Tadićeve šara-bara izjave...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema plan", zaključio je Tadić.


Moj komentar:
Alo gnome, alo nesposobni čoveče, alo lažove, alo manipulantu, alo prevarantu...U EU-u nije Kina, nije Japan, nije Norveška, nije Švajcarska, nisu 95 % država ovoga sveta, pa im to ne smeta da rade, da otvaraju fabrike, da zaradjuju, da se zapošljavaju, da imaju po 10 puta veće plate i standard od Srbije. Pitam te druže: DOKLE misliš da zajebavaš i sludjuješ naše ljude, gradjane, stanovnike ove Srbije ? Zašto bezočno lažeš gradjane, da niko drugi u društvu nema drugi plan ? Ja ga imam maloUmniče jedan lažovski, ako ne veruješ zovi me u kabinet da ti ga iznesem !? Je l' smo se dogovorili, ukoliko me ne pozoveš, ima da te do kraja života ovako prozivam i ponižavam, jer si zlo zla ove zemlje, prevarantu jedan neopevani. Eto toliko imam da ti kažem.
 
Poslednja izmena:
Ako već imaš plan iznesi nešto i ovde.

Ustvari, odgovori mi samo na jedno pitanje.

Kako ćeš ovom narodu koji je na ivici egzistencije omogućiti pristojan život?

P.S. Nadam se da si se bavio ovom temom.

Kao prvo oduzmesh (nacionalizujesh) kompletnu imovinu lopova kao sto su Miskovic,Beko,Karic,Drakulic,Lazarevic...........
Samo OVIM potezom reshavash veliki deo rebusa :per:
 
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema plan", zaključio je Tadić.


Moj komentar:
Alo gnome, alo nesposobni čoveče, alo lažove, alo manipulantu, alo prevarantu...U EU-u nije Kina, nije Japan, nije Norveška, nije Švajcarska, nisu 95 % država ovoga sveta, pa im to ne smeta da rade, da otvaraju fabrike, da zaradjuju, da se zapošljavaju, da imaju po 10 puta veće plate i standard od Srbije. Pitam te druže: DOKLE misliš da zajebavaš i sludjuješ naše ljude, gradjane, stanovnike ove Srbije ? Zašto bezočno lažeš gradjane, da niko drugi u društvu nema drugi plan ? Ja ga imam maloUmniče jedan lažovski, ako ne veruješ zovi me u kabinet da ti ga iznesem !? Je l' smo se dogovorili, ukoliko me ne pozoveš, ima da te do kraja života ovako prozivam i ponižavam, jer si zlo zla ove zemlje, prevarantu jedan neopevani. Eto toliko imam da ti kažem.

Mislim da si u zabludi...

Bota nije kriv!
 
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema plan", zaključio je Tadić.


Moj komentar:
Alo gnome, alo nesposobni čoveče, alo lažove, alo manipulantu, alo prevarantu...U EU-u nije Kina, nije Japan, nije Norveška, nije Švajcarska, nisu 95 % država ovoga sveta, pa im to ne smeta da rade, da otvaraju fabrike, da zaradjuju, da se zapošljavaju, da imaju po 10 puta veće plate i standard od Srbije. Pitam te druže: DOKLE misliš da zajebavaš i sludjuješ naše ljude, gradjane, stanovnike ove Srbije ? Zašto bezočno lažeš gradjane, da niko drugi u društvu nema drugi plan ? Ja ga imam maloUmniče jedan lažovski, ako ne veruješ zovi me u kabinet da ti ga iznesem !? Je l' smo se dogovorili, ukoliko me ne pozoveš, ima da te do kraja života ovako prozivam i ponižavam, jer si zlo zla ove zemlje, prevarantu jedan neopevani. Eto toliko imam da ti kažem.

Па добро - ово што је изјавио је на месту. Ја лично УОПШТЕ НЕ РАЗУМЕМ СЕЉАКА ТОМУ И *******ОГ КОЈИ "ПРОДАЈУ КРАСТАВЦЕ" О ТОМЕ ДА ЋЕ ИЗБОРИ ДА ДРЖАВИ ДОНЕСУ БОЉИТАК - о томе тек нема ни говора.

Једини конкретан економски план који сам видео има ДСС - а за ове друге не знам.
 
Ako već imaš plan iznesi nešto i ovde.

Ustvari, odgovori mi samo na jedno pitanje.

Kako ćeš ovom narodu koji je na ivici egzistencije omogućiti pristojan život?

P.S. Nadam se da si se bavio ovom temom.

Evo malo NEŠTO od toga :

1. Lustriraćemo/zabranićemo i po sili zakona i sili žive sile na 99 godina sve političke činoce, stranke, pojednince koji su vladali Srbijom od 1990-2011 godine. A sve zarad namernog uništavanja ekonomske supstance naše zemlje.

2. Uvešćemo socijalne karte za sve gradjane Srbije, tačno će se znati ko koliko plaća struju, vodu, komunalije i ostale režije. A ko ne plaća ništa od toga.

3. Smanjićemo sve poreze , namete, taxe, akcize za 50 %, a pola od njih ukinuti. Neće biti nikakvog poreza za kuće, stanove, poslovne prostore, kancelarije, radnje, koje služe za stanovanje i rad njenih vlasnika.

4. PDV će biti smanjen na 8-10 %, i on će biti sveta obavezan za sve, a njegovo nepoštovanje u tom procentu će se smatrati najtežim mogućim krivičnim delom.

5.Svako lice u Srbiji koje napuni 65 godina života, a ima ličnu kartu i državljanstvo duže od 10 godina, imaće pravo na socijalnu penziju bez obzira da li je ikada negde išta radio, uplaćivao doprinose.

6. Svaka nekretnina u Srbiji biće popisana, pogotovu državna, i sva će biti u funkciji izdavanja, rentiranja, gde će se novac slivati na posebni račun za socijalno ugrožena lica , socijalno ugrožene studente, djake.

7. Sve državne službe će biti racionalizovane, neće biti moguće da neka služba ima 500 zaposlenih, a da rade stvarno samo njih 50. Kontrola službi će biti extremno povećana, i gubitak posla zbog opstrukcije/javašluka u poslu će se rešavati i sankcionisati u roku od 24h. Broj državnih službenika će se odredjivati prema stvarnim potrebama/ekonomskoj moći države i budzeta, a ne po kriteriju ko ima koliko prijatelja i poznanika koje treba zbrinuti.

8.Policija, sudstvo, tužilaštvo će imati stravične ingerencije, a još stravičnije kazne ako ih zloupotrebe, tu milosti i povlašćenih biti neće po cenu života . Zbog našeg opuštenog mentaliteta/karaktera/morala, povećaćemo broj kontrolora vlasti i institucija za nekoliko stotina procenata.

9. Naša dijaspora će po zakonu imati petinu vlasti u parlamentu, a bez da učetvuju na izborima, njihovo je samo da nam pošalju svoje predstavnike koji će tvoriti i braniti njihove lične i kolektivne interese u matičnoj državi.

10. Privatni preduzetnici koji pune budzet, naši, strani, bilo koji, imaće status „belim medveda“, ali samo pod jednim uslovom, da plaćaju redovno, pošteno sve račune, dažbine, obaveze i poreze prema državi i prema uposlenima.

itd.
 
Bar nema ratova...napretka ima ali je izrazito spor...

вала баш...са спољног дуга од 4 миулијарде 2000те године ми дођосмо на дуг од 27 милијарди евра....а у међувремну су распродате у бесцење све фабрике и ресурси земље...нема шта...будућност нам је више него извесна....
 
Kao prvo oduzmesh (nacionalizujesh) kompletnu imovinu lopova kao sto su Miskovic,Beko,Karic,Drakulic,Lazarevic...........
Samo OVIM potezom reshavash veliki deo rebusa :per:
Sedi, jedan.

Zato što šapućeš.

Razumem da ti imaš plan,kao i svako od nas,kako izaći iz ovog bedaka,ali za razliku od "neznanka" nisi to jasno rekao.

Zato bi' ja ipak voleo da mi on odgovori.
 
Evo malo NEŠTO od toga :

1. Lustriraćemo/zabranićemo i po sili zakona i sili žive sile na 99 godina sve političke činoce, stranke, pojednince koji su vladali Srbijom od 1990-2011 godine. A sve zarad namernog uništavanja ekonomske supstance naše zemlje.

2. Uvešćemo socijalne karte za sve gradjane Srbije, tačno će se znati ko koliko plaća struju, vodu, komunalije i ostale režije. A ko ne plaća ništa od toga.

3. Smanjićemo sve poreze , namete, taxe, akcize za 50 %, a pola od njih ukinuti. Neće biti nikakvog poreza za kuće, stanove, poslovne prostore, kancelarije, radnje, koje služe za stanovanje i rad njenih vlasnika.

4. PDV će biti smanjen na 8-10 %, i on će biti sveta obavezan za sve, a njegovo nepoštovanje u tom procentu će se smatrati najtežim mogućim krivičnim delom.

5.Svako lice u Srbiji koje napuni 65 godina života, a ima ličnu kartu i državljanstvo duže od 10 godina, imaće pravo na socijalnu penziju bez obzira da li je ikada negde išta radio, uplaćivao doprinose.

6. Svaka nekretnina u Srbiji biće popisana, pogotovu državna, i sva će biti u funkciji izdavanja, rentiranja, gde će se novac slivati na posebni račun za socijalno ugrožena lica , socijalno ugrožene studente, djake.

7. Sve državne službe će biti racionalizovane, neće biti moguće da neka služba ima 500 zaposlenih, a da rade stvarno samo njih 50. Kontrola službi će biti extremno povećana, i gubitak posla zbog opstrukcije/javašluka u poslu će se rešavati i sankcionisati u roku od 24h. Broj državnih službenika će se odredjivati prema stvarnim potrebama/ekonomskoj moći države i budzeta, a ne po kriteriju ko ima koliko prijatelja i poznanika koje treba zbrinuti.

8.Policija, sudstvo, tužilaštvo će imati stravične ingerencije, a još stravičnije kazne ako ih zloupotrebe, tu milosti i povlašćenih biti neće po cenu života . Zbog našeg opuštenog mentaliteta/karaktera/morala, povećaćemo broj kontrolora vlasti i institucija za nekoliko stotina procenata.

9. Naša dijaspora će po zakonu imati petinu vlasti u parlamentu, a bez da učetvuju na izborima, njihovo je samo da nam pošalju svoje predstavnike koji će tvoriti i braniti njihove lične i kolektivne interese u matičnoj državi.

10. Privatni preduzetnici koji pune budzet, naši, strani, bilo koji, imaće status „belim medveda“, ali samo pod jednim uslovom, da plaćaju redovno, pošteno sve račune, dažbine, obaveze i poreze prema državi i prema uposlenima.

itd.


Sve je to lepo sto si ti naveo , samo si zaboravio glavnog tatu , a to je MMF ?!
Kako da ponishtish ugovore koje su ovi lopovi podpisali sa njima , a koji drzavu obavezuju da radi ovo sto sada trenutno radi ???????
 

Back
Top