Такер Карлсон српског новинарства, Жељко Пантић код проф. Павићевића

cornflakes

Elita
Poruka
16.327

Сјајан интервју Жељка Пантића код професора Павићевића, у којем говори оно што ни један новинар у Србији не сме да каже.

Видео је почиње од 54:29, где говори о ситуацији у Србији.

Уживајте.
 

Сјајан интервју Жељка Пантића код професора Павићевића, у којем говори оно што ни један новинар у Србији не сме да каже.

Видео је почиње од 54:29, где говори о ситуацији у Србији.

Уживајте.

Bukvalno svaki opskurni video na YouTube-u kreće istom mantrom: "ovo niko ne sme da kaže", "mediji ćute", "istina koju kriju"… 😄

Доћи ће дан када ће све новинарке и новинари устати и отићи са конференције коју Вучић држи .

То ће бити први дан слободе србије
 
Evo jos ranih radova Zeljka Pantica.... isti je kao Zorana Mihajlovic samo sto za Zeljkovo obrazovanje ne postoje informacije.

20260511_154142.jpg
 
Evo jos ranih radova Zeljka Pantica.... isti je kao Zorana Mihajlovic
Nema to veze sa Zoranom Mihajlović.
Željko Pantić em nije bio ušao u politiku, nije tražio poslaničko mesto i ostao je "samo" novinar, em kada se razočarao u SNS, on nije uzeo pare da bi se u okrilje SNS-a posle razilaženja pokunjeno vratio (poput Zorane i Anđusa). Naprotiv, sada je Pantić jedan od najboljih kritičara vašeg režima!
 
Poslednja izmena:
Nema to veze sa Zoranom Mihajlović.
Željko Pantić em nije bio ušao u politiku, nije tražio poslaničko mesto i ostao je "samo" novinar, em kada se razočarao u SNS, on nije uzeo pare da bi se u okrilje SNS-a posle razilaženja pokunjeno vratio (poput Zorane i Anđusa). Naprotiv, sada je Pantić jedan od najboljih kritičara vašeg režima!
Zeljko Pantic je imao visoke politicje ambicije u Beogradskom SNS-u.
Hvalio SNS do koske i pljuvao cak i grobare koji su u to vreme skandirali protiv Vucica. U Partizanu bio dok je bilo para za njega.
A sada "kriticar"???? Izvini ali imamo gomilu kriticaea Aleksandra Vucica ali malo njih je podrzavalo Vucica kao Zeljko Pantic. Obican preletac.
I samo dva pitanja ako moze?
1. Sta Zeljka Pantica cini novinarom? Isto kao i Jovanu Jeremic koja prdi da je zavrsila fakultet. Za Zeljkovo obrazovanje se nista ne zna.
2. Da li si kojim slucajem primetio da Zeljko Pantic nikada nije izgovorii bilo sta protiv SPS-a i SPS politicara?
 
Nije, jer da je imao političke ambicije, bio bi vaš poslanik u skupštini ili bar odbornik u skupštini grada.
O da. Imao je politicke ambicije vezane za SNS. Ne preterano visoke, na gradskom nivou, cisto da obezbedi finansiranje iz gradskog budzeta.
Uz napomenu da mi nisi odgovorio na 2 jednostavna pitanja k9ja sam ti postavio, dozvolicu sebi da ti postavim i trece, jos jednostavnije pitanje:
Da sada npr. Bakarec, Jovanov, Djuka bizin ili bilo ko iz SNS ekipe naprasno podrzi studente i pocne da javno govori protiv Vucuca, da li bi mu poverovao, da li bi ga prihvatio kao borca protiv ovog zla na vlasti? Zeljka si prihvatiio da li bi onda prihvatio i bilo koga iz te bulumente?
 
Nije imao, jer da jeste, on bi bio u politici, pošto bi ga kao pametnijeg i rečitijeg od minimum 90% vas naprednjaka tvoj voljeni Oskar postavio bar za narodnog poslanika.
Nas naprednjaka?
Vidi, zaista nema potrebe da se pravis blesav samo zato sto dokumentovano tvog idola nazivam sarlatanom. Taj recnik zadrzi za politicke protivnike. A imao je poliicke ambicije na gradskom nivou. SNS.
 
1. Obrazovanje Zeljka Pantica? Sta je to sto ga cini novinarom? Da li je clan bilo kog novinarskog udruzenja?
2. Zasto Zeljko Pantic nikada ne kritikuje SPS i celnike te stranke?
3. Da li prihvatate preletace kao prave borce protiv SNS kuge?
4. Da li je normalno da Zeljko Pantic prihvata novac od kriminalaca (Zvezdan Terzic)?
 
Taker Karlson je klasican, potpuni i besramni FSB placenik.


Koliko ja znam, mada ne pratim u poslednje vreme pa se mozda promenilo- Zeljko Pantic mrzi FSB i Putina.
Mrzi Pućina i dalje. Rekao je u podcastu kod Pavičevića da Milu Lomparu i/ili Nemanji Šaroviću ne može da se do kraja veruje zbog (citiram) "ruskog bekgraunda." Jer, kaže Željko, nikada se ne zna kada im može stigne poziv iz Moskve ...
 
Mrzi Pućina i dalje. Rekao je u podcastu kod Pavičevića da Milu Lomparu i/ili Nemanji Šaroviću ne može da se do kraja veruje zbog (citiram) "ruskog bekgraunda." Jer, kaže Željko, nikada se ne zna kada im može stigne poziv iz Moskve ...
Nije sporno u vezi Rusa mada bi i po tom pitanju promenio pricu ako nanjusi lovu za sebe.

Ali ponasanje Zeljka Pantica u odnosu na SNS (iliti prefarbani SRS) je identicno ponasanju Nemanje Sarovica.
Voleo, obozavao a sada je "opozicija"

Jedino sto mu je "sveto" je SPS
 

Back
Top