Тадићева победа-потстрек за независност Косова, The Independant, London

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nije tu Tadiceva krivica nista iako se on deklarativno zalaze za Kosovu u Srbiji jasno je da je njegoviom glasacima bitnija EU od virtuelnog Kosova ako ne moze vec oba , sa druge strane "patriotske " snage koje su protiv EU iako su porezene prekjuce i dalje imaju vecinu i u skupstini i to SRS,DSS i SPS cak oko 150 poslanika sto je sasvim dovoljno da naprave novu patriotsku vladu koja ce odbraniti Kosovo .
 
Naravno da ih ne mozes spreciti,premda se upravo Tadic poziva na to da su nam to nasi veliki "prijatelji".Medjutim poenta je da Srbija nikako ne sme priznati tu nezavisnost,direktno ili indirektno,a Tadic ce to ipak uciniti na ovaj ili onaj nacin,videces.

Mislim da o priznavanju nezavisnog Kosova nema govora(pa to ni nacionalne manjine ne bi uradile),ali je problem to malo Srba što živi na Kosovu ,sa njima se mora i dalje održavati nekakav kontakt a to će biti gotovo nemoguće posle proglašenja nezavisnosti
 
A šta bi se drugačije odvijalo da je kojim slučajem Toma pobedio?

Toma bi izaso i reko EU da to ne smeju da urade i onda oni ....... nebi smeli


Ta misija je pripremljena da se lansira u ponedeljak jer je EU ocekivala da pobedi grobar.
Pa pazite samo ovo su prvi izbori na kojima EU ne daje podrsku demokratskom bloku
Sta mislite zasto???
 
E, Srbijo:(

Sinoc na RTS-u, izjavi onaj Pastor da je "njegovih sto hiljada glasacha odlucilo pobednika", a ja se pitam, zar tih sto hiljada Madjara, Rusina i kojih jos, odluci da Kosovo dobije nezavisnost?!

Znali su da je Nikolic velika smetnja, da kod njega nece ici Evropa ispred Srbije, a Tacimova cestitka Tadicu,samo to potvrdjuje.

Vidim, i Kostunica trazi hitno zasedanje Skupstine, ali, Dulic kanda nema nameru da je sazove.

Hrvatski predsednik Mesic, zapanjen cinjenicom da je Nikolic dobio preko dva miliona glasova, uporedi sa Hitlerom, rekavsi da je Hitler dobio tek nekih 33 odsto a bio je to sto je bio.

"Poshotavni" gosodine Krapinski Covece morao bi obuzdati malo svoj pogani jezik, jer, dobro se zna ko je saradjivao sa tim istih Hitlerom, ko je pobio onolike ljude u Jasenovcu.

I, na kraju (tek sam usla u kucu) samo da dodam- Bog ponekad ucini nekome uslugu time sto mu ne da ono sto zeli (parafraza reci Dostojevskog) tako i Nikolicu.

Danas bi bio kriv za moguci gubitak Kosova (koji je sve izvesniji) a predseniku Tadicu puna usta "evropske Srbije" i EU...

Zjuganov izjavio: Rusija je izgubila partnera u Srbiji, a ne cuh ni da je Putin cestitao.
Nesto su mi se ucutali Rusi, a volela bih da ne gledaju na to ko je pobedio u Srbiji, nego da pomognu, politicari ce biti i proci, za Kosovo je biti il' ne biti...

Nadam se i uzdam se u Rusiju, u Srbiji vise nemam u koga da se uzdam.

E nisi pisala od dodatnih 2 miliona i dvesta hiljada Srba koji primaju platu , penzije , novogodisnje poklone , dzabe more , jednokratne bespovratne kredite minimum milion evra iz Brisela . Zasto si nas zapostavila ???
 
Сви наши "пријатељи" из ЕУ (Хавиејр Солана, Оли Рен, итд.) једва су дочекали да Борис победи па да заједно са њим прогласе независност на Косову, ево два дана по избору већ су почеле да падају акције на берзама, процењује се и заустављање рада јавних предузећа, дакле већ нас спремају на могући хаос у држави, мађари трљају руке и очекују део свог колача за подршку...то је дакле та светла будућност о којој нам је Тадић говорио,...

...тек предстоји неизвесност и настабилност .
:cry:
 
Ja sigurno zivim tako dobro da sam na grbaci ne jednog nego najmanje 15 radikala . A znam jednog Rusina ozenio extra dobru ribu Madjaricu , njih dvoje uzivaju na racun najmanje 85 radikala .
Zao mi je ali je tako .

Жао ми је али тако неће моћи вечно...било би лепо да је тако, и ја као ти живим на грбачи 10 радикала и добро ми је, 13 плата, радно време, годишњи одмори,...

Све је то демагогија Бориса Тадића и ДС...

Кад будемо продали и последње државно предузеће и кад се паре потроше (мало и покраду) видећемо како ће нам бити...:sad:
 
Сви наши "пријатељи" из ЕУ (Хавиејр Солана, Оли Рен, итд.) једва су дочекали да Борис победи па да заједно са њим прогласе независност на Косову, ево два дана по избору већ су почеле да падају акције на берзама, процењује се и заустављање рада јавних предузећа, дакле већ нас спремају на могући хаос у држави, мађари трљају руке и очекују део свог колача за подршку...то је дакле та светла будућност о којој нам је Тадић говорио,...

...тек предстоји неизвесност и настабилност .
:cry:

sve mudrac do mudraca
tek predstoje nova radna mesta i vece plate
sorry uhip morace se raditi
kamioni, avioni odoshe u istoriju
ako budes vredan i dobar radnik 700-800 evra ce ti biti sasvim dovoljno :lol:
 
http://www.independent.co.uk/news/europe/tadic-victory-boost-for-kosovo-independence-778031.html




"Добра је вест да је Српски народ показао да жели да иде напред у будућност, а не да се враћа у прошлост", рекао је премијер Косова Хашим Тачи, "Датум независности Косова одредићемо у току седмице"

"Спремни смо да у сарадњи са западним савезницима САД и ЕУ прогласимо независност овог месеца" рекао је Јакуп Краснићи-
---------

Честитам Војиславу Коштуници на још једном успешном уништавању онога чега с еухватио, Србије овог пута...

Proces odvajnja Kosova je počeo sa onom vladom čiji je jedan deo iste na tren napustio skupštinu pa se vratio za nedelju dana a posle potpisivanja rezolucije 1244. To je fakat i čvrsto stojim iza istog. Proizvoljne izjave šiptarskih lidera koji su poznati po lupetanju ne mogu služiti za još gluplje proizvoljne izjave ostrašćenih forumaša. Moramo biti pametniji od neprijatelja a ne gluplji.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top