"Tajm" proglasio Zelenskog za ličnost 2022. godine, a žene Irana za heroje godine

Koga bi ti nominovala, Peskova
Zelenu i Vog BRE.
60689A04-D5EB-4768-BEEE-C65F1EDE00B7.jpeg
6492AFCB-7821-4D72-871B-8CCBC7C5FF67.jpeg
 
Cekaj bre zeno on je i narkoman izmedju ostalog. Takva figura stvarno ne treba da bude licnost godine. Zato je i dozvolio da skoro cela Ukrajina bude razorena, na stranu Rusi.
jel ti citas sta pises?!
znaci Ukajinci su krivi sto je Ukrajina razorena, a ne oni koji su je razorili?! :dash:
a sta je trebalo da uradi Zelenski?
da rasprostre crveni tepih rusima kad su ulazili u Kijev?
 
jel ti citas sta pises?!
znaci Ukajinci su krivi sto je Ukrajina razorena, a ne oni koji su je razorili?!
a sta je trebalo da uradi Zelenski?
da rasprostre crveni tepih rusima kad su ulazili u Kijev?
Krivi su 100%, isto kao što vi Drugosrbijanci lupate da smo mi nekako sami proizveli ono ‘99.
Ukraš=Ukro navijač=Šolakov privatni vernik & obožavatelj, flat & hollow earther koji misli da je “obrazovan” i “pametan” zato što samo zeva u N1 i Nova S, i čita ono smeće “Danas”.
 
jel ti citas sta pises?!
znaci Ukajinci su krivi sto je Ukrajina razorena, a ne oni koji su je razorili?! :dash:
a sta je trebalo da uradi Zelenski?
da rasprostre crveni tepih rusima kad su ulazili u Kijev?
Razaraju je svakom danom kojim odlažu neminovnost, napali su na RF i Donbas, i sada su na teritoriji RF. Dakle, za očekivati je i oštrije mere nego što je tu i tamo malo kalibracije.
 
jel ti citas sta pises?!
znaci Ukajinci su krivi sto je Ukrajina razorena, a ne oni koji su je razorili?! :dash:
a sta je trebalo da uradi Zelenski?
da rasprostre crveni tepih rusima kad su ulazili u Kijev?
msm da je poenta da je Ukrajina sa Zelenskim ubijala Ruse od 2014 te.. video sam spomenik ubijenoj ruskoj deci u Donbasu od 2014 te do danas... ne verujem da je laž.. Rusija ima obavezu da štiti svoj narod i izvan svojih granica.. i još nešto.. Zelenski je vodio politiku da Ukrajina uđe u NATO a to bi značilo da NATO može da instalira nuklerane rakete jako blizu Moskve.. Rusi to nikako ne žele.. Zelenski je vodio i vodi pogrešnu politiku usmerenu protiv Rusije
 
msm da je poenta da je Ukrajina sa Zelenskim ubijala Ruse od 2014 te..
druze, Zelenski je predednik Ukrajine od 2019. god.

video sam spomenik ubijenoj ruskoj deci u Donbasu od 2014 te do danas... ne verujem da je laž.. Rusija ima obavezu da štiti svoj narod i izvan svojih granica.. i još nešto.. Zelenski je vodio politiku da Ukrajina uđe u NATO a to bi značilo da NATO može da instalira nuklerane rakete jako blizu Moskve.. Rusi to nikako ne žele.. Zelenski je vodio i vodi pogrešnu politiku usmerenu protiv Rusije
jel verujes da je u Srebrenici ubijeno tacno onoliko muslimana koliko je tamo navodno sahranjeno?
za koju godinu ce broj verovatno preci i 10 soma!
 
jel verujes da je u Srebrenici ubijeno tacno onoliko muslimana koliko je tamo navodno sahranjeno?
za koju godinu ce broj verovatno preci i 10 soma!
Kako da neko u suštini veoma pametan kao ti može da potpada pod propagandu onih koji dopisuju onamo imena kako ko umre i da navija za tzv “Ukrajinu”?

A da su streljani, jesu, sano to su uradili ljudi koji su i sami imali po pola ubijene familije. A da manipulišu i dižu nove tenzije to 100%.
 
Poslednja izmena:
Kržljavština,nacifašiSStlook,kriminal,pasjalook
:aha2:

Idem pogledati hvalospjeve Hitleru u Time-u, kad ono tipičan tekst o mrzitelju i neprijatelju demokracije.

Osoba godine 1938.
TIME explained what was perhaps the most controversial of its choices thus: "Hitler became in 1938 the greatest threatening force that the democratic, freedom-loving world faces today".

Hitler je 1938. godine postao najveća prijeteća sila s kojom se danas suočava demokratski svijet koji voli slobodu.


Osoba godine 2022.
For proving that courage can be as contagious as fear, for stirring people and nations to come together in defense of freedom, for reminding the world of the fragility of democracy—and of peace—Volodymyr Zelensky and the spirit of Ukraine are TIME’s 2022 Person of the Year.

Za dokazivanje da hrabrost može biti zarazna kao i strah, za poticanje ljudi i nacija da se udruže u obrani slobode, za podsjećanje svijeta na krhkost demokracije — i mira

Da, sve isto kako ponavljaju nepametni korisni idioti.
Taj naziv nisam sklepao ja nego jedan tip iz Rusije.
 
jel ti citas sta pises?!
znaci Ukajinci su krivi sto je Ukrajina razorena, a ne oni koji su je razorili?! :dash:
a sta je trebalo da uradi Zelenski?
da rasprostre crveni tepih rusima kad su ulazili u Kijev?
Da se preda u pravom trenutku. Mng veci su se predali, zasto ne bi i on? On ej taj koji prvo treba da vodi racuna o svojoj zemlji, agresor ne.

Nego jel' citas ti sta ja pisem na temi od pocetka nego me ovako pitas?
 

Back
Top