Талог српског новинарства

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
Нажалост,у Србији су казне за новинаре неопходне,неки од њих су заразнији од куге;
линк; http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...enijević+-+O+našem+živopisnom+prijatelju.html
Кога занима,да прочита цео чланак.:rtfm:

Nama je to na početku bilo pomalo čudno, jer ipak je čovek, je li, hm, musliman - ali ne, on je baš uporno bio uz nas! Čak i kad smo završili sa Slovencima i Hrvatima, pa krenuli da masakriramo Bošnjake i davali sve od sebe da desetkujemo Šiptare, on nije imao ništa protiv. Kakva je to ljudina!
Kako onda, zaista, da ga normalan Srbin ne obožava!
Може ли овај генијалац да схвати да му нико не брани да пљује себе,очигледно је да ништа не вреди?Остатак популације би требало да остави на миру-по сили закона који би због таквих требало написати,усвојити и примењивати.

Ja sam inače, priznajem, nekako nakrivo nasađen i nisam baš bogzna kakav Srbin i nekako se uvek prirodno dogodi da sve što se dopadne onom najvećem Srbinu među nama meni nekako ne leži, a i obratno, svakako. Pa je tako, eto, i s Moamerom el Gadafijem.
Кад неком леже паре,треба га натерати да их крваво заради ван Србије,код оних који га плаћају да пише идиотизме.
 
Arsenijević nije novinar već pisac ,mada da su novinari u većini poltroni i šljam to stoji.
Небитно Бунди,оно што је битно је то да постоји гомила људи који битишу око нас и не желе да их овакви мешају у своје влажне снове.Требало би их кажњавати за овакве генерализације,не постоји држава на Свету која дозвољава да идиоти пљују по њеним грађанима.Србија је,изгледа изузетак.
 
па цела једна политика, ако се то може назвати тим именом, је заснована на пљувању и вређању већинског народа.
кад тражиш да тај жабац престане да лупа лаже и клевеће то ти дође на исто као да тражиш забрану неких партија
 
Gadafi, Mladić, Karadžić,... isti ******.

Čovjek je u pravu.
Vi imate bar isto toliko go.vana pa niko ne sme da ceo narod trpa u isti koš.Meni to ne smeta,ko pljune mene,ja ću njega dva puta i sve u redu.Ali većina ljudi nema mišljenje o ovim stvarima i ne zaslužuju da ih svakakve budale vređaju.
 
Odličan tekst, pogotovo ovaj deo:

"Ne proričem ovom Gadafiju ništa, samo opažam jednu našu izraženu nacionalnu osobinu. Volimo, brate, zlikovce, volimo lude diktatore i čiste nitkove i bitange, ma odakle da dolazili - i to ti je. Naročito kada oni tako dosledno vole - nas. Ili, što napisa neko na već nekom forumu na internetu: „Živeo Gadafi!!! Ne daj se, Srbine!"

:ok:
 
Odličan tekst, pogotovo ovaj deo:

"Ne proričem ovom Gadafiju ništa, samo opažam jednu našu izraženu nacionalnu osobinu. Volimo, brate, zlikovce, volimo lude diktatore i čiste nitkove i bitange, ma odakle da dolazili - i to ti je. Naročito kada oni tako dosledno vole - nas. Ili, što napisa neko na već nekom forumu na internetu: „Živeo Gadafi!!! Ne daj se, Srbine!"

:ok:
И сад кад ја кажем да су комунисти, усташе и другосрбијаши исто, ти ко последња плачичкапи идеш па кукумавчиш код м00дерације!
Мрш!
 
Pederko Arsenijević je, čini mi se, dobitnik NINove nagrade ...

Mislim, može da bude i nobelovac ... Govedo bre, šta njega boli q što mi podržavamo Gadafija. Koji su naši motivi ...
Овде стока подржава стоку.Нахвале једни друге како су паметни и поделе покрадене паре за награде.А награде им дају неки НВО идиоти споља.И тако у круг.Чиста болест,зрели су за лудницу.
 
И сад кад ја кажем да су комунисти, усташе и другосрбијаши исто, ти ко последња плачичкапи идеш па кукумавчиш код м00дерације!
Мрш!
Али обрати пажњу,ови што себе крсте паметним,просперитетним,интелигентним,космополитама и шта ти ја знам обожавају разне фашисте са Запада и проглашавају то нечим,важним,паметним,ин.Такав је и овај Арсенијевић,дебилчина најобичнија.
 
Али обрати пажњу,ови што себе крсте паметним,просперитетним,интелигентним,космополитама и шта ти ја знам обожавају разне фашисте са Запада и проглашавају то нечим,важним,паметним,ин.Такав је и овај Арсенијевић,дебилчина најобичнија.
Свако ко је пореклом из комунопривилеговане породице има тај комплекс служинчади.
Једноставно, сада њушкају ко џукци тражећи нове газде.
 
Свако ко је пореклом из комунопривилеговане породице има тај комплекс служинчади.
Једноставно, сада њушкају ко џукци тражећи нове газде.
Pre ovog je bljuvotine pisao olinjali pijanac Basara.Sad ga nema nigde.Koje su bede bile DOSofce kad su njega postavili za ambasadora.
 
Pre ovog je bljuvotine pisao olinjali pijanac Basara.Sad ga nema nigde.Koje su bede bile DOSofce kad su njega postavili za ambasadora.
А па није то баш тако било.
Он је амбасадоровао на Кипру и био је сасвим ОК.
Полудео је тек кад су га ражаловали.
Ебга, нема кинте од државе па да оплете...
 
А па није то баш тако било.
Он је амбасадоровао на Кипру и био је сасвим ОК.
Полудео је тек кад су га ражаловали.
Ебга, нема кинте од државе па да оплете...
Pa da,ali koja su budale ove DOSovce kad su nesposobne i nekvalifikovane ljude postavljali za ambasadore?To je posao i postoje visoke škole da bi se izučio a ne da na mesta od interesa za državu i građane postavljaju razne majmune.
 
Vi imate bar isto toliko go.vana pa niko ne sme da ceo narod trpa u isti koš.Meni to ne smeta,ko pljune mene,ja ću njega dva puta i sve u redu.Ali većina ljudi nema mišljenje o ovim stvarima i ne zaslužuju da ih svakakve budale vređaju.

Uvrijediti se može samo onaj ko se prepozna u toj priči.

Onaj ko ima drugačije mišljenje, nema se zašto uvrijediti.
 

Back
Top