Neznanko
Iskusan
- Poruka
- 5.497
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema plan", zaključio je Tadić.
Moj komentar:
Alo gnome, alo nesposobni čoveče, alo lažove, alo manipulantu, alo prevarantu...U EU-u nije Kina, nije Japan, nije Norveška, nije Švajcarska, nisu 95 % država ovoga sveta, pa im to ne smeta da rade, da otvaraju fabrike, da zaradjuju, da se zapošljavaju, da imaju po 10 puta veće plate i standard od Srbije. Pitam te druže: DOKLE misliš da zajebavaš i sludjuješ naše ljude, gradjane, stanovnike ove Srbije ? Zašto bezočno lažeš gradjane, da niko drugi u društvu nema drugi plan ? Ja ga imam maloUmniče jedan lažovski, ako ne veruješ zovi me u kabinet da ti ga iznesem !? Je l' smo se dogovorili, ukoliko me ne pozoveš, ima da te do kraja života ovako prozivam i ponižavam, jer si zlo zla ove zemlje, prevarantu jedan neopevani. Eto toliko imam da ti kažem.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema plan", zaključio je Tadić.
Moj komentar:
Alo gnome, alo nesposobni čoveče, alo lažove, alo manipulantu, alo prevarantu...U EU-u nije Kina, nije Japan, nije Norveška, nije Švajcarska, nisu 95 % država ovoga sveta, pa im to ne smeta da rade, da otvaraju fabrike, da zaradjuju, da se zapošljavaju, da imaju po 10 puta veće plate i standard od Srbije. Pitam te druže: DOKLE misliš da zajebavaš i sludjuješ naše ljude, gradjane, stanovnike ove Srbije ? Zašto bezočno lažeš gradjane, da niko drugi u društvu nema drugi plan ? Ja ga imam maloUmniče jedan lažovski, ako ne veruješ zovi me u kabinet da ti ga iznesem !? Je l' smo se dogovorili, ukoliko me ne pozoveš, ima da te do kraja života ovako prozivam i ponižavam, jer si zlo zla ove zemlje, prevarantu jedan neopevani. Eto toliko imam da ti kažem.
Poslednja izmena:






