Tadic zahteva prodaju Telekoma PO SVAKU CENU!

Тихи

Starosedelac
Poruka
193.832
"Poštujući zakon, Vlada je ušla u razgovor sa ponuđačem o tome da li on može da postigne traženu cenu. Ponuđač još nije dao odgovor. Ako prihvati cenu, Vlada će pozitivno odgovoriti. Ako ne prihvati, siguran sam da neće", rekao je Tadić.

Tadić je primetio da je teško postići cenu za Telekom, pošto je reč o kompaniji koja je bitna regionalno, ali ne i globalno.

"Telekom danas ima ovu cenu, ali dugoročno, trka sa konkurentima koji su globalne kompanije - nije moguća. Telekom nema tu količinu vazduha u plućima. Za dve-tri godine bismo lako mogli doći u situaciju da Telekom bude preuzet za mnogo manji novac. I ko će onda biti kriv što država nije materijalizovala sadašnji potencijal, dok tog potencijala ima", upitao je.

Po Tadićevim rečima, "odluke se moraju donositi na vreme, a sada je bilo vreme za takvu odluku", iako "ova vlast nema od toga neke koristi, već samo štete, jer dobar deo građana zbunjen celokupnom larmom to ne pozdravlja“.

Telekom Austrija ponudio je da za 51 odsto Telekoma Srbije plati 950 miliona evra, a da investicije iznose još 450 miliona evra.

Vlada Srbije je 29. marta dala Austrijancima rok od 15 dana da poboljšaju ponudu i vrh države i vlade je saglasan u oceni da Telekom Srbije neće biti prodat ispod minimalne cene na tenderu od 1,4 milijarde evra.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=06&nav_id=504509

Sta ce nam vlada kad imamo Tadica koji o svemu odlucuje i za sve se pita? :think:

On ZNA da vlada nece prihvatiti ili ce prihvatiti nesto ? Postao je sada i strucnjak za telekomunikacije pa tvrdi da Telekom Srbije nema buducnost. Kakav idiotizam.

Tadicu, tvoja stranka i ti nemate vazduh u plucima, a smese vam se visegodisnje kazne robije i zaplena imovine zbog pljacke drzavne i drustvene imovine.

Vazduh u plucima se ne stice rasipnickim ponasanjem i narkomanskom rasprodajom svega iz kuce vec borbom protiv korupcije i kriminala koji je najprisutniji u vrhu tvoj stranke

ROBIJA VAM NE GINE
 
"Poštujući zakon, Vlada je ušla u razgovor sa ponuđačem o tome da li on može da postigne traženu cenu. Ponuđač još nije dao odgovor. Ako prihvati cenu, Vlada će pozitivno odgovoriti. Ako ne prihvati, siguran sam da neće", rekao je Tadić.

Tadić je primetio da je teško postići cenu za Telekom, pošto je reč o kompaniji koja je bitna regionalno, ali ne i globalno.

"Telekom danas ima ovu cenu, ali dugoročno, trka sa konkurentima koji su globalne kompanije - nije moguća. Telekom nema tu količinu vazduha u plućima. Za dve-tri godine bismo lako mogli doći u situaciju da Telekom bude preuzet za mnogo manji novac. I ko će onda biti kriv što država nije materijalizovala sadašnji potencijal, dok tog potencijala ima", upitao je.

Po Tadićevim rečima, "odluke se moraju donositi na vreme, a sada je bilo vreme za takvu odluku", iako "ova vlast nema od toga neke koristi, već samo štete, jer dobar deo građana zbunjen celokupnom larmom to ne pozdravlja“.

Telekom Austrija ponudio je da za 51 odsto Telekoma Srbije plati 950 miliona evra, a da investicije iznose još 450 miliona evra.

Vlada Srbije je 29. marta dala Austrijancima rok od 15 dana da poboljšaju ponudu i vrh države i vlade je saglasan u oceni da Telekom Srbije neće biti prodat ispod minimalne cene na tenderu od 1,4 milijarde evra.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=06&nav_id=504509

Tadicu, tvoja stranka i ti nemate vazduh u plucima, a smese vam se visegodisnje kazne robije i zaplena imovine zbog pljacke drzavne i drustvene imovine.

Vazduh u plucima se ne stice rasipnickim ponasanjem i narkomanskom rasprodajom svega iz kuce vec borbom protiv korupcije i kriminala koji je najprisutniji u vrhu tvoj stranke

ROBIJA VAM NE GINE

Prve dve reči i tvoja poslednja rečenica su u malom nesaglasju:mrgreen:

nego, šta bi sa onim tvojim tvrdnjama da je namešteno za dojče telekom?:hahaha:
 
usput, jel dozvoljeno otvarati teme sa naslovima tipa: naprednjački lešinari, radikalski smradovi i slično...?:D

DAJ PARE :rtfm: z:D

rat_yellow.jpg
 
dobit telekoma za proslu godinu je 200 miliona evra

i to posle pljacke Telekoma od strane kadrova DS-a

kada bi tamo usla postena i sposobna uprava siguran sam da profit godisnji telekoma ne bi bio ispod 600 miliona evra

e sad vi izracunajte i videcete da tadic prakticno prodaje telekom srbije za dvogodisnji profit firme....

to normalan covek ne radi

pa setimo se samo sta je bilo sa NIS-om pre kada su ga vodili DS kadrovi i posle kad su ga uzeli rusi!

porastao profit za 80 milijardi dinara!

imali gubitak od 60 milijardi 2009 a 2010 profit od skoro 20 milijardi!
 
"Poštujući zakon, Vlada je ušla u razgovor sa ponuđačem o tome da li on može da postigne traženu cenu. Ponuđač još nije dao odgovor. Ako prihvati cenu, Vlada će pozitivno odgovoriti. Ako ne prihvati, siguran sam da neće", rekao je Tadić.

Ja stvarno ne vidim kakve ima ova recenica veze sa naslovom teme?

Naravno da Telekom dugorocno nije "favorit" ali s druge strane nigde se ni ne potencira njegova prodaja za male pare.
 

Back
Top