Tadicev rezim nece da finansira crngorske studente, Tadic nije Crnogorac

old-mne

Poznat
Poruka
7.562
Počela protestna šetnja crnogorskih studenata, blokiran ugao Nemanjine i Kneza Miloša

Oko 200 nezadovoljnih studenata iz Crne Gore oko 14 sati krenuli su u još jednu protestnu šetnju beogradskim ulicama do zgrade Vlade Srbije. crnogorski studenti se trenutno nalaze na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice, gde je saobraćaj blokiran. Akademci su najavili da će šetati najužim gradskim jezgrom sve dok ih neko od zvaničnika Vlade ne primi i ne sasluša njihove zahteve.

Crnogorski studenti su u protestnu šetnju krenuli sa platoa ispred crnogorskog Filozofskog fakulteta. Oni su Ulicom crnogorskog kralja Milana, preko crnogorskog Kneza Miloša, spustili do crnogorske Nemanjine. Sve dok njihovi predstavnici ne budu primljeni, šetaće crnogorskim centralnim gradskim ulicama.

U planu je bilo da se grupa crnogorskih studenata, koja je krenula sa platoa crnogorskog Filozofskog fakulteta, sastane sa drugom kolonom crnogorskih studenata fakulteta sa Voždovca, koji je trebalo da dođu Ulicom vojvode Stepe i Bulevarom oslobođenja. Od toga se odustalo, a predstavnici crnogorskih studenata fakulteta sa crnogorskog Voždovca došli su na plato crnogorskog Filozofskog fakulteta.

Uprkos izričitom stavu ministra prosvete Žarka Obradovića da država nema novca da plati školovanje svima koji su ostali ispod budžetske kvote, a sakupili su više od 48 bodova, studenti ne odustaju od ovog zahteva
_________________

Ocekujemo perjanikovo ukljucenje. Tihi da li se cujemo? :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Počela protestna šetnja crnogorskih studenata, blokiran ugao Nemanjine i Kneza Miloša

Oko 200 nezadovoljnih studenata iz Crne Gore oko 14 sati krenuli su u još jednu protestnu šetnju beogradskim ulicama do zgrade Vlade Srbije. crnogorski studenti se trenutno nalaze na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice, gde je saobraćaj blokiran. Akademci su najavili da će šetati najužim gradskim jezgrom sve dok ih neko od zvaničnika Vlade ne primi i ne sasluša njihove zahteve.

Crnogorski studenti su u protestnu šetnju krenuli sa platoa ispred crnogorskog Filozofskog fakulteta. Oni su Ulicom crnogorskog kralja Milana, preko crnogorskog Kneza Miloša, spustili do crnogorske Nemanjine. Sve dok njihovi predstavnici ne budu primljeni, šetaće crnogorskim centralnim gradskim ulicama.

U planu je bilo da se grupa crnogorskih studenata, koja je krenula sa platoa crnogorskog Filozofskog fakulteta, sastane sa drugom kolonom crnogorskih studenata fakulteta sa Voždovca, koji je trebalo da dođu Ulicom vojvode Stepe i Bulevarom oslobođenja. Od toga se odustalo, a predstavnici crnogorskih studenata fakulteta sa crnogorskog Voždovca došli su na plato crnogorskog Filozofskog fakulteta.

Uprkos izričitom stavu ministra prosvete Žarka Obradovića da država nema novca da plati školovanje svima koji su ostali ispod budžetske kvote, a sakupili su više od 48 bodova, studenti ne odustaju od ovog zahteva
_________________

Ocekujemo perjanikovo ukljucenje. Tihi da li se cujemo? :mrgreen:
Ebo.te, ovo ko bitka na Mojkovcu :lol:
 
Počela protestna šetnja crnogorskih studenata, blokiran ugao Nemanjine i Kneza Miloša

Oko 200 nezadovoljnih studenata iz Crne Gore oko 14 sati krenuli su u još jednu protestnu šetnju beogradskim ulicama do zgrade Vlade Srbije. crnogorski studenti se trenutno nalaze na uglu Kneza Miloša i Nemanjine ulice, gde je saobraćaj blokiran. Akademci su najavili da će šetati najužim gradskim jezgrom sve dok ih neko od zvaničnika Vlade ne primi i ne sasluša njihove zahteve.

Crnogorski studenti su u protestnu šetnju krenuli sa platoa ispred crnogorskog Filozofskog fakulteta. Oni su Ulicom crnogorskog kralja Milana, preko crnogorskog Kneza Miloša, spustili do crnogorske Nemanjine. Sve dok njihovi predstavnici ne budu primljeni, šetaće crnogorskim centralnim gradskim ulicama.

U planu je bilo da se grupa crnogorskih studenata, koja je krenula sa platoa crnogorskog Filozofskog fakulteta, sastane sa drugom kolonom crnogorskih studenata fakulteta sa Voždovca, koji je trebalo da dođu Ulicom vojvode Stepe i Bulevarom oslobođenja. Od toga se odustalo, a predstavnici crnogorskih studenata fakulteta sa crnogorskog Voždovca došli su na plato crnogorskog Filozofskog fakulteta.

Uprkos izričitom stavu ministra prosvete Žarka Obradovića da država nema novca da plati školovanje svima koji su ostali ispod budžetske kvote, a sakupili su više od 48 bodova, studenti ne odustaju od ovog zahteva
_________________

Ocekujemo perjanikovo ukljucenje. Tihi da li se cujemo? :mrgreen:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Шта би ???

Па доста сте се ку**или по студењаку за Џ ....

Плати, па клати ....

Још боље, нека вам Мило плати ....
 
To može smislit samo bivši Crnogorac. Sestrić mu nije uspio "uskočit" na budžet, pa mu je to ujko sredio: Samo ti očisti godinu i ne brini!
Ko je već bio na budžet ima je uslov da skupi 48 bodova kako bi zadrža status, što su uglavnom ovi i učinjeli, a ko je šćeo preć na budžet mora je položit sve ispite, što su ovi (i njegov sestrić) i učinjeli. Onda je u sred ljeta, kad su studenti (osobito oni koji su stekli uslov za narednu godinu) neđe na more, promijenio uslove i sačinio novu rang listu na koju je na prvo mjesto izbio njegov sestrić. "Jače" su bile njegove sve šestice no devetke i desetke studenata koji su se zarad dobroga prośeka usudili prenijet koji ispit u narednu godinu... Ma, nije no smo macheri.
 
Back
Top