Taker Karlson intervjuiše Putina: Prvi američki novinar s kojim će predsednik Rusije razgovarati od početka rata u Ukrajini

Такер Карлсон: „Медији су корумпирани, лажу своје читаоце и гледаоце и то углавном пропустамо. Од дана када је почео рат у Украјини, амерички медији су разговарали са бројним људима из Украјине и дали су низ интервјуа са украјинским председником Зеленским.
Али ово нису традиционални интервјуи, они су дражесна сесија посебно осмишљена да појача захтев Зеленског да САД дубље уђу у рат у Источној Европи и плате за то.
То није новинарство: то је владина пропаганда најружније врсте – оне која убија људе. У исто време наши политичари и медији промовишу страног лидера као да је нови потрошачки бренд, ниједан западни новинар се није потрудио да интервјуише председника друге земље умешане у овај сукоб
- Владимира Путина. Већина Американаца нема појма зашто је Путин напао Украјину или шта су му сада циљеви, никада нису чули његов глас. То није у реду.
Американци имају право да знају све о рату у који су умешани, а ми имамо право да им кажемо о томе јер смо и ми Американци, слобода говора је наше право по рођењу. То право се не може одузети без обзира ко је у Белој кући, али они свеједно покушавају.
Пре скоро три године, Бајденова администрација је незаконито шпијунирала наше СМС поруке, а затим процурила садржај њиховим слугама у медијима. Урадили су ово да би зауставили Путинов интервју који смо планирали.
Нисмо овде зато што желимо Путина, ми смо овде зато што желимо САД и желимо да оне остану просперитетне и слободне.
Ми смо сами платили ово путовање, нисмо узели новац од било које владе или групе, нити наплаћујемо људима да гледају интервју.
Свако може да погледа целу ствар, снимљену уживо и без монтаже на нашој веб страници. Елон Муск је обећао да неће потиснути или блокирати интервју након што га објавимо на Кс, и ми смо захвални на томе.
Западне владе ће, насупрот томе, сигурно дати све од себе да цензуришу овај видео на другим мање принципијелним платформама, јер то је оно што раде: плаше се информација које не могу да контролишу.
Али немате разлога да се тога плашите, ми вас не охрабрујемо да се сложите са оним што Путин може да каже у овом интервјуу.
Али ми вас позивамо да то гледате. Требало би да знате колико можете – и онда, као слободан грађанин, а не као роб, можете сами да одлучите.”

Такер Карлсон о предстојећем интервјуу са председником Владимиром Путином:— Не охрабрујемо вас да се сложите са оним што Путин може рећи у овом интервјуу, али вас позивамо да га погледате.— Треба да знаш колико можеш, па онда, као слободан грађанин а не роб, можеш сам да одлучиш.Две године смо из дана у дан храњени истом пропагандом кијевског режима.
Време је да чујемо шта Путин има да каже!
GFrQWq0XYAAIwG0

Karlson je populista, isto kao i Tramp. To su ljudi koji bi uradili bilo šta za publicitet, gledaju isključivo samo sebe. On uopšte ne razmišlja o tome što su u Rusiji (kao i u Kini) blokirani svi zapadni mediji (uključujući i internet sajtove), plus postoje zakoni gde se ide na robiju ako kažeš nešto suprotno režimskom stavu. Dakle stravična kontrola medija. I onda, kao ovaj novinar, učiniš da Putin dobije još veću gledanost na zapadu dok tvoja zemlja tamo nema nikakvu. Praktično ga častiš. Toliko su glupi potezi populista koji ne gledaju širu sliku nego samo svoje dupe.
Критикујеш једну страну због слободе медија па онда кажеш да би ови други требали да ураде исто.

Такер Карлсон – Владимир Путин ће бити највећи интервју у историји и потенцијално ће отићи до одлагања Трећег светског рата. Западни свет је немилосрдно лаган и пропагиран на дан када је сукоб почео.
GFrqHkqWEAEZzMi

Као неко ко покушава да сви уђу у воз Путин/Русија годинама, тренутно сам еуфоричан.
Јер знам шта ће се догодити људима који гледају интервју.
Зато што се и мени десило исто.
Први пут када сам чуо Путина да говори, звучао је веома разумно. Верује у традиционалне породичне вредности. Он верује да је западно друштво пропала септичка јама перверзије и родног лудила.
Он је у праву.Он је оштар, интелигентан, директан, без глупости и не плаши се да прозове глобализам, корупцију, раширену педофилију, сатанизам, производњу биолошког оружја итд.
Објективно, далеко је импресивнији од било ког политичара којег имамо у Америци, тј. тренутно потпуни циркус.
Он је логичан и миран. Он јасно изражава да не види Сједињене Државе или њен народ као свог непријатеља, већ корумпирани естаблишмент који је преузео контролу над Сједињеним Државама. Онда ме је погодило. Путин је непријатељ Дубоке државе.
Када то схватите, и почнете да посматрате све светске догађаје из ове перспективе, све почиње да кликће.
Шта ако Русија говори истину?
Шта ако су САД/НАТО лоши момци?
Такер се спрема да одустане од једне од највећих црвених пилула у историји.

Korporativni mediji su izbezumljeni zbog Takera Karlsona koji intervjuiše Vladimira Putina.
NSA je navodno čak špijunirala Takera kako bi sprečila predratni intervju sa Putinom.Zašto se toliko plaše Takera da razgovara sa Putinom?
Korporativni mediji ne žele da američki narod čuje obe strane.Oni su glasnogovornici američkog vojno-industrijskog kompleksa i političkog establišmenta Vašingtona.
Njihov strah je zbog Takerove kritike vojno-industrijskog kompleksa i Vlade.
S pravom su uznemireni zbog poslednje dve decenije bliskoistočnih ratova koji su raselili 35 miliona, ubili preko 4 miliona i koštali poreske obveznike 8 biliona dolara.
Poput Takera, mnogi Amerikanci su umorni od beskrajnih ratova i sulude propagande.
Otkako je Tramp pobedio na predsedničkim izborima i dogodila se prevara RussiaGate, mnogi ljudi su se probudili sa činjenicom da nasleđeni mediji rade bez morala, etike ili integriteta – samo čista propaganda.
Sada, dok Bajdenova administracija eskalira globalne ratove, korporativni mediji se najviše plaše pravog novinarstva.

Duboka država i MIC se sada plaše. Jednom ne mogu da kontrolišu medijski narativ na Zapadu. Taker Karlson će razbiti njihove lažne priče.
Nadamo se da ćemo dobiti Veliko buđenje umesto Velikog resetovanja.

Ne znam kako je u Rusij , ti kažeš da zabranjeni zapadni mediji i sajtovi, neki dokaz ako može?
Ali znam da je kod nas SBB blokirao Russia Today i na internetu su blokirali spuntik još na početku SVO.
Kako je to različito? Ko zna kako je u zemljama NATO vojnog saveza ako su i nas u Srbiji naterali da blokiramo Ruske medije.

Šta je to demokratska cenzura vesti, pa je ok?
Критикујеш једну страну због слободе медија па онда кажеш да би ови други требали да ураде исто.

Vas dvojica ne razumete napisano ili se pravite da ne razumete.

Zapadni mediji podrazumevaju da se na njima sve može videti, imate debate i rasprave, sučeljavanja mišljenja, mogu se videti protesti, ubistva, razne gadosti i sve što se dešava. Prosto, mediji su otvoreni i pokazuju realno sliku nekog društva a svi znamo da to nosi i pozitivne i negativne stvari. Savršeno društvo ne postoji. To je valjda jasno.

Istočni mediji podrazumevaju da se u javnost izlazi samo sa pozitivnim informacijama. Pa sve što je negativno je zabranjeno uz velike mere represije prema onima koji se ne pridržavaju toga. Na taj način mediji prestaju da budu objektivni već se koriste u svrhu propagande.

Pa ako pretpostavimo da niko nikoga ne blokira, na zapadu ako bi gledao istočne medije, ti bi dobijao njihove isfiltrirane samo pozitivne stvari, dok bi istok sa zapada dobijao sve, i pozitivno i negativno. Znači čak i da nema medijskog rata, opet ovde zapad ispada "budala" jer je situacija neravnopravna.

Međutim, medijskog rata ima, fakat jeste tačno da su ruski mediji na zapadu skrajnuti, upravo zbog te propagande, ali ni blizu skrajnuti koliko su zapadni skrajnuti na istoku. Sajtovi su blokirani (ko je pitao za dokaz, neka gugla, lako se nađe), plus postoje zakoni u tim državama da ako kažeš nešto što nije režimski stav, ideš u zatvor na 15 godina. Pa tako recimo na zapadu možeš da pričaš o ratu sa prijateljima na ulici, dok na istoku to ne možeš, jer sutradan mogu da dođu po tebe.

Dakle jasno je da imamo totalno neravnopravnu medijsku situaciju. Možda na zapadu demokratija i sloboda nisu na 100%, tako nešto ne postoji, ali su barem na 80%, dok su u Rusiji i Kini 10%.

U takvim neravnopravnim uslovima, potpuno je suludo da neko sa 80% medijskih sloboda časti drugu stranu koja ima 10% medijskih sloboda tako što dodatno dobiju prostor za svoju propagandu dok tvoja država nema ni približno toliko prisutnosti u njihovim medijima. Ja se upravo i zalažem za slobodu medija ali ne na način da ispadnem budala pa da drugima dozvolim da šire svoju propagandu a da oni to isto ne dozvole kod sebe. I zato je Karlson populista, jer ne kapira širu sliku i radi praktično na štetu svoje zemlje. Zato i jeste toliko omiljen u rusofilskim krugovima. Samo treba pogledati na ovom forumu, svaki rusofil ga hvali, jer ide u prilog ruskoj propagandi.

Zapadni mediji podrazumevaju da se na njima sve može videti, imate debate i rasprave, sučeljavanja mišljenja, mogu se videti protesti, ubistva, razne gadosti i sve što se dešava. Prosto, mediji su otvoreni i pokazuju realno sliku nekog društva a svi znamo da to nosi i pozitivne i negativne stvari. Savršeno društvo ne postoji. To je valjda jasno.

Istočni mediji podrazumevaju da se u javnost izlazi samo sa pozitivnim informacijama. Pa sve što je negativno je zabranjeno uz velike mere represije prema onima koji se ne pridržavaju toga. Na taj način mediji prestaju da budu objektivni već se koriste u svrhu propagande.

Pa ako pretpostavimo da niko nikoga ne blokira, na zapadu ako bi gledao istočne medije, ti bi dobijao njihove isfiltrirane samo pozitivne stvari, dok bi istok sa zapada dobijao sve, i pozitivno i negativno. Znači čak i da nema medijskog rata, opet ovde zapad ispada "budala" jer je situacija neravnopravna.

Međutim, medijskog rata ima, fakat jeste tačno da su ruski mediji na zapadu skrajnuti, upravo zbog te propagande, ali ni blizu skrajnuti koliko su zapadni skrajnuti na istoku. Sajtovi su blokirani (ko je pitao za dokaz, neka gugla, lako se nađe), plus postoje zakoni u tim državama da ako kažeš nešto što nije režimski stav, ideš u zatvor na 15 godina. Pa tako recimo na zapadu možeš da pričaš o ratu sa prijateljima na ulici, dok na istoku to ne možeš, jer sutradan mogu da dođu po tebe.

Dakle jasno je da imamo totalno neravnopravnu medijsku situaciju. Možda na zapadu demokratija i sloboda nisu na 100%, tako nešto ne postoji, ali su barem na 80%, dok su u Rusiji i Kini 10%.

U takvim neravnopravnim uslovima, potpuno je suludo da neko sa 80% medijskih sloboda časti drugu stranu koja ima 10% medijskih sloboda tako što dodatno dobiju prostor za svoju propagandu dok tvoja država nema ni približno toliko prisutnosti u njihovim medijima. Ja se upravo i zalažem za slobodu medija ali ne na način da ispadnem budala pa da drugima dozvolim da šire svoju propagandu a da oni to isto ne dozvole kod sebe. I zato je Karlson populista, jer ne kapira širu sliku i radi praktično na štetu svoje zemlje. Zato i jeste toliko omiljen u rusofilskim krugovima. Samo treba pogledati na ovom forumu, svaki rusofil ga hvali, jer ide u prilog ruskoj propagandi.
Slično kao i kad su se socijalisti i radikali tokom 90ih godina borili rukama i nogama protiv medijske slobode i ljudskih prava, a zatim tokom 2000ih tražili da se poštuju njihova prava na slobodu govora i ravnopravnu zastupljenost u medijima. Po povratku na vlast 2012. naravno ponovo se trude da svako ko je protiv njih bude što manje u medijima.

To je ta kremaljska škola laganja. Oni su za slobodu, ali samo svoju.

Karlson je populista, isto kao i Tramp. To su ljudi koji bi uradili bilo šta za publicitet, gledaju isključivo samo sebe. On uopšte ne razmišlja o tome što su u Rusiji (kao i u Kini) blokirani svi zapadni mediji (uključujući i internet sajtove), plus postoje zakoni gde se ide na robiju ako kažeš nešto suprotno režimskom stavu. Dakle stravična kontrola medija. I onda, kao ovaj novinar, učiniš da Putin dobije još veću gledanost na zapadu dok tvoja zemlja tamo nema nikakvu. Praktično ga častiš. Toliko su glupi potezi populista koji ne gledaju širu sliku nego samo svoje dupe.

nema niceg nastranog u tome sto Tucker gleda svoj interes u svemu ovome. ako mogu serijske ubice, silovatelji, Gadafi, Sadam ili zvaljavi Vucic da daju intervju za US majnstrim medije, sto ne bi i Putin mogao da bude clan tog kluba

ili vec jeste :lol:

sto se tice medijske zastupljenosti u Rusiji,

napomenuo bih kolegama jednu birnu stvar, da budemo posteni

najgledaniji medij u Rusiji nije TV nego Jutub. i to bez ikakvih restrikcija

dakle, ako prosecan stanovnik Novosibirska ima neku zelju da odgleda prilog Sky News-a, Fox newsa, ili vesti iz nesvesti sa Tv Golija, ovo potonje svojom slobodnom voljom i na sopstveni rizik, moze to.

Твоје вредности дакле не постоје, односно оне су ништа друго до антитеза другој страни и равнаш се према томе.
Логички погрешно.

Nemate vi kapaciteta da shvatite veličinu ovog intrvja
Ovo je intervju stoleća koji če demistifikovati sve laži mejnstrim medija i cele medijske mašinerije za oblikovanje mišljenja svetske javnost .
Svet odavno živi u "Matrixu"
Normalno da večina ljudi sniženog nivoa svesti čita te preoblikovane i servirane vesti , zato i ne može da shvati Karlsona i veličinu dogadjaja
Iako još uvek nije izašao ceo interviju od sinoć su pušteni svi belosvetski medijski kerovi da osude još neobjavljen interviju .
Matrica vidjena toliko puta kojom se većina totalitarnih sistema služi
Raja je stado i oni to vrlo dobro koriste , zato je i svet doveden u ovu sitaciju da njime upravljaju razni interesni lobioji sa isturenim maronetama ispred dok oni rade u pozadini
Ko je shvatio shvatio je !
P.S. Spomenuo bi još jednog novinarskog GIGANTA Olivere Stona
Оливер Стоун о НАТО, Украјини, Русији, САД Сједињене Државе су се нашле ухваћене у замку.
Ми подржавамо Украјину, која је гангстерска држава.
САД воде „индиректни рат“ са Русијом.
То је вероватно најгора спољнополитичка одлука у последње време. Мислим, само се вратите на прелаз века.Шта нам треба НАТО?
Проблем је био у томе што је велики део источне Европе отишао фашистички против Русије, а они остају фашистички.
Ово је веома компликовано питање јер су се Сједињене Државе нашле ухваћене у замку. Јел тако.
Мислим, ми подржавамо Украјину, која је гангстерска држава, у суштини против легитимних интереса Русије, и ми нападамо Русију.
Мислим, то је у суштини индиректни рат против Русије. Почели смо са наведеним златом које је рекло неколико људи, укључујући Бајдена и његовог секретара одбране. Поента је да се ослаби Русија.
То је вероватно најгора спољнополитичка одлука у последње време. Мислим, само се вратите на почетак века где је Џорџ Кенан био барем жив, и био је тврд момак. Он није био професионалац, али нас је само упозорио на НАТО. Он је то рекао, шта ће нам НАТО? И још се питам шта ће нам НАТО? То је велика, површна организација. Не треба нам јер свима.
Шумер је био на телевизији, тај сенатор из Њујорка, још један сенатор из Њујорка, за који мислим да је такође делимично луд. презирем га.
И каже да ако Руси заузму Украјину, они ће марширати Европом. Наравно. Чули смо да ће 1943/44. да ће заузети Европу. Да ли су? Не, то их уопште није занимало.
Хтели су да се опораве од свог рата. Изгубили су толико свог народа у борби против нациста. Они су против фашиста, одувек су били.
Мрзе их. Проблем је био у томе што је велики део источне Европе отишао фашистички против Русије, а они остају фашистички.
Они то не најављују на тај начин, али то свакако делују. То чини свет веома незгодном ситуацијом.

mogao bi malo da poradis na povećanju sopstvenog kapaciteta, i naučiš kako da koristiš copy/paste google translate ako već imas velike misli da podeliš.
Ovako kad ni ne pročitaš svoj post, nemoj da očekuješ da ga ni mi shvatimo kao ozbiljan

Daj otkaz Putine...

Bi bio prvi koji se tako povukao iz "rata"?
Pošto, koliko je ograničen, on svoju i operaciju vojske Rusije ne karakteriše kao rat.
Nije to stvar karakterizacije no pravne regulative.
Objava rata povlači mnogo toga za sobom. Trenutno nema potrebe za objavom rata i molite Boga da ga ne bude jer kada zemlja poput Rusije objavi rat onda će mnogi da uflekaju gaće i to mnogo dalje od Ukrajine.

i Jelena Karleuša je opšte poznata u Srbiji, pa to ne znaci da ima neki kvalitet, čak šta više popularnost stice glupim izjavama, kao i gore pomenuti

pa ima, za krezavce. evo pitaj sina Dacu, ili Tixomira. oni to slusaju, i Vesnu Vukelic Vendi

Slično kao i kad su se socijalisti i radikali tokom 90ih godina borili rukama i nogama protiv medijske slobode i ljudskih prava, a zatim tokom 2000ih tražili da se poštuju njihova prava na slobodu govora i ravnopravnu zastupljenost u medijima. Po povratku na vlast 2012. naravno ponovo se trude da svako ko je protiv njih bude što manje u medijima.

To je ta kremaljska škola laganja. Oni su za slobodu, ali samo svoju.

Ja se sećam Tadićevog perioda. Tada je Vučić (kao opozicionar) normalno gostovao u emisijama na svim televizijama. Njegov glas je mogao da se čuje svuda. I onda kad je pobedio na izborima, ukinuo je to pravo. Sad opozicija nema pristup medijima a i sam Vučić ne učestvuje u debatama, samo drži monologe. Tu se zapravo vidi taj prelazak sa demokratije na autokratiju, gde ti je dovoljan samo jedan autokrata i usere ti ceo sistem.

mogao bi malo da poradis na povećanju sopstvenog kapaciteta, i naučiš kako da koristiš copy/paste google translate ako već imas velike misli da podeliš.
Ovako kad ni ne pročitaš svoj post, nemoj da očekuješ da ga ni mi shvatimo kao ozbiljan
:mazipsa:

Ja se sećam Tadićevog perioda. Tada je Vučić (kao opozicionar) normalno gostovao u emisijama na svim televizijama. Njegov glas je mogao da se čuje svuda. I onda kad je pobedio na izborima, ukinuo je to pravo. Sad opozicija nema pristup medijima a i sam Vučić ne učestvuje u debatama, samo drži monologe. Tu se zapravo vidi taj prelazak sa demokratije na autokratiju, gde ti je dovoljan samo jedan autokrata i usere ti ceo sistem.
A to useravanje sistema se opravda borbom za bolju budućnost.

I narod kaže ''Vučić je sve u pravu''.

🇺🇲🇷🇺 Путинов интервју са новинаром Карлсоном трајао је 2 сата, ускоро ће бити објављен, рекао је амерички ТВ водитељ Алекс Џонс

Сам Алекс Џонс је био најпопуларнији амерички независни новинар у Сједињеним Државама све док га, као резултат завере, нису укинуле све друштвене мреже, сервиси за стриминг, па чак и претраживачи.©

i Kristina Amanpur je imala razgovor sa tom nakazom

stice se utisak da je Vucic negde donirao (platio) neke pare (narodne) da bi dobio te intervjue, da bude mnogo bitan, da popravi imidz.

narocito posle one magarece klupice kod Trampare.

jer budimo objektivni, zasto bi njih u US zanimala neka SNS Usnija da im nesto njace na televizoru kad mogu da gledaju reprize Dinastije

Na toj klupicu dao je USA Gazivode i "izdao" Džermani ..da ne bi prošao kao viziJonar klupica je bila korektna predstava

Back