Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.782
Od 2011. eko-taksa za nova vozila
28. novembar 2010. | 12:09 | Izvor: Novosti
Beograd -- U prvoj polovini 2011. država uvodi još jedan namet, pa će svi proizvođači i uvoznici motornih vozila biti obavezni da plaćaju ekološku taksu na nova vozila.
U toku je završna verzija Pravilnika o motornim vozilima koja bi trebalo da uvede red u prometu raubovanih, polovnih, putničkih automobila, autobusa, kamiona i poljoprivrednih mašina.
"Država će dati licence preduzećima koja će reciklirati polovna vozila, a na ime toga, svi proizvođači i uvoznici motornih vozila će biti obavezni da državi plaćaju ekološku taksu na nova vozila", kaže Siniša Mitrović, savetnik predsednika Privredne komore Srbije.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=28&nav_id=475477
Ocekujem Tadicevu ekolosku taksu od minimum 1000 evra po autu
Ma da, kad ne znas sta ces, ti izmisli neki novi porez, taksu, akcizu i sl. Rulja placa, samo ne znam dokle...
28. novembar 2010. | 12:09 | Izvor: Novosti
Beograd -- U prvoj polovini 2011. država uvodi još jedan namet, pa će svi proizvođači i uvoznici motornih vozila biti obavezni da plaćaju ekološku taksu na nova vozila.
U toku je završna verzija Pravilnika o motornim vozilima koja bi trebalo da uvede red u prometu raubovanih, polovnih, putničkih automobila, autobusa, kamiona i poljoprivrednih mašina.
"Država će dati licence preduzećima koja će reciklirati polovna vozila, a na ime toga, svi proizvođači i uvoznici motornih vozila će biti obavezni da državi plaćaju ekološku taksu na nova vozila", kaže Siniša Mitrović, savetnik predsednika Privredne komore Srbije.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=28&nav_id=475477
Ocekujem Tadicevu ekolosku taksu od minimum 1000 evra po autu

Ma da, kad ne znas sta ces, ti izmisli neki novi porez, taksu, akcizu i sl. Rulja placa, samo ne znam dokle...




znam da ih imas svuda ,po celoj Srbiji 
