasenovac...

Jel tako @Jugoslav Čvarak ...

...
Sve je vec napisano u vezi manevarske municije koja se nalazila na letu za Banglades, ne vidim neke potrebe iskopavati prastare dogadjaje.
 
Vučići suosjećaju s svim žrtvama rata...
Time ta familija pokazuje koliko je bolja od mene, a i vecine forumasa koji pisu na temi o Ukrajini.
Meni su Rusi i Ukrajinci tamo neki Sovjeti za koje me nije briga i bilo bi lijepo da ne ratuju, ali sto se mene tice, daleko im lepi samovar.
Jedan dio foruma (onaj manji) otvoreno navija za Ukrajince i slavi mrtve Ruse, dok onaj drugi, veci, otvoreno podrzava Ruse i slavi mrtve Ukrajince.
A sta radi familija Vucic?
Aktivno se zalaze za pomirbu i zao im je svakog izgubljenog zivota u tom nesretnom ratu.
 
Time ta familija pokazuje koliko je bolja od mene, a i vecine forumasa koji pisu na temi o Ukrajini.
Meni su Rusi i Ukrajinci tamo neki Sovjeti za koje me nije briga i bilo bi lijepo da ne ratuju, ali sto se mene tice, daleko im lepi samovar.
Jedan dio foruma (onaj manji) otvoreno navija za Ukrajince i slavi mrtve Ruse, dok onaj drugi, veci, otvoreno podrzava Ruse i slavi mrtve Ukrajince.
A sta radi familija Vucic?
Aktivno se zalaze za pomirbu i zao im je svakog izgubljenog zivota u tom nesretnom ratu.
I tako su i nas gledali, yugosi koji se tuču iz nekog nepoznatog razloga
 

Back
Top