Tadiceva vlast uvodi novi HARAC ekolosku taksu na nova vozila

Тихи

Starosedelac
Poruka
193.782
Od 2011. eko-taksa za nova vozila
28. novembar 2010. | 12:09 | Izvor: Novosti
Beograd -- U prvoj polovini 2011. država uvodi još jedan namet, pa će svi proizvođači i uvoznici motornih vozila biti obavezni da plaćaju ekološku taksu na nova vozila.

U toku je završna verzija Pravilnika o motornim vozilima koja bi trebalo da uvede red u prometu raubovanih, polovnih, putničkih automobila, autobusa, kamiona i poljoprivrednih mašina.

"Država će dati licence preduzećima koja će reciklirati polovna vozila, a na ime toga, svi proizvođači i uvoznici motornih vozila će biti obavezni da državi plaćaju ekološku taksu na nova vozila", kaže Siniša Mitrović, savetnik predsednika Privredne komore Srbije.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=28&nav_id=475477

Ocekujem Tadicevu ekolosku taksu od minimum 1000 evra po autu :per:

Ma da, kad ne znas sta ces, ti izmisli neki novi porez, taksu, akcizu i sl. Rulja placa, samo ne znam dokle...
 
Od 2011. eko-taksa za nova vozila
28. novembar 2010. | 12:09 | Izvor: Novosti
Beograd -- U prvoj polovini 2011. država uvodi još jedan namet, pa će svi proizvođači i uvoznici motornih vozila biti obavezni da plaćaju ekološku taksu na nova vozila.

U toku je završna verzija Pravilnika o motornim vozilima koja bi trebalo da uvede red u prometu raubovanih, polovnih, putničkih automobila, autobusa, kamiona i poljoprivrednih mašina.

"Država će dati licence preduzećima koja će reciklirati polovna vozila, a na ime toga, svi proizvođači i uvoznici motornih vozila će biti obavezni da državi plaćaju ekološku taksu na nova vozila" kaže Siniša Mitrović, savetnik predsednika Privredne komore Srbije.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=28&nav_id=475477

Ocekujem Tadicevu ekolosku taksu od minimum 1000 evra po autu :per:

Ma da, kad ne znas sta ces, ti izmisli neki novi porez, taksu, akcizu i sl. Rulja placa, samo ne znam dokle...

Jadan Miško....
 
Od 2011. eko-taksa za nova vozila
28. novembar 2010. | 12:09 | Izvor: Novosti
Beograd -- U prvoj polovini 2011. država uvodi još jedan namet, pa će svi proizvođači i uvoznici motornih vozila biti obavezni da plaćaju ekološku taksu na nova vozila.

U toku je završna verzija Pravilnika o motornim vozilima koja bi trebalo da uvede red u prometu raubovanih, polovnih, putničkih automobila, autobusa, kamiona i poljoprivrednih mašina.

"Država će dati licence preduzećima koja će reciklirati polovna vozila, a na ime toga, svi proizvođači i uvoznici motornih vozila će biti obavezni da državi plaćaju ekološku taksu na nova vozila", kaže Siniša Mitrović, savetnik predsednika Privredne komore Srbije.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=28&nav_id=475477

Ocekujem Tadicevu ekolosku taksu od minimum 1000 evra po autu :per:

Ma da, kad ne znas sta ces, ti izmisli neki novi porez, taksu, akcizu i sl. Rulja placa, samo ne znam dokle...

A sta kazu tvoje tetke,ujne,stricevi,braca po vise osnova :think: znam da ih imas svuda ,po celoj Srbiji :per: reko, mozda ti je koja tetka,strina,ujna itd. u Privrednoj komori :mrgreen:
 
Интесантно.
Зар и досад нису плаћане еколошке,комуналне,друмарине,административне таксе приликом сваке регистрације?
Мада резултати таксирања су видљиви на примеру таксе за јавне путеве приликом сваке регистрације моторног возила.
Еуропска србија је лидер у регијону по квалитету и квантитету путева свих категорија.
Сигурно су досад направили преко 25 км аутопутева и окрпили бар 70 магистралних.Регијоналних можда и свих стотину.
Тако да се овом таксом може очекивати убрзано приближавање интергацијским путевима.
 
u redu

a ti se javi kada u srbiji vlada, pa i liberalna, ne bude u minusu i na teretu narodu, i kada uspe da se nesto radi i proizvodi, ali vise nego onaj dan kada su dosli na vlast.

znaci tesko da ces da se javis u ovom zivotu

Pa nemogu da kazem da ce LDP, da radi ono sta propagira.

Ali ima najbolji ekonomski program od svih srpskih partija, cak bi glasao za njih ako nebi bili previse zatucani oko pitanje nacionalnosti.
 
Eko taxa na nova auta. hahaha... to samo u Tadićistanu ima. Sve zemlje uvode visoke takse na stara auta, a samo kod Bote se to plaća na nova. Elem, nemojte se ljudi zaebavati pa da slučajno kupite novo vozilo, ako i imate pare za to, nego lepo u Yuga, i Bog da te vidi.

A NOVA u Nemackoj, Austriji i Svajcarskoj.

U Singapuru je porez oko 200 %.
 

Back
Top