Talibani prete Pakistanu i SAD

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Islamabad -- U prvoj reakciji na vest o ubistvu Osame bin Ladena pakistanski talibani zapretili su napadima na pakistanske zbničnike i vojsku kao i SAD
Talibani su kao cilj pomenuli i pakistanskog predsednika Asifa Ali Zardarija.

"Naš prvi cilj će sada biti pakistanski zvaničnici, predsednik Zardari i vojska. Amerika će biti naš drugi cilj", izjavio je Ehsanulah Ehsan, portparol Pakistanskog talibanaskog pokreta, Rojtersu telefonom sa nepoznate lokacije.

Američki predsednik Barak Obama objavio je rano jutros po srednjeevropskom vremenu da je najtraženiji terorista na svetu, vođa Al Kaide Osama bin Laden, ubijen u nedelju u Pakistanu.

:D

Napred talibani udrite po fasistickim americkim slugama :D
 
Nista oni ne mogu uciniti jer su razbijeni na propisan nacin.Mislim da im nece vise pasti napamet da postavljaju bombe ispred Dzamija i da ubijaju civile neduzne ljude.Ubistvom Osame Bin Ladena ubijena je i Al Kaida tako da vise oni ne mogu i nemaju motivacije da se bore proptiv neprijatelja jer prakticno nemaju cilja i dezorijentisani su.Mislim da su ipak u svemu pobijedili muslimani jer muslimani su bili glavne zrtve djelovanja Al Kaide i da je Al Kaida cinila svaklakve prljavstine u Iraku i ubijala civile.
 
Islamabad -- U prvoj reakciji na vest o ubistvu Osame bin Ladena pakistanski talibani zapretili su napadima na pakistanske zbničnike i vojsku kao i SAD
Talibani su kao cilj pomenuli i pakistanskog predsednika Asifa Ali Zardarija.

"Naš prvi cilj će sada biti pakistanski zvaničnici, predsednik Zardari i vojska. Amerika će biti naš drugi cilj", izjavio je Ehsanulah Ehsan, portparol Pakistanskog talibanaskog pokreta, Rojtersu telefonom sa nepoznate lokacije.

a sto to sad kad su ovde cenjeni forumasi otkrili kako bin laden u stvari i nije ubijen, trebalo bi to neko da javi celnicima al kaide, vidis da su oni poverovali amerima :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top