TAJNI SNIMAK S JUTJUBA TRESE OPOZICIJU Nikola Jovanović otkriva da prelazi u Đilasov SSP: "Sa mnom će preći 400 ljudi, samo iz Beograda, biću prvi..

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
87.973
TAJNI SNIMAK S JUTJUBA TRESE OPOZICIJU Nikola Jovanović otkriva da prelazi u Đilasov SSP: "Sa mnom će preći 400 ljudi, samo iz Beograda, biću prvi do Dragana"

Nikola Jovanović


Nikola Jovanović, koji je nedavno podneo ostavku na sve funkcije u Narodnoj stranci Vuka Jeremića, prelazi u Đilasovu Stranku slobode i pravde.

Na Jutjubu se pojavio audio snimak na kojem Jovanović razgovara sa nepoznatim muškarcem kojem potvdjuje da je “transfer” već dogovoren.

Na samom početku razgovora, sagovornik Jovanovića pita “gde smo mi sada”, iz čega se može zaključiti da je reč o nekom ko mu je politički blizak.

Jovanović: Ja prelazim u SSP (Stranku slobode i pravde). Tri odbora kompletna prelaze iz Beograda i veliki broj kvalitetnih ljudi.

Muški glas: Rakovica, Grocka…

Jovanović: I Stari Grad.


Muški glas potom pita da li svi odbori kompletno prelaze, na šta mu Jovanović kaže da prelaze “svi koji vrede”.

- Meni objektivno treba 30 ljudi koji nešto rade. Pored toga mnogo imam ljudi, prijatelja koji su ušli zbog mene u stranku, sa svih gradskih opština koji takođe vuku, koji prate. Kad se to sve dogovori, ozvaniči to već dogovoreno, sigurno će 400 ljudi preći sa mnom. Samo iz Beograda – kaže Jovanović.

Sagovornik ga potom pita šta je dogovorio i šta će on da bude u stranci, a on kaže da će “voditi gradsku organizaciju što je pola stranke” i “ako sve bude okej, a biće, biće i potpredsednik stranke”. Načelni dogovor je, kako je rekao, da se to formalizuje na prvoj narednoj skupštini SSP.

- Dragan (Đilas) je rekao “ako želiš da se boriš i dalje i ako misliš da treba da radimo zajedno, tebi su vrata otvorena kod mene”. Svaka čast Đilasu što je rekao “dođi kod mene, boli me k**ac, ako želiš”, jer njemu je to glavobolja. Jer ovi će da s*ru, on otima, koji je motiv… - kaže Jovanović.

Na pitanje da li veruje Đilasu, Jovanović odgovara potvrdno, dok na pitanje može li da dobije poziciju prvog potpredsednika, kaže da ne može, jer već moraju da menjaju statut da bi on bio potpredsednik, a ljudima u SSP se, kako kaže, “već pune gaće”.

Dragan Đilas i Borko Stefanović


- Čovek koji vodi beogradski odbor i potpredsednik stranke, taj je automatski prvi do Dragana – kaže on.

Svaki od beogradskih odbora koje napravimo će dati čoveka u Glavni odbor.

Na pitanje ko sada vodi beogradski odbor SSP, Jovanović kaže da je poverenik Borko Stefanović, ali da Đilas njega sklanja i da se on time neće više baviti.

Nikola Jovanović je, kako je “Blic” prvi pisao podneo ostavku na sve funkcije u Narodnoj stranci zbog odluke te stranke da napusti Savez za Srbiju i ubuduće nastupa sama u Beogradu. Iako se spekulisalo da je bliži Đilasu nego Jeremiću i da će preći u SSP, on do ovog snimka to nije potvrdio.

Vuk Jeremić


SVI AKTERI NEDOSTUPNI ZA KOMENTAR

“Blic” je kasno sinoć kontaktirao Jovanovića, Borka Stefanovića koji se u snimku takođe pominje i Narodnu stranku, ali do sada nismo dobili odgovore.

Jedan od ljudi iz rukovodstva stranke Vuka Jeremića, komentarišući snimak, kratko je rekao “skandal” i da će uskoro neko iz stranke dati opširniji komentar.

https://www.blic.rs/vesti/politika/...vanovic-otkriva-da-prelazi-u-djilasov/j028621

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uskoro, sve jasnija razgradnja SZS na UOS.

🍿
 

Dakle čovek s jedne strane glumi nekakvog nadrirodoljuba koji je malčice i šovinista i priča o pretapanju tenkova i sl. informerovskih naslova, a sa druge strane se priključuje građanističkoj stranci i to ni manje ni više no Đilasu. :mrgreen:
 
Ako je ovo autentican snimak, za koji ne vidim potvrdu da jeste

Ko ga je pustio,
I zasto prefiks tajni, ako je na jutubu

Zasto ga recimo Jovanovic nije mogao snimiti sam, i pustiti ga namerno u etar.
Da sam sebi da na znacaju, sam sebi da digne cenu da je mnogo bitan za nesto
Ko sto je Nesa Slina zvao Utisak nedelje da hvali gosta AV.

I na kraju, koji moj je ovaj Jovanovic bitan pa da je to neka epska vest
Jer bas i nije nesto
 

Dakle čovek s jedne strane glumi nekakvog nadrirodoljuba koji je malčice i šovinista i priča o pretapanju tenkova i sl. informerovskih naslova, a sa druge strane se priključuje građanističkoj stranci i to ni manje ni više no Đilasu. :mrgreen:
Pazi on je izasao od Jeremica. Dakle slobodnjak je. Nista ga ne sprecava da kao slobodnjak uleti u neki tabor, ako imaju zajednicke ciljeve. Bar nije preleteo direktno, ko Sinisa Mali ili Goran Vesic.
A osvajanje vlasti i uhljebljenje na drzavnu sisu je uvek kvalitetan cilj.
 
Из авиона се види да је снимак лажан. Глас је сличан, али ем Никола Јовановић тако не прича, ем је очигледно да лице које глуми Јовановића "рецитује" или чита написан текст.
 
Pazi on je izasao od Jeremica. Dakle slobodnjak je. Nista ga ne sprecava da kao slobodnjak uleti u neki tabor, ako imaju zajednicke ciljeve. Bar nije preleteo direktno, ko Sinisa Mali ili Goran Vesic.
A osvajanje vlasti i uhljebljenje na drzavnu sisu je uvek kvalitetan cilj.

Pa valjda ti je očigledno da je ovaj snimak od pre izlaska iz stranke. :D
 
Из авиона се види да је снимак лажан. Глас је сличан, али ем Никола Јовановић тако не прича, ем је очигледно да лице које глуми Јовановића "рецитује" или чита написан текст.
I to je moguce
Medjutim pitanje
Zasto se neki osrednji i low profile likovi uopste i potezu i prave ove smicalice
 
Ako je ovo autentican snimak, za koji ne vidim potvrdu da jeste

Ko ga je pustio,
I zasto prefiks tajni, ako je na jutubu

Zasto ga recimo Jovanovic nije mogao snimiti sam, i pustiti ga namerno u etar.
Da sam sebi da na znacaju, sam sebi da digne cenu da je mnogo bitan za nesto
Ko sto je Nesa Slina zvao Utisak nedelje da hvali gosta AV.

I na kraju, koji moj je ovaj Jovanovic bitan pa da je to neka epska vest
Jer bas i nije nesto

Kako šta je bitno; pa Nikola je lider opozicije u Beogradu.
 
Pa valjda ti je očigledno da je ovaj snimak od pre izlaska iz stranke. :D
Ne nije mi ocigledno
Ne znam ja sta su oni radili u stranci i van stranke, kakvi su im odnosi i slicno
Pretpostavljas da ja imam neko prethodno znanje sta rade nebitni kurta i murta van konteksta
A nemam ga niti mi je potrebno niti je tebi potrebno

Osim ako nemas neki licni upliv u ovo, ili ti pruza neku licnu satisfakciju. Ali vec ti se pali lampica da je to bitno samo sacici vas nebitnih.
 
Pazi on je izasao od Jeremica. Dakle slobodnjak je. Nista ga ne sprecava da kao slobodnjak uleti u neki tabor, ako imaju zajednicke ciljeve. (...)
Наравно, али то је страшно погодило *******ог који је велики страшљивац и који се сада плаши штете коју ће му донети прелазак у Београду изразито популарног Николе Јовановића из (непопуларне) Народне странке у неку другу партију - највероватније је то Ђиласова ССП - која ће са Јовановићем несумњиво ОЈАЧАТИ пред важне београдске изборе идуће године или почетком 2022, и зато сада удбаши *******ог пласирају овакве бљувотине.
 
Наравно, али то је страшно погодило *******ог који је велики страшљивац и који не зна шта ће донети прелазак у Београду изразито популарног Николе Јовановића из (непопуларне) Народне странке у неку другу партију Ћ највероватније је то Ђиласова ССП - коју ће несумњиво ОЈАЧАТИ, и зато сада његова удба пласира овакве бљувотине.
Za prave procente opozicije u Beogradu moramo sacekati da Pickousti potpise sa EU taj pravno obavezujuci papir oko KiM

Pa da vidimo dal ce obicna svetina, tj i oni u samom SNS da se pobune

A po svoj prilici hoce i to masovno
 
Izborna lista, čiji je on šef odborničke grupe, na izborima je osvojila skoro 20%.
Izbori su bili zestoko neslobodni kao i spiskovi

Zajebi me tih prica
Vucic je dao kome je hteo i koliko je hteo
 
I to je moguce
Medjutim pitanje
Zasto se neki osrednji i low profile likovi uopste i potezu i prave ove smicalice

Pa zato sto su takvi likovi danas opozicine mesije koji su utripovali da ce bas oni sa nepostojecom harizmom i nepostojecom popularnoscu da sruse Aleka. A to su utripovali tako sto su aktivni tviterasi, pa ih njihova rodbina i prijatelji retvituju kada nesto objave za sta misle da je pametno.

Dakle u tom opozicionom svetu ovaj potencijalni transfer jeste ravan onom fudbalskom gde je Ronaldo dosao u Juve. Ali to samo govori o mizeriji same opozicije.
 
Izbori su bili zestoko neslobodni kao i spiskovi

Zajebi me tih prica
Vucic je dao kome je hteo i koliko je hteo

Da, zato je dao ovima preko 19%...pa ne možeš da izjaviš zaebi me tih priča, a da onda takve priče i sam plasiraš. :lol:
 
Da, zato je dao ovima preko 19%...pa ne možeš da izjaviš zaebi me tih priča, a da onda takve priče i sam plasiraš. :lol:

Ako imas 50% plus 1 glas,

Sve posle toga je sprdacina. Moze imati i 39. I 49%. Cak je i bolje za SNS da im "opozicija" budu ovi sto su podrzali Vuciceve izbore tipa Sergej, Kradule i ostali klovnovi. Ne bolje, odlicno za njih.

Zato ne znam stvarno o cemu ti sada baljezgas ovde deleci mi neke procente koji ne znace ama bas nista.
 
Šta ovde tačno "trese" opoziciju? Nije rekao ništa kompromitujuće o bilo kome, sem ovoga da je Hamdija šatro nacionalista, al dobro, to ga i mi zajebavamo redovno.

Pa dogovarao se o prelasku još davno...da je dogovor da Borko leti i postaje drugi čovek SSP-a. A ovo drugo, pa zamisli da ti najbolji prijatelj tako nešto kaže, o tebi. I još ovako sa potpuno informerovskim budalaštinama, o tzv. pretapanju tenkova.

Sad će tek bude zanimljivo, kada izađu saopštenja za javnost (zato su odbili da Blicu kažu išta, jerbo su svi malčice u panici). :mrgreen: A posebno posmatrati dalje odnos Đilasa i Vuka.

a06fe237110e6da70fefe36b99f3c681.gif
 
Из авиона се види да је снимак лажан. Глас је сличан, али ем Никола Јовановић тако не прича, ем је очигледно да лице које глуми Јовановића "рецитује" или чита написан текст.
Kmmeeee... KOMŠO, Kmmeeeeeeeee..... :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:
PUKLI ste načisto! :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ko će ti sada sponzorisati SENDVIČE? :cepanje:
spongebob (1).jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa dogovarao se o prelasku još davno...da je dogovor da Borko leti i postaje drugi čovek SSP-a. A ovo drugo, pa zamisli da ti najbolji prijatelj tako nešto kaže, o tebi. I još ovako sa potpuno informerovskim budalaštinama, o tzv. pretapanju tenkova.

Sad će tek bude zanimljivo, kada izađu saopštenja za javnost (zato su odbili da Blicu kažu išta, jerbo su svi malčice u panici). :mrgreen: A posebno posmatrati dalje odnos Đilasa i Vuka.

a06fe237110e6da70fefe36b99f3c681.gif

Pa mislim, kad si nam rekao da Jovanović ide i prelazi kod Đida... Jeremić je sigurno saznao to i pre nas. A kad neko ide iz tvoje organizacije, pa sa velikom dozom sigurnosti možeš da pretpostaviš da neće o tebi sad da priča baš sve najbolje.

Ne verujem da će ovo promeniti nešto puno u odnosu Jeremić-Đilas, ako i uopšte.
 
A u kojoj je meri ova skupina inicijalno dezorjentisana govori i sledeća tvrdnja:

Razumeo sam, kaže Milivojević, da je cilj UOS da iznudi vanredne parlamentarne izbore

Kako će opozicija koja zagovara striktne mere borbe protiv korone da iznudi bilo šta ako je u modu poštovanja mera okupljanja do 10 osoba?

, ili makar da se dobro pripremi za izbore koji slede, predsedničke i beogradske.

A ako nas oni pripremaju za ove kao što su i za prošle kada su poklonili SNS-u 170 000 glasova na beogradskim izborima nemamo mnogo šanse.

Konačno više ne mislim da treba insistirati na prevremenim izborima već pustiti vlast da doživi potpuni debakl na gradskim i predsedničkim što će se posle batinanja Beograda svakako dogoditi bar u BG.

Posle tog izvesnog debakla vlasti u prestonici prevremeni parlamentarni će doći sami i biti još veći debakl za huntu.

Kola hunte se kreću velikom brzinom nizbrdo i to je inercija koju čak ni opostrukcije dela opozicije neće moći da zaustave kao što su to činile nekoliko puta do sada.
 
Pa mislim, kad si nam rekao da Jovanović ide i prelazi kod Đida... Jeremić je sigurno saznao to i pre nas. A kad neko ide iz tvoje organizacije, pa sa velikom dozom sigurnosti možeš da pretpostaviš da neće o tebi sad da priča baš sve najbolje.

Ne verujem da će ovo promeniti nešto puno u odnosu Jeremić-Đilas, ako i uopšte.

Paaaa...ne baš. :mrgreen:
 

Back
Top