Tadić sprema javni obračun sa Đilasom

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Strategija lidera DS Borisa Tadića je da kupi što više vremena, da septembar protekne u analizama rezultata i da se ne otvara pitanje izbora. Istovremeno, on planira i taktički napad na svog zamenika Dragana Đilasa na sednici Glavnog odbora stranke, koja bi trebalo da se održi 8. septembra, da ga optuži za izborni poraz jer je odbio da bude kandidat za premijera, ali i da smeni rukovodstvo oko 40 opštinskih odbora koji su uz Đilasa,

http://www.*****************/politika/-tadic-sprema-javni-obracun-sa-dhilasom---22-08

ili

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338781/Tadic-sprema-javni-obracun-sa-Djilasom

Sto se teme tice - desice se ono sto sam ja predvidjao

RASPAD DEMOKRATSKE STRANKE

Tadic ce isterati iz stranke Djilasa Pajtica Jesica i sve ostale koji su uz njega sto ce rezultovati time da ce pomenuti osnovati novu stranku i otcepiti dobar deo izbornog tela DS-a i DS ce biti tu negde oko cenzusa

Strategija lidera DS Borisa Tadića je da kupi što više vremena, da septembar protekne u analizama rezultata i da se ne otvara pitanje izbora. Istovremeno, on planira i taktički napad na svog zamenika Dragana Đilasa na sednici Glavnog odbora stranke, koja bi trebalo da se održi 8. septembra, da ga optuži za izborni poraz jer je odbio da bude kandidat za premijera, ali i da smeni rukovodstvo oko 40 opštinskih odbora koji su uz Đilasa,

http://www.*****************/politika/-tadic-sprema-javni-obracun-sa-dhilasom---22-08

ili

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/338781/Tadic-sprema-javni-obracun-sa-Djilasom

ja ne znam sto se ti uopste bakces sa tim plemenskim ratom izmedju pivljanskog i bjelopavlickog plemena.
sta rade njihove poglavice, za srbe je toliko vazno koliko i to sta je danas za rucak jeo svazilendski poglavica mangosute butelezi.

Sto se teme tice - desice se ono sto sam ja predvidjao

RASPAD DEMOKRATSKE STRANKE

Tadic ce isterati iz stranke Djilasa Pajtica Jesica i sve ostale koji su uz njega sto ce rezultovati time da ce pomenuti osnovati novu stranku i otcepiti dobar deo izbornog tela DS-a i DS ce biti tu negde oko cenzusa

To je tvoja zelja, pa ako bude bice.

Ja predvidjam da Nikolic vise nece uci u SNS, da ce morati da osnuje svoju stranku ako 2017. bude hteo da se kandiduje za predsednika, a i ako se kandiduje ima da izgubi od Djilasa.

To je tvoja zelja, pa ako bude bice.

Ja predvidjam da Nikolic vise nece uci u SNS, da ce morati da osnuje svoju stranku ako 2017. bude hteo da se kandiduje za predsednika, a i ako se kandiduje ima da izgubi od Djilasa.

pa sigurno da Djilas Pajtic Jesic Sutanovac i ostali nece dozvoliti da ih nesposobni Tadic maltretira i kinji , vec ce organizovati svoju stranku jer za to imaju i novac i mogucnost.

Raspad DS-a je neminovnost.

DS se moze odrzati kao partija jedino ako Tadic izgubi i bude isteran iz stranke zajedno sa Petrovicem lopovom iz Sapca, Jelenom Trivan, Dulicem i ostalim sljamom .

pa sigurno da Djilas Pajtic Jesic Sutanovac i ostali nece dozvoliti da ih nesposobni Tadic maltretira i kinji , vec ce organizovati svoju stranku jer za to imaju i novac i mogucnost.

Raspad DS-a je neminovnost.

DS se moze odrzati kao partija jedino ako Tadic izgubi i bude isteran iz stranke.

Kao sto vidimo, cetiri godine je sasvim dosta da se napravi "nova" stranka :whistling:

a koje je tvoje predvidjanje?

Da nije : Tadic pobedjuje na izborima , lepi 3 vaspitne Djilasu Pajticu Jesicu i Sutanovcu i tera ih kao decicu da klece na kukuruzu narednih 10 dana ? z:D

sta ti predvidjas da ce se desiti ?

Ja danas glasam za DS zbog Djilasa. 2008me je to bilo zbog Tadica... ali ulenjio se. Zaista, ispunio je on dosta obecanja, ali moglo je bolje, a i previse je popustao Dinkicu i ostalim piranama.

Mislim da su dovoljno zreli da vide da cepanje ne mora da bude korisno. Mozda budu napravili dogovor da ce Tadic da ostane sef stranke, ali da ne bude takva javna licnost kao do sada - i da polako Djilas preuzima primat.

Opet te pitam ko je taj ko vrši cenzuru, odnosno određuje koji su podobni, a koji nepodobni? Ponavljam, ordinarna glupost... Čoveče, ovo je internet. Vi ste kanda izgubili pojam o tome šta je internet.

Nismo kanda izgubili pamet o tome sta predstavlja red koji je propisan. Mi moderatori smo ruke i noge a glava su admini. Retko sta se desava a da nisu oni odobrili, preporucili, usmerili.

U svakom slucaju, a to ce zauvek da vazi, forum je privatna firma :)

Back