Taksa potapa beogradske splavove

sad ima da platis makar duplo vise. jer ce gazde splavova povecanje haraca da prevale na goste.

Samo sto niko nece da im dolazi.Ja sebi ovaj ceh mogu da priustim ponekad, prosto takva je situacija bila.Ja ne hrlim na splavove i to nije bio splav gde se djuska uz dj-eve...
A oni ako misle da klincima naplate 240 dinara pivo, zeznuli su se.Samo ce manje zaradjivati.
:)
 
to su regularne cene za majmune budale i seljacine.

ne vidim zasto bi ja nekom platio pivo koje kosta u radnji 50 dinara , 5-6 puta vise ?

ajd da ima neki program neka muzika pa da kazes, al za cisto blejanje da platis nesto 5-6 puta skuplje nego sto to isto kosta u prodavnici je cist idiotizam

sustina je da ce posle ovog povecanja haraca da se dupliraju cene u ugostiteljskim objektima u beogradu.

sledeci put ima da pijes kiselu vodu i to na cevcicu jer neces imati para za vise

Pa znas kako, tixi ako se vidim sa kumom i njegovom suprugom blizu tc usce, ne mogu da ih pozovem ispred prodavnice da pijemo.
,Mozda je to kod tebe u Leposavicu obicaj, ovde nije.
:)
 
Gresis sinko, nisu me odrali. Oderu te kada svima naplate 100 dinara pibo a tebi 280. Ovo su regularne cene i to je to. I ja sam to znao. A ti pij ispred prodavnice pa te nece odrati.
:)
Mozda za kauciju.

Za tebe sigurno nisam "sinko". Možeš sada da pravdaš svoju "kupovinu" do mile volje, odrali su te ko ovcu samo još nisi promeketao ;). Ali dobro, ne znaš gde je pravi provod, pa plaćaš pivo 300 rsd po onim senkruzima na rekama. Ako si tatatatirac onda i da razumem, ali ako si konjuzgara od 30+ godina onda je to snobizam. 200 metara od tih daščanih sranya je ciganska kafana gde je provod zagarantovan, piće i klopa imaju realne cene, prava živa muzika (a ne napucana funfulja sa jednim klavijaturistom), pleKane piksle i bez namrštenih smradova. Možeš da dođeš i u papučama :)
 
Poslednja izmena:
nista bolje sredjeni nego vecina lokala u ovoj zemlji .

vidi se da si malogradjanin patis od toga da pijes pice na nekim tim tamo izvikanim mestima.

totalno je to irelevantno gde pijes pice , ono sto je bitno jeste sa kim pijes .

Carsija govori iz tebe.I palanka.
Preporucujem ti da procitas knjigu Radomira kKonstantinovica 'Filozofija palanke'
Mislim da bi te to malo osvestilo.
:)
 
sustina ove teme je da je kraj tadicevog rezima nikad blizi

povecanja poreza za 600% su vec potezi ocajnika.

Не може да плати дугове које је узимао у наше име.

Ма једва чекам БАНКРОТ. Ау кад звизне изненађене еуропејце и кад пукне и изгуби вредност све у шта су улагали. Хахахаа....биће шоу!
 
To se ti nadas..
:D
Al ne brini, nada umire poslednja.
:)

pa ovim potezom ce da se poveca jos vise broj ljudi nezadovoljanih vasom vlascu

1. prvi nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice gaze splavova
2. drugi nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice radnici splavova jer ce im gazde zbog povecanja haraca smanjiti plate
3. treci nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice GOSTI tih splavova jer ce im gazde povecati cene za najmanje duplo

PUKLI STE
 
pa ovim potezom ce da se poveca jos vise broj ljudi nezadovoljanih vasom vlascu

1. prvi nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice gaze splavova
2. drugi nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice radnici splavova jer ce im gazde zbog povecanja haraca smanjiti plate
3. treci nezadovoljni i mrzitelji vase vlasti bice GOSTI tih splavova jer ce im gazde povecati cene za najmanje duplo

PUKLI STE

Pad vlasti se ne zasniva na mrznji pupulusa vec na nekome ko JE BOLJI.
VASA opcija su Lukasenko i Gadafi. Ko ima i malo mozga u glavi, jesce korenje a nece glasati za TU opciju.
E to ti ne mozes da skapiras.
:)
 

Back
Top