Quantcast

Такмичење на тему ЈЕДАН ПРОЛЕЋНИ ДАН

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vučji čopor

Buduća legenda
Moderator
Poruka
44.453
Наша победница нам је задала тему како не бисмо заборавили да понесемо камеру кад излазимо из куће овог месеца.
Наслов теме нам све говори и треба је треба је схватити у најширем смислу свега што је везано за пролеће.
Фотографије треба слати мени искључиво на ПП до 20. априла
Правила су наравно непромењена

1.Право учешћа имају сви чланови форума Крстарица.
2.Фотографије морају да буду ауторско ( лично) дело.
3.Забрањено је стављати потпис или на било који начин обележавати фотографију.
4.Фотографија може да буде максимално 800 пиксела по дужој страни.
5.Дозвољена је обрада и корекције у разумним оквирима.
6.Дозвољено је слање само једне фотографије.
7.Фотографија мора да одговара задатој теми.
8.Јединица за гласање је један поен, а број поена којима се располаже се утврђује при постављању гласања.
9. Победник такмичења бира следећу такмичарску тему.
9 а Тема коју победник бира треба да буде оргинална и треба да се није појављивала на досадашњим такмичењима бар годину дана.
10. Не могу се слати фотографије које су већ постављане на Форуму Крстарице

СРЕЋНО !!!

Lunja*

Lunjalo
Poruka
4.248
videla sam da je Sandvail dance zadala sumrak, ali posto je ova tema (jedan prolecni dan) bas siroka, tu komotno moze da udje i pejsazni sumrak, i biljni svet, i ljudi sa ulice...
sto se mene tice, obradovao bi me tako sirok dijapazon fotografija za glasanje, jer ipak prolecni dan je svuda prisutan, pa videcemo kako cemo se svi snaci sa inspiracijom

In_ Di_ Ana

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
367
Nisam ja postavila temu, nego moderatori...:mrgreen:
I to je ok.
Tek da se zna...
Nemam smisla za takve teme...
I"sumrak" je lepa tema, ako ste imali takvu želju ,mislim da zaslužujete kao pobednik da odlučite-(barem po navedenim pravilima igre),ja lično više volim to doba dana od noći(Noćne fotografije).Lepa je i ova prolećna tema. Ja ih vidim odvojeno, obe su sa širokim kreativnim mogućnostima, interesantne i lako ostvarive svaka za sebe.

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
41.569
Пази, сви су слободни да учествују и осмисле нову тему...
Ne znam da li si video, ima na pdf Svet biljaka takmicenje pod istim nazivom...

Ja licno obozavam prolecne fotografije cveca i leptirica koliko hoces :zaljubljena:

S obzirom da je ovo ipak pdf Fotografija, mozda je temu trebalo malo konkretizovati i napraviti je zahtevnijom u tematskom i tehnickom smislu.

Sad ce da dodje Blajbi da kaze kako stalno promasimo temu sa poslatim fotografijama :zcepanje:

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
189.124
Ne znam da li si video, ima na pdf Svet biljaka takmicenje pod istim nazivom...

Ja licno obozavam prolecne fotografije cveca i leptirica koliko hoces :zaljubljena:

S obzirom da je ovo ipak pdf Fotografija, mozda je temu trebalo malo konkretizovati i napraviti je zahtevnijom u tematskom i tehnickom smislu.

Sad ce da dodje Blajbi da kaze kako stalno promasimo temu sa poslatim fotografijama :zcepanje:
Tamo je tema Budjenje proleca i akcenat je na biljkama i biljnom svetu
..kod nas je Jedan prolecni dan.. gde mozete dati masti na volju..zabeleziti nekakav trenutak u tom jednom prolecnom danu, nekakvo desavanje u gradu, koncert u prolecnom danu, pijaca u prolecnom danu..sumrak u prolecnom danu.. cvet u prolecnom danu..aprilska kisa u prolecnom danu, setnja u prolecnom danu.reka u prolecnom danu.. i da prikocim..:lol:

Luda Srpska Druzina

Poznat
Moderator
Poruka
8.211
drugima je jasno ako tebi nije :lol:
inace dobra je fotka
Cuj dobra, jos samo ti falis na fotki i bila bi savrsena :D
Ја бих жарко желео да сазнам која реч, или појам из наслова изазива недоумице и тражи додатна објашњења:think::roll:
Pa ne pise da li mora ovogodisnje ili moze i 20inekagodina...

Salim se, ja sam ionako usao samo Nini uputim to sto sam uputio a svako nek tumaci kako hoce

Aj i da glasam na nevidjeno kad sam vec tu. Dakle fotka 2 pet bodova i fotka 6 takodje. Obrazlozicu kad prodje takmicenje.

I sve ostale pozivam da glasaju po savesti i daju bod2 za fotke 2 i 6 . Hvala

Koja budala. Nista mozete obrisete kad svi procitaju

Regina Mills

Buduća legenda
Poruka
41.569
Tamo je tema Budjenje proleca i akcenat je na biljkama i biljnom svetu
..kod nas je Jedan prolecni dan.. gde mozete dati masti na volju..zabeleziti nekakav trenutak u tom jednom prolecnom danu, nekakvo desavanje u gradu, koncert u prolecnom danu, pijaca u prolecnom danu..sumrak u prolecnom danu.. cvet u prolecnom danu..aprilska kisa u prolecnom danu, setnja u prolecnom danu.reka u prolecnom danu.. i da prikocim..:lol:
Ma da, pijaca kao asocijacija na prolece :lol:

Kapiram sta hoces da kazes, ali realno bice fotki cveca i biljaka i ovde koliko hoces, jer to je nesto sto se vezuje za prolece.... Koncert i kisa mogu i nekim drugim godisnjim dobima da budu :lol:

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
189.124
Ma da, pijaca kao asocijacija na prolece :lol:

Kapiram sta hoces da kazes, ali realno bice fotki cveca i biljaka i ovde koliko hoces, jer to je nesto sto se vezuje za prolece.... Koncert i kisa mogu i nekim drugim godisnjim dobima da budu :lol:
Na svakoj beogradskoj pijaci mozes u Prolece da zabelezis neki zanimljiv trenutak, ili tvoju kobilu kako pase na nalivadi u zelenoj prolecnoj travi i rasacvetaloj ranoj vocki,imas koncerte na otvorenom sada .kisa u proilece moze da da zanimljiv trenutak, setnja u prolecnom danu u neklom parku ili izletistu, Kalemegdan u Prolece, nase obe reke u Prolece,..ima ideja koliko god hoces,ne mora samo cvece , potrebna je samo volja i inspiracija a temu o Prolecu uvek immao svake godine kada pocne Prolece

znaci, aparat u ruke i napolje u ove lepe prolecne dane i skljocajte..sigurna sam da ce biti lepih prolecnih slika :D

In_ Di_ Ana

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
367
A kada će biti tema "Sumrak",(po želji pobednice poslednjeg kruga)?Posle ove prolećne?
ps.
Prolećnu bi mogli i kod Regine Mils obaviti, biće tako bogatija i posećenija,neka nam ostavi link ,a ovde "Sumrak" i imamo i uskrs paralelno kao takodje prolećnu temu( umesto 3 prolećne takmičarske teme na istom forumu u isto vreme) ... to je moj predlog,jer i ja kao Regina proleće vezujem za budjenje ,a nikako za sumrak (to godišnje doba po simbolici kroz doba dana bi bilo - jutro),da pobednica prošlog kruga ne bude uskraćena za svoju nagradu,da zada novu temu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.