Tako ti je, mala moja

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.870
Lijepo cu se ocesljati, dotjerati, opeglati
Mirisat cu kao ruza, volices me ti - to znam
Kupicu ti nanulice, od bisera ogrlice
I kolace i bombone, za poljupce sve cu da ti dam
I na kraju kad ti kazem volim te
Ne veruj mi, lazem te

Tako ti je mala moja, kad ljubi..........????????????:zcepanje:



Iskusni(e), šta kažete, je l' tačno? :zper:
 
Iskusni(e), šta kažete, je l' tačno? :zper:


Lijepo cu se ocesljati, dotjerati, opeglati
Mirisat cu kao ruza, volices me ti - to znam
Kupicu ti nanulice, od bisera ogrlice
I kolace i bombone, za poljupce sve cu da ti dam
I na kraju kad ti kazem volim te
Ne veruj mi, lazem te
Tako ti je mala moja, kad ljubi..........????????????


......Angel4U :per:

Sada je Tacno :tajna:

:flert:

:rotf:
 
Lijepo cu se ocesljati, dotjerati, opeglati
Mirisat cu kao ruza, volices me ti - to znam
Kupicu ti nanulice, od bisera ogrlice
I kolace i bombone, za poljupce sve cu da ti dam
I na kraju kad ti kazem volim te
Ne veruj mi, lazem te
Tako ti je mala moja, kad ljubi..........????????????


......Angel4U :per:

Sada je Tacno :tajna:

:flert:

:rotf:

Mrzim price i suplje glave
I mudrace (ne ne)
Uvijek iste face (ne ne ne)
A ona, isla bi negdje
Gdje se igra
Da se izigra
I da me ljubi (ne ne)
Kad ne vide drugi (ne ne ne)
A duso moja ne budi luda
Bit ce nam bolje sto puta
Preko 17"monitora mog kompjutera!
(pa da)


Jel i to točno!:zcepanje: :tajna:
 

Back
Top