Taksa potapa beogradske splavove

Pa sta ces ***...
:)
Ti verovatno pijes ispred prodavnice kod Pejtona jer nemas kintu za kafice kod hrama.Sta da ti radim.
:)
U kafiće kod hrama ne može niko ni puškom da me natera da uđem. Ti torovi su rezervisani za tvoju felu :). Ja volim dobru kafanu uz provereno društvo, proverenu hranu i piće, opuštenu atmosferu. Šta meni koji qratz treba klinčarenje po kafićima. To je za Fejsbuk generaciju. A te fore sa kintom razmenjuj sa tvojim vršnjacima, jer po tebi, izgleda da svako ko ne želi da ga deru ko konjuzgaru po gradu, pije pivo ispred prodavnice. E, to je školski primer malograđanštine koju bezuspešno pokušavaš drugima da prišiješ. Btw ko priča o točenom pivu? Ti još nisi svestan nekih stvari.
 
Poslednja izmena:
Znas li zasto medved jede sirovu ribu?
Zato sto moze.
:)

Не, него зато што не може другачије. Али медвед је животиња која је ограничена и нема могућности да посебно спрема рибу. Е,сад ако ти мислиш на нивоу животиње, онда....и не чуди што гласаш за Тадића и ЕУ-доктатуру.
 
U kafiće kod hrama ne može niko ni puškom da me natera da uđem. Ti torovi su rezervisani za tvoju felu :). Ja volim dobru kafanu uz provereno društvo i opuštenu atmosferu. Šta meni koji qratz treba klinčarenje po kafićima. To je za Fejsbuk generaciju. A te fore sa kintom razmenjuj sa tvojim vršnjacima, jer po tebi, izgleda da svako ko ne želi da ga deru ko konjuzgaru po gradu, pije pivo ispred prodavnice. E, to je školski primer malograđanštine koju bezuspešno pokušavaš drugima da prišiješ.

to sam i ja rekao. efendija je skolski primer malogradjanina koji se duva time sto je popio pice na ko zna kojem splavu na kojem su ga odrali ko konja , i jos se tripuje da je uzivao u toj deracini
 
Не, него зато што не може другачије. Али медвед је животиња која је ограничена и нема могућности да посебно спрема рибу. Е,сад ако ти мислиш на нивоу животиње, онда....и не чуди што гласаш за Тадића и ЕУ-доктатуру.

:D
Opusti se...
Nije to nista strasno...
Nisam ja neko kafanski tip.
Meni kafana ko kafana.
A I 15 evra nije neka cifra za povremeno sesti negde.
:)
 
cim si platio nesto 5-6 puta vise nego sto je realna cena tog proizvoda odran si.

to kako se ti osecas u toj prici je totalno irelevantno
Ту се не гледа на цену, важан је филинг - осећај припадности одређеној групи, сталежу, итд.
Не говорим ово за ефендију, него уопштено о случајевима покондирености.
 
cim si platio nesto 5-6 puta vise nego sto je realna cena tog proizvoda odran si.

to kako se ti osecas u toj prici je totalno irelevantno

Pa sta onda kukas na jadne vlasnike spalvova?
:D
hiljade ljudi dnevno placaju te cene ,neki 4 puta sedmicno, ja jednom u 6 meseci.
I ti zalis splavare?
namerno sam to rekao da bi dosli do zakljucka da si patoloski tip.
:D
oNI CEPAJU cene a ti ih zalis jer si PATOLOSKI TIP.
:)
 
Ту се не гледа на цену, важан је филинг - осећај припадности одређеној групи, сталежу, итд.
Не говорим ово за ефендију, него уопштено о случајевима покондирености.

U pravu si, imao sam feeling.
Znas bila je opcija da svratimo u restorancic blizu Sarana u zemunu i tamo bi me to izaslo mozda 500 dinara.Ali jeb nesto mi nije leglo da mi neki cetnici koji slave badnji dan arlaucu i deru se o srpstvu i herojstvu pa smo se okrenuli izali i otisli na to mesto.
pa ti tvrdi da sam pokondiren koliko hoces.
:)
Sve ima svoju cenu, pa i dva sata sa kumom na miru da popricam.
:)
 
Sve ima svoju cenu, pa i dva sata sa kumom na miru da popricam.
:)
Loool pa to si mogao i u bilo kom restoranu na Košutnjaku za duplo manju lovu i 65 puta bolji "feeling". A što tebi smeta da neko proslavi svoj verski praznik? Da nisi muhamedanac? Istina, srbi jesu čudo jer trpe u svojoj državi takve kao ti. U svakoj drugoj državi bi ti našutirali b.ulju da ne bi znao gde ti je levo.
 
Poslednja izmena:
Naravno, netaknuti ratom i sankcijama i prirodnim resursima i industrijom nasledjenom od SSSR-A.
;)
Види,не бих хтео да идем уназад али бих могао лагано да те демантујем.Ови глупаци су олако уништили индустрију и сахранили најјачи ослонац нашег буџета.Има тога још много,зато што су много глупи и покварени.
 
Loool pa to si mogao i u bilo kom restoranu na Košutnjaku za duplo manju lovu i 65 puta bolji "feeling". A što tebi smeta da neko proslavi svoj verski praznik? Da nisi muhamedanac?

Ne pratis sta pisem. Kum je bio slobodan vrlo kratko, i otisli smo u zemun, tamo su u nekoj kafani cetnici ARLAUKALI.
ako je to proslava verskog praznika onda ti mene zezas. Njih 7-8 pusta Sidji Rasho sa planine i tako dalje..
Onda smo seli tamo gde smo seli.
A ja da idem od Keja u Kosutnjak i da ispusim za mesto ili da ne radi restoran na badnji dan-necu.
A ti nemoj da me ucis kako se slavi verski praznik.Badnje dan se provodi u krugu porodice i zato smo bili sabijeni vremenom.
Proslava verskog praznika uz cetnicke pesme.Mo's misliti.
:D
 
Ne pratis sta pisem. Kum je bio slobodan vrlo kratko, i otisli smo u zemun, tamo su u nekoj kafani cetnici ARLAUKALI.
ako je to proslava verskog praznika onda ti mene zezas. Njih 7-8 pusta Sidji Rasho sa planine i tako dalje..
Onda smo seli tamo gde smo seli.
A ja da idem od Keja u Kosutnjak i da ispusim za mesto ili da ne radi restoran na badnji dan-necu.
A ti nemoj da me ucis kako se slavi verski praznik.Badnje dan se provodi u krugu porodice i zato smo bili sabijeni vremenom.
Proslava verskog praznika uz cetnicke pesme.Mo's misliti.
:D

Кад падне ова власт, ја бих вас гласаче ДС-а и про-ЕУ идеја терао на казнено-поправне турнеје по Србији са тачно прописаним репертоаром.
Раша би био неизбежан.Па, фино к`о чо`ек да кажеш:
z:lol:

 

Back
Top