Tajna uspešne veze

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Koja je tajna zdrave, uspešne veze.

Kad sam bio klinac bilo ih je dosta besmislenih ali tada ništa nisam ni očekivao. Posle se nastavio trend u ranim 20im, poslednja najozbiljnija veza mi je trajala 2 godine i ništa.
Seks je super uvek, nema pritužbe ali uvek ona perspektivna budućnost. Pa ne mogu brate ja sa trogodišnjom školom i prosečnim poslom da sagradim kuću na sprat sa bazenom
kupim nov nabudžen auto i još da imam sa strane. Ljudi moji, kap alkohola nisam popio, ne koristim travu, ni cigare. Pošteno zaradim novac, pametno trošim.
Ništa nam ne fali, ni za izlaske ni za poklončiće. Jbg ja sam čovek seljak pomalo flegma, opušten ali ne krijem. To je uvek evidendno i takvim se predstavljam.
Ne osuđujem niti mrzim. Posle ispadnem truli dostanjaković zato što želim stabilnost. Pa devojko, oboje ulazimo u tridesete. Šta treba da radimo?

Ništa obaveza, odgovornost, samo zabava? I šta ćeš na kraju, bez kučeta i mačeta, igračka nekom šećernom tatici dok ga ne smoriš pa nađe novu igračku.
***** ti moderne standarde i očekivanja. ***** ovo društvo, nije ni čudno što sve ide u *****.... A sad sam skrenuo i sa teme. Ajd objaviću ***** ga.

Uspesna veza je ona u kojoj je sve lako i lepo. U kojoj nema opterecivanja ni sa cim. Nema decijih bolesti, ljubomore, i ostalih gluposti.
Dakle, veza u kojoj ti je ceo dan lep.
Ako nije tako - menjas i trazis dok ne nadjes partnera s kojim je tako.

Nije ,dodjes kod mene za 3 soma mesecno da te vratim na fabricka podesavanja,sad znas cime se bavim iz hobija
tom and jerry cat GIF

Kad sam bio klinac bilo ih je dosta besmislenih ali tada ništa nisam ni očekivao. Posle se nastavio trend u ranim 20im, poslednja najozbiljnija veza mi je trajala 2 godine i ništa.
Seks je super uvek, nema pritužbe ali uvek ona perspektivna budućnost. Pa ne mogu brate ja sa trogodišnjom školom i prosečnim poslom da sagradim kuću na sprat sa bazenom
kupim nov nabudžen auto i još da imam sa strane. Ljudi moji, kap alkohola nisam popio, ne koristim travu, ni cigare. Pošteno zaradim novac, pametno trošim.
Ništa nam ne fali, ni za izlaske ni za poklončiće. Jbg ja sam čovek seljak pomalo flegma, opušten ali ne krijem. To je uvek evidendno i takvim se predstavljam.
Ne osuđujem niti mrzim. Posle ispadnem truli dostanjaković zato što želim stabilnost. Pa devojko, oboje ulazimo u tridesete. Šta treba da radimo?

Ništa obaveza, odgovornost, samo zabava? I šta ćeš na kraju, bez kučeta i mačeta, igračka nekom šećernom tatici dok ga ne smoriš pa nađe novu igračku.
***** ti moderne standarde i očekivanja. ***** ovo društvo, nije ni čudno što sve ide u *****.... A sad sam skrenuo i sa teme. Ajd objaviću ***** ga.

druze ima kade ces da naucis da musko bez poroka nije bas pogodan materijal
za duzu vezu/brak
zvuci apsurdno ali je tako

interes -danasnji problem.

prvo zdravo razmisljas.
dobar si im za trenutnu zabavu ali zbog finansija nijesi za stalno?
pa nista ne dodje preko noci. bar ne posteno. drugo zajednickim snagama i trudom se moze uspeti. bitna je ljubav. ne interes. interes kasnije skupo kosta kada ono najbitnije usfali....

to ne mozes kupiti.

dakle niej stos u tome sto one gledaju materijalnu korist ono sto on nema kako navodi vec sto ne pije kap alkohola ne duva?

nema poroke ?

malo sam mu ublazio odgovor ali Gan nije ...

njegov problem sto je sam. Ako nije skapirao gde gresi nema tu ni od forumasa pomoci.
Posto se izjadao moze da nastavi da misli da je savrsen a svi drugi su problem.

Ne me interesa

Uspjeh je kad nadjes partnerku koja je progledala, koja ti nece otvarati glavu zbog sitnica i koja razumije stanje u drzavi kao i svijetu.

To je neka prizemljena osoba kojoj je jasno sta su tvoje i njene mogucnosti a ako pokusava da svoje neuspjehe prebaci na tvoju grbacu, mici se od toga.

Back