Tajna društva i biblija

Peko2

Primećen član
Poruka
715
Trebali bi da znamo nešta što se dešava iza kulisa a tiče se svih nas. Praterći težnju zapadnih ideologa koji pokušavaju da prekroje svet po njihovom ličnom nahođenju došao sam do nekih zapažanja za koje nigde nisam pronašao objašnjenje zato sam odlučio polako da prikupim materijal, možda za video ili slično. Pre toga bih morao da proverim da li sam u pravu sa tim stavovima. Potrebni su mi oni koji će da se slože sa mojim zapažanjima a takođe i oni koji se neće složiti. Naime radi se o tome da agenda zapadnih ideologa namerno gura ispunjenje biblijskih proročanstava na njihov način...zašto to rade i šta im je cilj? Mogli bi da prodiskutujemo o tome. Zašto je Amerika stvorila Izrael? Zašto teži da stvori Veliki Izrael? Zašto žele da smanje broj stanovnika na zemlji svega na pola miliona ? Zašto najuticajniji ljudi smatraju da su nadrasa? Zašto lansiraju satelite u takvim formacijama da zbunjuju ljude kada ih vide? Zašto planiraju da unište sve religije?
 
materijalizam, ciji eksponent je nauka, ateisticka, ima za cilj uspostavljanje satanizma kao glavne religije ciji smo svedoci.
satanizam je po svojoj prirodi ateisticka religija, zbog toga sto negiranjem postojanja Boga i teznjom da se uspostavi
besmrtnost u materijalnom telu te koriscenjem propagande i marketinga ispere mozak ljudima i uvede u taj novi
aeon, koji negira sve religije. konzumerizam, sebicnost, i da je novac Bog.
 

Peko2

mnogo si ti ovde tema nadrobio, sto se kaze, a ne znam odakle bi poceo?
ne znam, imas forum teorije zavera, ali tamo je vecina neozbiljna.
ja bih krenuo da istrazuem od pocetka - Golem
onda bih istrazivao self-fulfilling prophecy
i tek na kraju anglo-sionizam kako je doveo do hriscanskog fundamentalizma, armagedon lobija itd
i zasto se izrael sada razvodi od amerike i udaje za kinu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Uh.
Mi smo što se kaže "obični smrtnici" koji smo zatucani od prvog dana škole, sad i da se neko osvestio, živi po istočnjačkom principu "Nosi vodu i kosi travu pre prosvetljenja.
Posle prosvetljenja, nosi vodu i kosi travu".

Kada bih uveo i filozofsko stanovište, uzmi npr Siorana koji je rekao da je najveća katastrofa biti rođen, ceo život tražio odgovore -to nije ništa originalno za filozofa, nego sam pomenuo zbog onoga što je rekao pred kraj života, da batalimo filozofiju i da metaforički "nosimo vodu i kosimo travu".
 

Peko2

mnogo si ti ovde tema nadrobio, sto se kaze, a ne znam odakle bi poceo?
ne znam, imas forum teorije zavera, ali tamo je vecina neozbiljna.
ja bih krenuo da istrazuem od pocetka - Golem
onda bih istrazivao self-fulfilling prophecy
i tek na kraju anglo-sionizam kako je doveo do hriscanskog fundamentalizma, armagedon lobija itd
i zasto se izrael sada razvodi od amerike i udaje za kinu
Dosta tema a mogao sam još da ih nabrojim i sve imaju istu osobinu...ili nesvesno ili ciljano svesno guranje da se ispune biblijska proročanstva koja dobro znaju. Što se tiče Izraela globalisti su dobrim delom otišli iz Amerike u Kinu tako da to ne menja suštinu.
 
Poslednja izmena od moderatora:
materijalizam, ciji eksponent je nauka, ateisticka, ima za cilj uspostavljanje satanizma kao glavne religije ciji smo svedoci.
satanizam je po svojoj prirodi ateisticka religija, zbog toga sto negiranjem postojanja Boga i teznjom da se uspostavi
besmrtnost u materijalnom telu te koriscenjem propagande i marketinga ispere mozak ljudima i uvede u taj novi
aeon, koji negira sve religije. konzumerizam, sebicnost, i da je novac Bog.
Interesantno, u pravu si, nisam nikad pomislio da je satanizam u neku ruku ateizam ili obrnuto.
 
Zašto žele da smanje broj stanovnika na zemlji svega na pola miliona ? Zašto najuticajniji ljudi smatraju da su nadrasa? Zašto lansiraju satelite u takvim formacijama da zbunjuju ljude kada ih vide? Zašto planiraju da unište sve religije?

Teorije Zavere, kao i one oko antivakserstva.

Tačno je da svaka zemlja ima svoje političke ciljeve i ambicije, nekada ostvare nekada ne, ali ovako razvijena ideologija ne postoji. To su sve Teorije Zavere na koje hrišćanin ne treba da pada.

Pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
materijalizam, ciji eksponent je nauka, ateisticka, ima za cilj uspostavljanje satanizma kao glavne religije ciji smo svedoci.
satanizam je po svojoj prirodi ateisticka religija, zbog toga sto negiranjem postojanja Boga i teznjom da se uspostavi
besmrtnost u materijalnom telu te koriscenjem propagande i marketinga ispere mozak ljudima i uvede u taj novi
aeon, koji negira sve religije. konzumerizam, sebicnost, i da je novac Bog.
Slažem se sa tim ali zašto sve što rade i planiraju može da se pronađe u bibliji da će baš to da se desi ?
 
A sta je Otkrovenje ako ne teorija zavere?

Ovo su populsitičke priče a ne ono što Biblija govori. To oko zle elite koja hoće da uništi svet nema veze sa Biblijskim proročanstvima.

Tako da...vreme pokaže šta je istina a šta ne. Na stotine lažnih predviđanja i lažnih proroštava postoje, na stotine promašenih geopolitičkih i populističkih priča.
 
Pa to verovanjem u Satanu, zapravo verujes i u Boga. Jedini pravi satanizam je ateizam, potpuna negacija Boga.
Ja sam bio ateista 100% dok nisam počeo ozbiljno da posečujem pdf religija, po mom mišljenju ateista ne veruje ni u jednog, ako ne postoji Bog onda ne postoji nijedan "lik", niko.
Čisto okretanje ka nauci.
E, sad zašto sam prestao da budem zakleti ateista i počeo da "čačkam", pa zato što sam i ja primetio neke stvari ili za religiju ili za teoriju zavere, odnosno otvorenog sam uma ama baš bukvalno za svaku opciju.
 

Antihejter

samo oprezno, ne nasedaj na provokacije da biblija ''govori'':
Ovo su populsitičke priče a ne ono što Biblija govori.
Teorije Zavere, kao i one oko antivakserstva.
molim?
padaju bre kao muve
ti si za mene sasvim drugi covek od onoga sa kojim sam pre korone diskutovao
mora da si ''cipovan''
Na stotine lažnih predviđanja i lažnih proroštava postoje, na stotine promašenih geopolitičkih i populističkih priča.
naravno, neko namerno gura sumu da se od nje ne vidi drvo, ''GADNA GRANA'' [koja stoji ispred nosa]
da nismo krivi mi, tzv. teoreticari zavera?
 
Poslednja izmena:
Ovo su populsitičke priče a ne ono što Biblija govori. To oko zle elite koja hoće da uništi svet nema veze sa Biblijskim proročanstvima.

Tako da...vreme pokaže šta je istina a šta ne. Na stotine lažnih predviđanja i lažnih proroštava postoje, na stotine promašenih geopolitičkih i populističkih priča.
Vidim da si dugo na ovom forumu. Kažeš da elita nema veze sa proročanstvima iz biblije ? Oni su osvojili toliko bogatstvo da im sledeći korak ne može biti ništa uobičajeno materijalno već besmrtno pa makar bilo i materijalno ali besmrtno. Imaju razne pokušaje i eksperimente besmrtnosti jedan od tih pokušaja je i ovo što kažem. Ciljano žele da uspostave kontrolu nad događajima da se ispuni sve što piše u bibliji a nakon toga ko preživi dobija večnost. Pošto smatrajiu da su posebna rasa oni su ti izabrani po bibliji a ostali će biti uništeni. Tako da se ne bih složio s tim da zla elita nema veze sa biblijom.
 
Ja sam bio ateista 100% dok nisam počeo ozbiljno da posečujem pdf religija, po mom mišljenju ateista ne veruje ni u jednog, ako ne postoji Bog onda ne postoji nijedan "lik", niko.
Čisto okretanje ka nauci.
E, sad zašto sam prestao da budem zakleti ateista i počeo da "čačkam", pa zato što sam i ja primetio neke stvari ili za religiju ili za teoriju zavere, odnosno otvorenog sam uma ama baš bukvalno za svaku opciju.
tacno

sto se tice cudnih iskustava , covek vidi mali raspon svetlosti, cuje mali raspon zvukova , njusi mali raspon mirisa

tako da mu je lako da se zbuni

gomila svedoka nekog dogadjaja cesto daju sasvim suprotne izjave onog sto su videli i culi
 
Zašto je Amerika stvorila Izrael? Zašto teži da stvori Veliki Izrael?
A zasto svet ne priznaje Jerusalim?? Ako si od onih koji smatraju da je holokaust bio koristan povod za stvaranje Izraela, mozes li da objasnis kako Jevreji tako mocni nisu mogli da naprave drzavu i bez njega??
Zašto žele da smanje broj stanovnika na zemlji svega na pola miliona ?
Ne znam cemu teze ali trenutno ima 8 milijardi
Zašto najuticajniji ljudi smatraju da su nadrasa?
Koji tacno?
Zašto planiraju da unište sve religije?
Promovisu ih vec hiljadama godina, nisu valjda ludi da sad okrenu sve naopacke :dash:
Zašto lansiraju satelite u takvim formacijama da zbunjuju ljude kada ih vide?
Prekucali su igricu i ne mogu vise nista pametno da smisle, pa privlace paznju satelitima. :mrgreen:
Pa to verovanjem u Satanu, zapravo verujes i u Boga. Jedini pravi satanizam je ateizam, potpuna negacija Boga.
Verovanjem u satanu si satanista, to je satanizam po definiciji, sama rec kaze.
 
Slažem se sa tim ali zašto sve što rade i planiraju može da se pronađe u bibliji da će baš to da se desi ?
to je mac sa dve ostrice, zato sto je:
ili, zato sto je istina.

Mozda su bez ideje, pa traze po bibliji?
Ja sam npr. nasao da armagedon lobi za vreme onog nesretnog irackog rata je zaista imao dnevne brifinge sa biblijskim citatima, dakle, komandni centar koji donosi odluke sta ce da se radi konkretno u vojnm satiranju iraka vavilona

A zasto svet ne priznaje Jerusalim?? Ako si od onih koji smatraju da je holokaust bio koristan povod za stvaranje Izraela, mozes li da objasnis kako Jevreji tako mocni nisu mogli da naprave drzavu i bez njega??
zato sto nisu dole u palestini imali dovoljno ljudi, i zato sto ti previdjas prvu rec anglo-cionizam
tek kada je taj brak napravljen sa englezima, i plan o preseljenju preko hitlera, tek onda su mogli da pocnu sa pravljenjem harec izrahela.
 
Ja sam bio ateista 100% dok nisam počeo ozbiljno da posečujem pdf religija, po mom mišljenju ateista ne veruje ni u jednog, ako ne postoji Bog onda ne postoji nijedan "lik", niko.
Čisto okretanje ka nauci.
E, sad zašto sam prestao da budem zakleti ateista i počeo da "čačkam", pa zato što sam i ja primetio neke stvari ili za religiju ili za teoriju zavere, odnosno otvorenog sam uma ama baš bukvalno za svaku opciju.
Ja te kapiram skroz , ja redovno pitam sebe kolike su sanse da je sve ovo nastalo slucajno , to me naera da pomislim da je neki Bog moguca pojava , ali onda udjem u raspravu sa vernicima koji poricu naucne cinjenice i nemaju odgovor na pitanje o tome odakle je Bog dosao i smorim se :D
 
Ja te kapiram skroz , ja redovno pitam sebe kolike su sanse da je sve ovo nastalo slucajno , to me naera da pomislim da je neki Bog moguca pojava , ali onda udjem u raspravu sa vernicima koji poricu naucne cinjenice i nemaju odgovor na pitanje o tome odakle je Bog dosao i smorim se :D
Masoni kazu da je kreator kreativni princip u prirodi, teznja materije da se usloznjava i organizuje a sve sto nas okruzuje dokaz toga.
 
Masoni kazu da je kreator kreativni princip u prirodi, tezanja materije da se usloznjava i organizuje a sve sto nas okruzuje dokaz toga.
Milioni naucnika sirom sveta svaki dan vec 150 godina daju dokaze za evoluciju i cim to krenes da porices ispadas teoreticar globalnih masovnih zavera i tu se ja iskljucujem , kad bi vernici bili iskreni i rekli da je Bog izabrao evoluciju kao prirodni nacun da nas stvori imali bi mnogo jace argumente.
 
ide redom: B I tT, pa paleta boja, pa 3 vertikalne tackice [vise opcija] - na njih klikni





Precrtano



Precrtanooooo Uspeo sam, HVALA!!!
Al' nisam iz prve :lol:
Nego sam to viđao i u komentarima na YouTube pa sam mislio da je fora nešto sa tastaturom, nisam mislio da je ovde.

Lol.

A @tema
Iluminati- da li su to učeni ljudi koji su morali da se sakriju od "svetine" (da ne bi letele glave) pa su vremenom postali zli? Ili ne postoje (više)?

Gledao sam pre neki dan film pa sam još pod utiskom.
 
A zasto svet ne priznaje Jerusalim?? Ako si od onih koji smatraju da je holokaust bio koristan povod za stvaranje Izraela, mozes li da objasnis kako Jevreji tako mocni nisu mogli da naprave drzavu i bez njega??
Holokaust je ispunjenje biblijskog proročanstva da će Jevreji biti progonjeni i rasejani u svim zemljama. To se dešavalo pre nove ere ali i za vreme drugog svetskog rata. Ima objašnjenje da je to ciljano urađeno radi ispunjenja proročanstva bez obzira iz kojih motiva dobrih ili loših. Niko ne može da objasni zašto se Iran bivša Asirija toliko plaši Izraela. Pogledajte granice Veikog Izraela kuda treba da budu po Mojsijevom proročanstvu. Pola Iraka pa i malko Irana da bi se ispunilo to proročanstvo.Uveliko se radi na tome.
Ne znam cemu teze ali trenutno ima 8 milijardi
Biblija kaže da će biti sve manje stanovnika na zemlji. Oni ciljano rade na tome i sveli su broj na zlatnu milijardu po nekima i na 500 miliona ( izabranih ) ali njima podređenih. Govorim iz njihovog ugla gledanja.
Koji tacno?

Promovisu ih vec hiljadama godina, nisu valjda ludi da sad okrenu sve naopacke :dash:
Promovišu ih tačno ali biblija kaže da moraju biti uništene. Oni da bi došli do večnog života prvo moraju uništiti religije jer tako je zapisano.
Prekucali su igricu i ne mogu vise nista pametno da smisle, pa privlace paznju satelitima. :mrgreen:
U bibliji kaže da će pre velike nevolje biti znakovi na nebu...zar to nismo videli kada proleću sateliti u nizu jedan za drugim a niko ne zna šta se to vidi na nebu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top