Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.832
"Poštujući zakon, Vlada je ušla u razgovor sa ponuđačem o tome da li on može da postigne traženu cenu. Ponuđač još nije dao odgovor. Ako prihvati cenu, Vlada će pozitivno odgovoriti. Ako ne prihvati, siguran sam da neće", rekao je Tadić.
Tadić je primetio da je teško postići cenu za Telekom, pošto je reč o kompaniji koja je bitna regionalno, ali ne i globalno.
"Telekom danas ima ovu cenu, ali dugoročno, trka sa konkurentima koji su globalne kompanije - nije moguća. Telekom nema tu količinu vazduha u plućima. Za dve-tri godine bismo lako mogli doći u situaciju da Telekom bude preuzet za mnogo manji novac. I ko će onda biti kriv što država nije materijalizovala sadašnji potencijal, dok tog potencijala ima", upitao je.
Po Tadićevim rečima, "odluke se moraju donositi na vreme, a sada je bilo vreme za takvu odluku", iako "ova vlast nema od toga neke koristi, već samo štete, jer dobar deo građana zbunjen celokupnom larmom to ne pozdravlja“.
Telekom Austrija ponudio je da za 51 odsto Telekoma Srbije plati 950 miliona evra, a da investicije iznose još 450 miliona evra.
Vlada Srbije je 29. marta dala Austrijancima rok od 15 dana da poboljšaju ponudu i vrh države i vlade je saglasan u oceni da Telekom Srbije neće biti prodat ispod minimalne cene na tenderu od 1,4 milijarde evra.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=06&nav_id=504509
Sta ce nam vlada kad imamo Tadica koji o svemu odlucuje i za sve se pita?
On ZNA da vlada nece prihvatiti ili ce prihvatiti nesto ? Postao je sada i strucnjak za telekomunikacije pa tvrdi da Telekom Srbije nema buducnost. Kakav idiotizam.
Tadicu, tvoja stranka i ti nemate vazduh u plucima, a smese vam se visegodisnje kazne robije i zaplena imovine zbog pljacke drzavne i drustvene imovine.
Vazduh u plucima se ne stice rasipnickim ponasanjem i narkomanskom rasprodajom svega iz kuce vec borbom protiv korupcije i kriminala koji je najprisutniji u vrhu tvoj stranke
ROBIJA VAM NE GINE
Tadić je primetio da je teško postići cenu za Telekom, pošto je reč o kompaniji koja je bitna regionalno, ali ne i globalno.
"Telekom danas ima ovu cenu, ali dugoročno, trka sa konkurentima koji su globalne kompanije - nije moguća. Telekom nema tu količinu vazduha u plućima. Za dve-tri godine bismo lako mogli doći u situaciju da Telekom bude preuzet za mnogo manji novac. I ko će onda biti kriv što država nije materijalizovala sadašnji potencijal, dok tog potencijala ima", upitao je.
Po Tadićevim rečima, "odluke se moraju donositi na vreme, a sada je bilo vreme za takvu odluku", iako "ova vlast nema od toga neke koristi, već samo štete, jer dobar deo građana zbunjen celokupnom larmom to ne pozdravlja“.
Telekom Austrija ponudio je da za 51 odsto Telekoma Srbije plati 950 miliona evra, a da investicije iznose još 450 miliona evra.
Vlada Srbije je 29. marta dala Austrijancima rok od 15 dana da poboljšaju ponudu i vrh države i vlade je saglasan u oceni da Telekom Srbije neće biti prodat ispod minimalne cene na tenderu od 1,4 milijarde evra.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=06&nav_id=504509
Sta ce nam vlada kad imamo Tadica koji o svemu odlucuje i za sve se pita?

On ZNA da vlada nece prihvatiti ili ce prihvatiti nesto ? Postao je sada i strucnjak za telekomunikacije pa tvrdi da Telekom Srbije nema buducnost. Kakav idiotizam.
Tadicu, tvoja stranka i ti nemate vazduh u plucima, a smese vam se visegodisnje kazne robije i zaplena imovine zbog pljacke drzavne i drustvene imovine.
Vazduh u plucima se ne stice rasipnickim ponasanjem i narkomanskom rasprodajom svega iz kuce vec borbom protiv korupcije i kriminala koji je najprisutniji u vrhu tvoj stranke
ROBIJA VAM NE GINE



