Tadić sa predsednikom UO Fiata

Тихи

Starosedelac
Poruka
193.898
Tadić sa predsednikom UO Fiata
Izvor: Danas

Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić otputovaće u subotu po podne u Torino gde će se sastati s predsednikom Upravnog odbora Fiata Serđom Markioneom.

Danas piše da je zbog Tadićevog puta u inostranstvo odložena sednica Glavnog odbora Demokratske stranke zakazana za nedelju.

Glavni odbor će zasedati 2. aprila, potvrdio je listu predsednik Izvršnog odbora DS Marko Đurišić.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=18&nav_category=206&nav_id=500256

sta mislite sta se iza brda valja
 
Komentar
Otisao u Torino?!? Ima da se raspucaju i Etna i Vezuv sada. :))))
U pocetku je bila sprdnja da je BT baksuz kada ide na tekme, izgubismo tada i u fudbalu i u basket, kasnije isao u Libiju - evo sta se sada desava sa njom, poslednje mesto gde je bio je Japan - nuklearna katastrofa. Sada kada se vrati iz Torina em ce da aktivira vulkane u Italiji em cemo jos da platimo neke pare FIAT-u da ostavi ovde fabriku. :)))
A mozda im se i izvinimo usput jer Italija ima visok broj izbeglica iz severne Afrike. :))
(rade, 18. mart 2011 22:54)

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
U Torinu upravo izdat signal na cunami,
gradjani na stend baju dok Tadicu ne vide ledja.
Javljaju italijanski medijumi.



Japanese-earthquake-and-tsunami-screenshot-01.jpg
 
Poslednja izmena:
Tadić sa predsednikom UO Fiata
Izvor: Danas

Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić otputovaće u subotu po podne u Torino gde će se sastati s predsednikom Upravnog odbora Fiata Serđom Markioneom.

Danas piše da je zbog Tadićevog puta u inostranstvo odložena sednica Glavnog odbora Demokratske stranke zakazana za nedelju.

Glavni odbor će zasedati 2. aprila, potvrdio je listu predsednik Izvršnog odbora DS Marko Đurišić.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=18&nav_category=206&nav_id=500256

sta mislite sta se iza brda valja

Verovatno neki razorni zemljotres u Italiji ili ce da prorade Etna ili Veziv
 

Back
Top