Taksa za ukradene tablice

Пајо ти ниси разумео,наши и европски путеви (чистоћа и проходност)су к`о д*пе и око,сем кад су изузетно екстремни услови,а што ми прво уведемо ЕУзаконе па их онда уредбама прилагођавамо
нашим условима ; Море, ми смо већи католици од Папе !?

pa zar u 10 postu nisam ukazao na to..??
 
Trebali su ti naplatiti duplu. Ajde da se ne lažemo, ti si od onih grobarovih "mitingaša" kojima bi bilo lepo da idu preko 200 u Srbiji u kojoj vlada haos i bezvlašće, pa da radiš šta hoćeš. Hteo si izbeći kaznu ali te policija ipak sredila, eto vidiš da su pametniji od tebe. I uostalom šta hoćeš, napravio si ozbiljan prekršaj pa sad čisti govna.

Sinko....ne mogu oni meni toliku kaznu da odrede koju ja ne mogu da platim...sica je to za mene....hahahaha....to su bre slepacke kazne(u poverenju platio sam 10.000 dinara sve zajedno sa "sudskim troskovima")....ajde bre Srbija i kazne....hahahahahaha...a mogao sam(ali nisam hteo,iz inata) tom SLEPCU da ponudim 50 "ojra" i da me pusti....ali,kao sto rece,NISAM HTEO DA DAM TOM SLEPCU......
 
Sinko....ne mogu oni meni toliku kaznu da odrede koju ja ne mogu da platim...sica je to za mene....hahahaha....to su bre slepacke kazne(u poverenju platio sam 10.000 dinara sve zajedno sa "sudskim troskovima")....ajde bre Srbija i kazne....hahahahahaha...a mogao sam(ali nisam hteo,iz inata) tom SLEPCU da ponudim 50 "ojra" i da me pusti....ali,kao sto rece,NISAM HTEO DA DAM TOM SLEPCU......
A i ti si našao da odgovaraš Milovom Crnogorcu.Taj krade državu i ne plaća ništa a pljuje tebe.
 
A i ti si našao da odgovaraš Milovom Crnogorcu.Taj krade državu i ne plaća ništa a pljuje tebe.

Znaci on je Crnogorac,to jest iz Mafijaske drzave.Da li je to drzava ili......je .... nesto, u pokusaju, smesteno juzno od Srbije, mnogo manje od Srbije i u svakom slucaju zavisno od Srbije. Ako se ostavimo kamenjara, pardon njene teritorije, ostaje nam nekih pola miliona ove stanovnika ove... sta je vec, od kojih se trecina izjasnjava kao Srbi, trecina kao Siptari, Muslimani etc. a poslednja trecina prelece po potrebi (sutra kad ne budu imali sta jesti, bice veci Srbi od Njegosa). Glavni im je Studenjak(Studenski grad).
 
Nema druge nego...
images
 
A jel su se stare tablice mogle gubiti besplatno?

Мислиш, да ли си могао да уцењујеш комшију тако? Скидање таблица је кд. крађе, ал ај ти то докажи ако је комшија јачи..хаха
Шалим се. Плаћао си без овог тзв. пореза - сада плаћаш пенал 2.500, а онда и нову таблу и замену саобраћајне дозволе.
Наравно да нису нормални..
 
Ma ljudi to je u redu što tablice prilagođavamo evropi.Ali ovo da čovek izađe na ekran,
(TV) i kaže da mi moramo da štitimo svoje latinično pismo,jer kakva bi država bili u protivnom, pa otuda slova Č,Ć,Š,Ž, a ne pomenu da na tim istim tablicama postoje
i slova zapadnog latiničnog pisma Q,Y,X,W. Ispade da smo država koja ima 34.slova
latiničnog pisma. Ma to što njemu pamet ne radi kako treba,to je u redu,ali to što
očekuje da ni narodu pamet ne radi kako treba, to stvarno nije u redu. Žao mi je što me odmah iznervira pa mu ne zapamtih ime, da mu ime ovde velikim slovima napišem.
 
Ma ljudi to je u redu što tablice prilagođavamo evropi.Ali ovo da čovek izađe na ekran,
(TV) i kaže da mi moramo da štitimo svoje latinično pismo,jer kakva bi država bili u protivnom, pa otuda slova Č,Ć,Š,Ž, a ne pomenu da na tim istim tablicama postoje
i slova zapadnog latiničnog pisma Q,Y,X,W. Ispade da smo država koja ima 34.slova
latiničnog pisma. Ma to što njemu pamet ne radi kako treba,to je u redu,ali to što
očekuje da ni narodu pamet ne radi kako treba, to stvarno nije u redu. Žao mi je što me odmah iznervira pa mu ne zapamtih ime, da mu ime ovde velikim slovima napišem.
Pa genije sta ces, on je suvi genije.
Boze, sta sve necu cuti od ovih koji donose odluke kojih se svi(vecina) moramo pridrazavati
 

Back
Top