Quantcast

Tadicu malo dve vile pa nasim parama oprema jos DVE VILE DOK NAROD UMIRE OD GLADI!!

kambodza

Elita
Poruka
15.726
Pa ne moš' porediti Tadića sa najbogatijim čovekom na svetu.
.....ma jok to u vezi ovog ostace to sve sledecem predsedniku ,tako je mogao i sloba da je imao ovu retoriku ....".....Slobo shta ce ti tolike kuce na dedinju ,JSO,blindirani dzipovi ,...........S.M.: ma to samo dok sam predsednik ,ostace to sve sledecem,pa necu u grob da nosim ......."................................marketing je chudo-bavite se sportom .....................:)

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
Bila sam pre 2 dana tamo i ocekivala da vidim uzas. Hvala Bogu, dobro je samo se jos na najstarijim kucama tu i tamo vide rusevine i cigle koje nisu pokupljene, a Tihi je pricao da je to mrtav grad. Nije, ljudi setaju ulicama vise nego u mom gradu, bilo je i lepo vreme. Drago mi je zbog toga.:)

Inace, ne kazem da ova tema i poredjenje nisu opravdani, samo, treba znati i koje poredjenje praviti. ;)

vladeks

Ističe se
Poruka
2.320
Не осећа се безбедно на Андрићевом венцу, а свако ко се тако "дислоцира" значи да прави одсутпницу, и да је постао свестан да му је одзвонило.
sto si na kraj srca,zgrada na andricevom vencu je namenjena za muzej kneza pavla,sad sto vi ne volite muzeje i kulturu to je druga stvar:cool:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.