gost 23146
Buduća legenda
- Poruka
- 46.396
Beograd -- Predsednik Srbije Boris Tadić kazao je u Kraljevu da će ukoliko Telekom Srbije bude prodat, deo novca sigurno biti uložen u infrastrukturu.
Tadić je to kazao na konstataciju novinara da je maja prošle godine obećao da će deo novca od prodaje Telekoma Srbije biti uložen u obnovu klizišta u Kraljevu i vodoprivredu.
"Ako austrijski partner ponudi odgovarajuću cenu, onda će doći do prodaje Telekoma. Vlada Srbije je postavila limite i crvene linije ispod kojih se ne može ići. Ako Telekom bude prodat jedan deo sredstava biće uložen u infranstrukturu i druge projekte".
Tadić je danas obišao sanirana klizišta na levoj obali reke Ibar i izrazio zadovoljstvo zbog onoga što je učinjeno. "Ovo je odlično, iznenađen sam, u pozitivnom smislu, onim što je učinjeno, volim kada je ono što je planirano i ostvareno", rekao je Tadić. "Kraljevo je sada zaštićeno od poplava, a ovim je dobilo i jedno divno šetalište, zbog čega će Kraljevo biti atraktivnije", rekao je predsednik.
Predsednik je rekao da se mora ulagati u infrastrukturu, jer bez toga nema ni dolaska investitora.
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
On je najavio ulaganje u izgradnju autoputa kroz centralnu Srbiju, navodeći da građani Valjeva, Čačka, Užica i drugih gradova zaslužuju noramalan i bezbedan saobraćaj.
Radi se i na projektu za Kraljevo, a radiće se i na projektima koji vode ka Crnoj Gori uključujući put Pojate-Preljine.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema alternativni plan ovom", zaključio je Tadić.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=15&nav_id=506456
Да ли ћемо после Тадића имати председника који је више пародија председника,лик из цртаних филмова и циркусант или је ово само ружан сан.
Може ли неко да у мислима буде на Марсу а у стварности живи у Србији,као Тадић?
Tadić je to kazao na konstataciju novinara da je maja prošle godine obećao da će deo novca od prodaje Telekoma Srbije biti uložen u obnovu klizišta u Kraljevu i vodoprivredu.
"Ako austrijski partner ponudi odgovarajuću cenu, onda će doći do prodaje Telekoma. Vlada Srbije je postavila limite i crvene linije ispod kojih se ne može ići. Ako Telekom bude prodat jedan deo sredstava biće uložen u infranstrukturu i druge projekte".
Tadić je danas obišao sanirana klizišta na levoj obali reke Ibar i izrazio zadovoljstvo zbog onoga što je učinjeno. "Ovo je odlično, iznenađen sam, u pozitivnom smislu, onim što je učinjeno, volim kada je ono što je planirano i ostvareno", rekao je Tadić. "Kraljevo je sada zaštićeno od poplava, a ovim je dobilo i jedno divno šetalište, zbog čega će Kraljevo biti atraktivnije", rekao je predsednik.
Predsednik je rekao da se mora ulagati u infrastrukturu, jer bez toga nema ni dolaska investitora.
"Građani me pitaju kada ćemo otvarati fabrike. Fabrike ćemo otvarati kada dobijemo investicije, a investitori će doći tek onda kada sigurno budemo išli u Evropsku uniju i kada budemo izgradili infrastrukturu", rekao je Tadić.
On je najavio ulaganje u izgradnju autoputa kroz centralnu Srbiju, navodeći da građani Valjeva, Čačka, Užica i drugih gradova zaslužuju noramalan i bezbedan saobraćaj.
Radi se i na projektu za Kraljevo, a radiće se i na projektima koji vode ka Crnoj Gori uključujući put Pojate-Preljine.
"Nema drugog plana ja ne mogu da budem mađioničar, već mogu smo realnim i konkretnim rešenjima da doprinesem poboljšanju života građana. Niko drugi u društvu nema alternativni plan ovom", zaključio je Tadić.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=04&dd=15&nav_id=506456
Да ли ћемо после Тадића имати председника који је више пародија председника,лик из цртаних филмова и циркусант или је ово само ружан сан.
Може ли неко да у мислима буде на Марсу а у стварности живи у Србији,као Тадић?




