Tadic poskupljuje benzin za 5 dinara i cigare za 25%!!!

Maestral-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233
Gorivo poskupljuje do pet dinara?
4. decembar 2010. | 09:07 | Izvor: Blic, Danas, Novosti
Beograd -- Nova cena benzina u Srbiji bi uskoro mogla da bude 4,1 dinar veća, dok bi dizel mogao da poskupi za 2,3 dinara po litru, zbog poskupljenja sirove nafte u svetu.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=04&nav_id=476906


Cigarete poskupljuju i do 25 odsto
4. decembar 2010. | 09:06 | Izvor: Blic, Novosti
Beograd -- Od Nove godine cigarete će poskupeti između 12 i 18 odsto samo po osnovu povećanih nameta države. Uz poskupljenje proizvođača, biće skuplje i do 25 procenata.


http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=12&dd=04&nav_id=476905

DOKLE CETE OVO MOCI DA IZDRZITE? :think:
 

To je zbog vaše socijalne države, moraju da ubiru prihode za vaše džabalebaroške klase → nezaposlenih, penzosa, za vojsku, za obezbeđivanje ulica od navijača i druge divljači, za plate onima koji spavaju na radnom mestu u Telekomu,
za subvencije mleka da bi onda mleko nestalo iz ponude usled tih subvencija, itd.

Drugim rečima, vi tražite da država ima prihode, a ona jedino može da ima prihode kroz ovakvo oporezivanje.
Rešenje je da vi prestanete da zahtevate da država ima tolike izdatke.
 

To je zbog vaše socijalne države, moraju da ubiru prihode za vaše džabalebaroške klase → nezaposlenih, penzosa, za vojsku, za obezbeđivanje ulica od navijača i druge divljači, za plate onima koji spavaju na radnom mestu u Telekomu,
za subvencije mleka da bi onda mleko nestalo iz ponude usled tih subvencija, itd.

Drugim rečima, vi tražite da država ima prihode, a ona jedino može da ima prihode kroz ovakvo oporezivanje.
Rešenje je da vi prestanite da zahtevate da država ima tolike izdatke.

Pa ne moze da ima prihode od siromaha, nego neka oporezuje skupe cigare!

I od bogatasa!
 
Hajde, hajde... Mora da se skupi para za zemljotrese, za poplave, za penzije, za vrtiće i bolnice, za mostove i puteve.
Šta ste se stisli Srbi? Kritikujete vlast kako" ne daju" ni za šta navedeno, a izgleda da ste isti kao i oni. Sram da vas bude.

Ja dajem, ali koliko imam.

Zasto da mi neko "dira" sad i u cigarete?

Ali neka, ima da skupe 0 dinara od mene za porez.

A onima koji puse "Marlboro" isto poskupljenje za 20 din.?

Pa nije pravedno.
 
Hajde, hajde... Mora da se skupi para za zemljotrese, za poplave, za penzije, za vrtiće i bolnice, za mostove i puteve.
Šta ste se stisli Srbi? Kritikujete vlast kako" ne daju" ni za šta navedeno, a izgleda da ste isti kao i oni. Sram da vas bude.

mislis fali lova Tadicu da se kupe 3-4 nova aviona po 50 miliona evra komad ?

jel moze tvoj ograniceni mozak da razume da ljudi NEMAJU?

da prosecan srbin radi za 200-250 evra ima nezaposlenu zenu i 2-3 maloletne dece ?

odakle mu da daje tadicu harac ?
 
Dva člana domaćinstva da troše po kutiju dnevno... 60€.
Dovoljno da se nadomesti manjak negde. Da li na računima, da li na hrani. Sad, što vi nećete... Bitno je da se uzimaju automobli na kredit masovno, da se stanovi kupuju na kredit masovno...
Pun, prepun sajam nameštaja, SVI pazare, pristaju i na čekanje dva meseca na isporuku! Ide se u Arenu na tenis, po agencijama ludnica za more (već sad krenule rezervacije. ;) ). Ima se, ima se...
 

Back
Top