Tadicev rezim koji pusta siptarske ubice na slobodu istovremeno Srbe drzi u zatvoru

Тихи

Starosedelac
Poruka
161.931
Petorica optuženih pripadnika nekadašnje gnjilanske grupe Oslobodilačke vojske Kosova (OVK), pušteni su iz pritvora i presudu će dočekati na slobodi.

Nakon izlaganja završnih reči, sudsko veće na čelu sa Snežanom Nikolić Garotić, odlučilo je 29. decembra, da se iz pritvora puste Ahmet Hasani, Nazif Hasani, Ferat Hajdari, Kamber Sahiti i Burim Fazliu, rečeno je agenciji Beta u Odeljenju za ratne zločine Višeg suda u Beogradu.

Porodice uhapšenih tokom održavanja "Parade ponosa" 10. oktobra prošle godine u Beogradu započeće sutra ispred Ministarstva pravde neprekidni protest pod nazivom "Protiv nezakonitosti i kršenja prava".


Prizor sa ulica tokom održavanja Parade ponosa

Kako je navedeno u saopštenju Inicijativnog odbora roditelja uhapšenih, na trotoraru ispred zgrade Ministarstva biće postavljeno kamp naselje u kome će roditelji ostati do ispunjenja zahteva, a nekoliko porodica stupiće u štrajk glađu.


Protest ima za cilj da ukaze na nepravilnosti tokom hapšenja i određivanja pritvora, a glavni zahtev je da uhapšeni budu pušteni da se brane sa slobode, navedeno je u saopštenju.


Ne znam koliko ste informisani ali ovih dana je rezim Borisa Tadica i njegovo zuto kriminalizovano pravosudje pustilo na slobodu optuzene siptarske teroriste koji su sekli svirepo mucili i ubijali srpske zene decu starce i muskarce u periodu od 1999 do 2000te na Kosmetu .

Istovremeno taj isti rezim ne dozvoljava 500tini uhapsenih Srba na protestu protiv pederijastrije i ostale sodomije koju siri Boris Tadic po Srbiji - da se brane sa slobode

Te uhapsene ljude kojima se na teret stavljaju hiljadu puta manja krivicna dela vec 3 meseca ovaj satanisticki i propederski rezim Borisa Tadica drzi u zatvoru i ne dozvoljava im da se brane sa slobode kao Tadiceva braca Siptarski koljaci

To samo pokazuje kakva je ovo antisrpska tvorevina , u kojoj siptarske ubice i koljaci imaju veca prava nego srpske patriote i casni i normalni gradjani koji ne zele da Boris Tadic i njegov bolesni rezim sire svoje satanisticke bolesti i orgijaju po Srbiji.

Duznost svakog casnog Srbina je da radi aktivno na rusenju ove antisrpske tvorevine i ovog antisrpskog rezima.

Na primer to mozete raditi tako sto cete sve kupovati i prodavati - na crno .

Time rezimu uskracujete porez na dodatnu vrednost , i zbog pada prihoda oni ce povecavati druge poreze sto ce samo ubrzati njihov pad i propast.

Ja koji sam ceo zivot placao svaki racun koji sam imao sam resio da vise ne placam nista a sve i sto platim platim samo ako nemam drugog izbora.

Jer drugog izbora nemamo - ili mi ili oni.
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko ste informisani ali ovih dana je rezim Borisa Tadica i njegovo zuto kriminalizovano pravosudje pustilo na slobodu optuzene siptarske teroriste koji su sekli svirepo mucili i ubijali srpske zene decu starce i muskarce u periodu od 1999 do 2000te na Kosmetu .

Istovremeno taj isti rezim ne dozvoljava 500tini uhapsenih Srba na protestu protiv pederijastrije i ostale sodomije koju siri Boris Tadic po Srbiji - da se brane sa slobode

Te uhapsene ljude kojima se na teret stavljaju hiljadu puta manja krivicna dela vec 3 meseca ovaj satanisticki i propederski rezim Borisa Tadica drzi u zatvoru i ne dozvoljava im da se brane sa slobode kao Tadiceva braca Siptarski koljaci


To samo pokazuje kakva je ovo antisrpska tvorevina , u kojoj siptarske ubice i koljaci imaju veca prava nego srpske patriote i casni i normalni gradjani koji ne zele da Boris Tadic i njegov bolesni rezim sire svoje satanisticke bolesti i orgijaju po Srbiji.

Duznost svakog casnog Srbina je da radi aktivno na rusenju ove antisrpske tvorevine i ovog antisrpskog rezima.

Na primer to mozete raditi tako sto cete sve kupovati i prodavati - na crno .

Time rezimu uskracujete porez na dodatnu vrednost , i zbog pada prihoda oni ce povecavati druge poreze sto ce samo ubrzati njihov pad i propast.

Ja koji sam ceo zivot placao svaki racun koji sam imao sam resio da vise ne placam nista a sve i sto platim platim samo ako nemam drugog izbora.

Jer drugog izbora nemamo - ili mi ili oni.


protest-v.jpg

Roditelji: Nevina deca u zatvoru!

Utorak - 18.01.2011

Porodice uhapšenih tokom nereda na dan održavanja „Parade ponosa“ organizovali su juče protest ispred Ministarstva pravde s ciljem da ukažu na „nepravilnosti i određivanje pritvora uhapšenima 10. oktobra“.

Tridesetak članova porodica uhapšenih tražili su od nadležnih da njihove bližnje odmah puste na slobodu. Većina roditelja tvrdi da su se njihova deca slučajno zatekla usred nereda tokom gej parade.
- Moj sin Dobrica Radonjić (18)je uhapšen ispred crkve kad je krenuo na liturgiju. Njega su odveli u CZ, ne zato što je pravio nerede, nego zato što su tokom legitimisanja videli da je moj sin. I mene su u Crvenki, gde sam predsednik mesne zajednice, hapsili sa 400 specijalaca jer sam organizovao promociju knjige „Raport komandantu“ - kaže Hercen Radonjić Keka. On najavljuje da neće birati sredstva u borbi za oslobađanje sina.
- Imam ja strane službe koje rade za mene, a koje će da mi dostave snimak kontejnera koje su dva dana pred paradu pedera napunili kamenjem njihovi provokatori - najavljuje predsednik mesne zajednice Crvenka.

.banner_text_link { text-align: right; }.banner_text_link a { font-size: 12px; color: rgb(204, 204, 204); }.banner_text_link a span { font-size: 10px; }.banner_text_link a:hover { color: rgb(102, 102, 102); } I Ivan Milosavljević (19), prema rečima njegovog oca Slobodana, tog 10. oktobra je bio na ulici „nekim drugim poslom“.
- Vraćao se od devojke i kad je sa drugom pobegao od suzavca do skupštinskih skela, legitimisali su ga i uhapsili. Policajac je posvedočio da je dečko bio uplašen i nenaoružan, ali se on i dalje nalazi u Centralnom zatvoru - kaže zabrinuti otac. Na pitanje da li je moguće da niko od uhapšenih nije učestvovao u neredima, on kaže: „Ti što su pravili nerede, nisu ni hapšeni, a nevina deca sede u zatvoru“.

B. M.
 
Ne znam koliko ste informisani ali ovih dana je rezim Borisa Tadica i njegovo zuto kriminalizovano pravosudje pustilo na slobodu optuzene siptarske teroriste koji su sekli svirepo mucili i ubijali srpske zene decu starce i muskarce u periodu od 1999 do 2000te na Kosmetu .

Istovremeno taj isti rezim ne dozvoljava 500tini uhapsenih Srba na protestu protiv pederijastrije i ostale sodomije koju siri Boris Tadic po Srbiji - da se brane sa slobode

Te uhapsene ljude kojima se na teret stavljaju hiljadu puta manja krivicna dela vec 3 meseca ovaj satanisticki i propederski rezim Borisa Tadica drzi u zatvoru i ne dozvoljava im da se brane sa slobode kao Tadiceva braca Siptarski koljaci

To samo pokazuje kakva je ovo antisrpska tvorevina , u kojoj siptarske ubice i koljaci imaju veca prava nego srpske patriote i casni i normalni gradjani koji ne zele da Boris Tadic i njegov bolesni rezim sire svoje satanisticke bolesti i orgijaju po Srbiji.

Duznost svakog casnog Srbina je da radi aktivno na rusenju ove antisrpske tvorevine i ovog antisrpskog rezima.

Na primer to mozete raditi tako sto cete sve kupovati i prodavati - na crno .

Time rezimu uskracujete porez na dodatnu vrednost , i zbog pada prihoda oni ce povecavati druge poreze sto ce samo ubrzati njihov pad i propast.

Ja koji sam ceo zivot placao svaki racun koji sam imao sam resio da vise ne placam nista a sve i sto platim platim samo ako nemam drugog izbora.

Jer drugog izbora nemamo - ili mi ili oni.
Idi bre Tihi u ... sad kad nisam pao sa stolice . :hahaha::hahaha:

Nego jel ih bas 500 drze u pritvoru ? z:mrgreen:
 
Ma ova drzava je postala ogavna i odvratna sa svojim novokomponovanim zakonima!
Mene je lik oladio pre dve godine za 7500 eura kao i jos jednu zenu za 18000 eura i nestao! Proverio sam u SUP-u preko drugara koji mi je rekao da je taj neki opasan kriminalac jer ga i BIA trazi.Proslo je skoro godinu dana kad su ga uhvatili i priveli i pustili ga posle dva dana bez obzira sto je javni tuzilac zahtevao da se zadrzi u zatvoru!!!:dash: Sam javni tuzilac mi je rekao da ga vise nikad necemo videti!!!
I oni ga pustaju!!!
Znaci kriminalce treba da puste da se brane sa slobode a ja koji sam bio vozio auto bez tablica 500 m treba da idem 5 dana u zatvor jer nisam hteo da platim kaznu govnarima!!!
 
Ma ova drzava je postala ogavna i odvratna sa svojim novokomponovanim zakonima!
Mene je lik oladio pre dve godine za 7500 eura kao i jos jednu zenu za 18000 eura i nestao! Proverio sam u SUP-u preko drugara koji mi je rekao da je taj neki opasan kriminalac jer ga i BIA trazi.Proslo je skoro godinu dana kad su ga uhvatili i priveli i pustili ga posle dva dana bez obzira sto je javni tuzilac zahtevao da se zadrzi u zatvoru!!!:dash: Sam javni tuzilac mi je rekao da ga vise nikad necemo videti!!!
I oni ga pustaju!!!
Znaci kriminalce treba da puste da se brane sa slobode a ja koji sam bio vozio auto bez tablica 500 m treba da idem 5 dana u zatvor jer nisam hteo da platim kaznu govnarima!!!

Pa da.Kriminalac je svako ko nema pare da podmiti sudiju.

Stavise, kriminalac je svako ko nema para, bespotreban, sumnjiv, pritiskan i ugnjetavan.
 
Бо­рис Та­дић, пред­сед­ник Ср­би­је, ре­као је да уко­ли­ко је Та­чи ле­ги­тим­ни пред­став­ник ал­бан­ског на­ро­да и све док се не до­ка­же да су оп­ту­жбе из Са­ве­та Евро­пе осно­ва­не, он ће би­ти спре­ман да с њим раз­го­ва­ра.
Istražni sudija Raša Jankovic je doneo Rešenje:
Ki 2260/10 kojim je Luki Loncaru iz Beograda (star 22 godine) odredio pritvor, sudija Raša Jankovic,
kao razlog za odredivanjem pritvora za privedenog, navodi: "Razmatrajuci navedeni predlog tužilaštva
za odredivanje pritvora istražni sudija je našao da je isti osnovan smatrajuci da postoje osobite okolnosti
koje ukazuju na to da bi okrivljeni Loncar Luka na slobodi ponovio izvršenje krivicnog dela koje mu se stavlja na teret,
a koje proizilazi iz cinjenice da se ocigledno isti protivi zapadnim civilizacijskim vrednostima kojima ova država teži,
te bi puštanjem na slobodu ponovio izvršenje krivicnog dela imajuci u vidu da se koliko vec danas, a nakon ovoga,
ocekuje dolazak još predstavnika zapadnih zemalja, ciji dolazak ce izazvati neka protestna okupljanja koja ce okrivljeni
iskoristiti za istovrsno ponašanje kao i prilikom dogadaja od 10.10.2010. godine, zbog cega svega je odluceno kao u izreci
rešenja a na osnovu clana 142. st.1 tac. 3. ZKP-a..."

Најнормалније.
И сасвим у сукладности са политиком просрпских представника.
Ако си Србин докажи невиност.Остали гас.И опуштено.Јер пресуда се зна.
Зарад помирења, суживота и заједнићке еуропске будућности.
 
Da je kojim slucajem samo jedan jedini Srbin nekome izvadio organe i preprodao , ceo svet bi o tome pisao kao o Srbima kolektivnim kasapima, ljudozderima i sl.

Nazalost , RTS bi prednjacio u tome, a B92 bi svaki dan pustala razne snimke i rasprave na tu temu.

Pa i mi ovde tu temu moramo da drzimo stalno zivom i na prvoj strani.
 
Da je kojim slucajem samo jedan jedini Srbin nekome izvadio organe i preprodao , ceo svet bi o tome pisao kao o Srbima kolektivnim kasapima, ljudozderima i sl.

Nazalost , RTS bi prednjacio u tome, a B92 bi svaki dan pustala razne snimke i rasprave na tu temu.

Pa i mi ovde tu temu moramo da drzimo stalno zivom i na prvoj stran
i.

Лако је за свет.
Ал домаћи,тзв.еуропејци,космо полите,анационалисти,југославени,либерали, демократе,невладине удруге,срушили би сајт.
Својом забринутошћу,ограђивањем,гнушањем,сузама, извињењима, сућутима.
Исти они што ликују што се апсе деца због педерске журке.И мудро ћуте о разним Јуришићима,Тачијима,Гњиланцима,Пурдама и осталим борцима за људска права.
Да, зарад њих треба да стоје овакве теме.И то на првој страни.Да их стално подсећају на систем вредности којем стреме.По сваку цену.
И ко и какви су они сами.
 
Ко је проглашен невиним?

Нису проглашени невиним.
Само су пуштени на слободу.
У преводу дата им је прилика да збришу.
За разлику од оних што могу поновити најстрашније могуће дело. Угрожавање западних вриједности.
Е за њих нема милости.Само језив одговор тзв. државе.По сваку цену.За пример.
И једним и другим.
 
Нису проглашени невиним.
Само су пуштени на слободу.
У преводу дата им је прилика да збришу.
За разлику од оних што могу поновити најстрашније могуће дело. Угрожавање западних вриједности.
Е за њих нема милости.Само језив одговор тзв. државе.По сваку цену.За пример.
И једним и другим.
.........
:ok::ok::ok:
 
E sad ta ''Gnjilanska grupa'' posto je proglasena nevinom, da ispostavi fakturu drzavi Srbiji, naravno u novcima za neosnovano drzanje u pritvoru i druge peripetije,,,Ako bude vrdanja oko isplate tu je Strazbur da naredi izvrsnu naplatu !!!

Gde je to proglasena nevinom?z:D

Treba Srbija samo da vam kaze-palite!Pritvor neka uzmu kao odsetu sto hodaju Srpskom zemljomz:D
 
Нису проглашени невиним.
Само су пуштени на слободу.
У преводу дата им је прилика да збришу.
За разлику од оних што могу поновити најстрашније могуће дело. Угрожавање западних вриједности.
Е за њих нема милости.Само језив одговор тзв. државе.По сваку цену.За пример.
И једним и другим.

РАЗБИЈАЊЕ ЖАРДИЊЕРА ЈЕ ОПАСНИЈЕ ОД РАЗБИЈАЊА СРПСКИХ ГЛАВА!
 
РАЗБИЈАЊЕ ЖАРДИЊЕРА ЈЕ ОПАСНИЈЕ ОД РАЗБИЈАЊА СРПСКИХ ГЛАВА!

Пда.
Еси видо нашта личи МОЈ БЕОГРАД брез жардињера?
А тамо доле ил преко Дрине оли Саве што неког Србина кољу и транжирају стварно нема везе са блокадом саобраћаја у МОМ БЕОГРАДУ.
 

Back
Top