Tajne uspešnog braka

Ne znam ni šta je uspešan brak, a kamoli koje su njegove tajne.
Verovatno je uspešan brak onaj koji svoje tajne uspe da sačuva da ostanu tajne za sve druge.
Čim prestanu da budu tajne, brak prestaje da bude uspešan.

Pošto svi brakovi za koje sam mislila da su uspešni, ispostavi se da itekako imaju mnoge tajne koje pre ili kasnije izađu na videlo.:(

Ne znam ni šta je uspešan brak, a kamoli koje su njegove tajne.
Verovatno je uspešan brak onaj koji svoje tajne uspe da sačuva da ostanu tajne za sve druge.
Čim prestanu da budu tajne, brak prestaje da bude uspešan.

Pošto svi brakovi za koje sam mislila da su uspešni, ispostavi se da itekako imaju mnoge tajne koje pre ili kasnije izađu na videlo.:(

Imam osecaj da u poslednje vreme samo "aminkujem" na ono sto ti pises.
Sa ovim se potpuno slazem!

pa valjda uspesan treba da bude za one koji su u njemu, a ne za okolinu..da bi se smatrao uspesnim..
puno je parova u mojoj okolini koji traju oko jedne decenije,podizu jedno ili dvoje dece i nisam sigurna da za ono u cemu danas zive moze da se kaze - uspesan brak..

pa valjda uspesan treba da bude za one koji su u njemu, a ne za okolinu..da bi se smatrao uspesnim..
puno je parova u mojoj okolini koji traju oko jedne decenije,podizu jedno ili dvoje dece i nisam sigurna da za ono u cemu danas zive moze da se kaze - uspesan brak..

Mnogi brakovi su uspešni, nažalost samo za okolinu.Mnogi su u braku zbog dece, roditelja, ugleda, okoline.....No to pre ili posle završi kod nekih rastavom.:rumenko:

I jedno i drugo. Trebalo bi da traje do sudnjeg dana, da bude kvalitetan, da se iz njega izrode i podignu uspesna deca i tako...

Тачно, заједница успешних појединаца којима је заједништво породице на првом месту.

За то треба - исти систем вредности брачних другова, а он се носи из примарне породице (не каже наш народ џ. гледај мајку - бирај ћерку) и добро би било да су различитог темперамента, на пример да не буду два колерика у игри лол..И да су јаке личности појединачно би било добро. И, нормално, да су обоје домаћини, да куће, а не расипају.

Прво да волиш неког ко самог себе лол..љубав је најважнија, па онда остало.
Тајне су ти да откачиш неуротичне рибе одмах у старту.
Имао ја једну, мислио трајаће то, све супер, кад једном дере се она на своју мајку...мислим, кретен..реко-јел? Довиђења-здра'о.

Прво да волиш неког ко самог себе лол..љубав је најважнија, па онда остало.
Тајне су ти да откачиш неуротичне рибе одмах у старту.
Имао ја једну, мислио трајаће то, све супер, кад једном дере се она на своју мајку...мислим, кретен..реко-јел? Довиђења-здра'о.

tiihs ne pamtim kad sam naisao na neku zadovoljnu sobom..a tek da voli roditelje..jedna jedina iako o ocu nije bas nesto lepo imala reci opet ga je volela u sustini..ali nije rekla ruznu rec za njega..ostale sve vuku neke traume..ili razvedenih roditelja ili jednog mrze..obicno zato sto nikad nisu dobile po nosu pa ne cene nikog..nekako se vidi potencijalal..nikakav u vecini slucajeva..ali meni nije dovoljan razlog da odmah prekinem..nekako pokusavam izvuci nesto ljudsko iz njih...preneti iskustvo i nesto pozitivno nauciti..uglavnom se bira manje zlo danas

Back