Quantcast

Tadiceva administracija 15 puta veca od evropskog proseka!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.372
Sad procitah da je u EU prosek 5 zaposlenih u administraciji na 1000 stanovnika dok je u Srbiji taj prosek 60 na 1000 stanovnika.

Sad znate sto nam je sve skupo, sto nema para, sto smo beda, sto su porezi najveci u evropi

Pomislite samo koliko su za 10 godina ovih zadnjih kilometara autoputeva, mostova , obdanista, skola, domova zdravlja pojeli ovi ZUTI SKAKAVCI?!?!?!?

Treba tu armiju tadicevaca , gologuzih parazita - nahraniti....

fresh&clean

Ističe se
Poruka
2.234
Sad procitah da je u EU prosek 5 zaposlenih u administraciji na 1000 stanovnika dok je u Srbiji taj prosek 60 na 1000 stanovnika.

Sad znate sto nam je sve skupo, sto nema para, sto smo beda, sto su porezi najveci u evropi

Pomislite samo koliko su za 10 godina ovih zadnjih kilometara autoputeva, mostova , obdanista, skola, domova zdravlja pojeli ovi ZUTI SKAKAVCI?!?!?!?

To je tačno, pogotovo u manjim mestima
i to treba smanjiti, ali sigurno neće pred izbore.
To su krive male partije, kao bi sebi obezbedile glasače. np obezbediš 50 članova i dobiješ posao.

fresh&clean

Ističe se
Poruka
2.234
ti si pisao da toga ima u manjim mestima, siguran sam da ima.
postavljač teme je izveo računicu o proseku u srbiji, netačnu naravno.
beograd, recimo, ima 2 miliona stanovnika (gotovo trećina srbije) i gradsku upravu od 2000 ljudi.
Nije Srbija samo Beograd, Niš, Kragujevac...
U manjim mestima umesto da imaju 2 do 3 osobe u administraciji oni imau 8-9.
Jer na taj način opstaju stranke, kao što su np G17. Živa istina.

vladeks

Ističe se
Poruka
2.320

7,5 miliona gradjana srbije,60 dzabalebarosa na 1000 postenih srba,to je broj od 450 000 botinih sluzbenika po tixom,a ima ih 20 i neku tisucu,tixi opet si slagao za medalju,baron minhauzen je malo dete za tebe:rotf:

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.476
ma ne mora niko da mi da zutu banku

ja vas Ds-ovce pljujem i mrzim volonterski

nego elaboriraj nam ovo o broju zaposlenih
Ne znam koliko je tačna ova tvoja informacija, verovatno da si je malo preuveličao, ali da, i ja sam istog mišljenja, da ih je previše, i da ih pola treba otpustiti. Previše nesposobnih i onih koji su se uglavili. Ne bi mi smetalo da su svi oni stručni kao recimo Dačić, ili pokojni Batić i Đinđić. Da su takvi, ne bi mi smetalo ni da ih ima dvostruko više od tog tvog navedenog broja.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335

Al si ga iskusno zaokruzio na 15:mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.