gost 23146
Buduća legenda
- Poruka
- 46.396
Нажалост,у Србији су казне за новинаре неопходне,неки од њих су заразнији од куге;
линк; http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...enijević+-+O+našem+živopisnom+prijatelju.html
Кога занима,да прочита цео чланак.
линк; http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...enijević+-+O+našem+živopisnom+prijatelju.html
Кога занима,да прочита цео чланак.

Може ли овај генијалац да схвати да му нико не брани да пљује себе,очигледно је да ништа не вреди?Остатак популације би требало да остави на миру-по сили закона који би због таквих требало написати,усвојити и примењивати.Nama je to na početku bilo pomalo čudno, jer ipak je čovek, je li, hm, musliman - ali ne, on je baš uporno bio uz nas! Čak i kad smo završili sa Slovencima i Hrvatima, pa krenuli da masakriramo Bošnjake i davali sve od sebe da desetkujemo Šiptare, on nije imao ništa protiv. Kakva je to ljudina!
Kako onda, zaista, da ga normalan Srbin ne obožava!
Кад неком леже паре,треба га натерати да их крваво заради ван Србије,код оних који га плаћају да пише идиотизме.Ja sam inače, priznajem, nekako nakrivo nasađen i nisam baš bogzna kakav Srbin i nekako se uvek prirodno dogodi da sve što se dopadne onom najvećem Srbinu među nama meni nekako ne leži, a i obratno, svakako. Pa je tako, eto, i s Moamerom el Gadafijem.


