Quantcast

takmicenje-najveca NEBULOZA

migud

Domaćin
Poruka
3.196
Drug na moru upoznao neku malu i, bogu hvala, palo kresanje. U sred posla ona ga prekida recenicom "Je l` bi mogao da me pljunes?" :shock: Posle mi pricao kako je imao zelju da se istog trenutka ispovraca po njoj ( al` mu kresanje ocigledno bilo vaznije), jer mu je glavom prolazila samo jedna misao: Koliko li je frajera pljunulo tu ribu, a ja je sad ljubim?
Mada, da se zapitas ko je tu gori...

Suzy

Iskusan
Poruka
6.938
E...za ovu temu imam svasta ....samo moram svega da se setim...bisera i biserki koliko hoces...
evo ...dva za sada..... :wink:
-Klinka sam bila, pa subota, pa neka zurka, pa neki sladak decko...a ja moram kuci ranije...pa on pita-jel mogu bar do lifta da te ispratim?...Ja htela ne htela....izadje ti on sa mnom da saceka lift...i odjednom mi podize ruku....i rece:-Pa ti se brijes ispod miske??...pa zasto..?...uzas..!!!!-
Hmmm.....vece nebuloze ja za zivota cula nisam .... :? ...usla sam zbunjena u lift...i ..do dan danas sam.... :?

-Ja u autobusu...guzva naravno...i pored mene stoji otac sa sinom....Posto sincic nije imao gde da se drzi, otac ga je zagrlio...i nabio mu glavu sebi izmedju nogu....Tisina u autobusu...tek ce ti mali-Auuu tata , sto smrdi......!!!!!
:?
E...nisam mogla da se suzdrzim...pa sam pocela da se cerekam...i pola autobusa sa mnom.... :wink:

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
roadkill.JPG

S

Shag Ivory

Gost
Pre desetak godina, u velikom društvu, najbučniji i ¨najveseliji¨ tip, želeći da ostavi utisak i bude pametan i ¨fin¨ (a govorilo se o kondomima..), izrekao je čuvenu rečenicu..
¨Staviš onu stvar na ku*ac¨...

(hteo je da kaže, staviš kondom na onu stvar :lol: )

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.