Quantcast

Tadić: Nikada ne bih priznao RS, a Vučiću savetujem ostavku

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Nije se moglo znati 2008. da će Vučić biti predmet kulta ličnosti 2022.

To je kao da ti danas Tadić reši problem Vučića, a ti ga kriviš što time nije predvideo probleme iz 2070.
Moglo je, da je Tadić bio pametan kao što nije. Ja ga krivim za ono što je bilo očigledno svakome sa dva grama mozga. Makar je meni bilo, ali žalim, ne mogu da se ispričavam zbog toga što sam intelektualno superioran...

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Moglo je, da je Tadić bio pametan kao što nije. Ja ga krivim za ono što je bilo očigledno svakome sa dva grama mozga. Makar je meni bilo, ali žalim, ne mogu da se ispričavam zbog toga što sam intelektualno superioran...
Čak ni 2013. pre podne se nije znalo da će aleksandar vučić postati predmet kulta ličnosti

To je neka bolest

комшија

Legenda
Poruka
56.184
(...) lojavci (...)
Еј Снупи никада те нисам питао, није тема али већ одавно хоћу да те питам - с обзиром да баш свиња свашта једе дабогсачува а говече само траву и то још прежива а и ако узмемо у обзир рецимо чињеницу да се у Републици Српској као неком твом идеалу "срБства", у оним босанским турбо-"срБским" кафанама, далеко више једе телеће печење од прасетине и других свињских специјалитета, зашто је онда то што мухамеданци не једу свињетину теби нешто као баш много одвратно?

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Еј Снупи никада те нисам питао, није тема али већ одавно хоћу да те питам - с обзиром да баш свиња свашта једе дабогсачува а говече само траву и то још прежива а и ако узмемо у обзир рецимо чињеницу да се у Републици Српској као неком твом идеалу "срБства", у турбо-"српским" кафанама, више једе телеће печење од прасетине и других свињских специјалитета, зашто је онда то што мухамеданци не једу свињетину теби као нешто баш много одвратно?
Volim ja i jagnjetinu i teletinu, nego mi lojavci smrde, pa zato...

комшија

Legenda
Poruka
56.184
Volim ja i jagnjetinu i teletinu, nego mi lojavci smrde, pa zato...
Говеђи лој не смрди. Цела Белгија од кад постоји живи на помфриту прженом на говеђем лоју. То им је национално јело уз оне мушуле / дагње куване у супи од зелениша. И сад као шта, Ixelles смрди? Лупаш глупости.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Говеђи лој не смрди. Цела Белгија од кад постоји живи на помфриту прженом на говеђем лоју. То им је национално јело уз оне куване дагње у супи од зелениша. И сад као шта, Ixelles смрди? Лупаш глупости.
Da, ali lojavci smrde. Možeš li da zamisliš onu bulu koja po ceo dan ide obučena u dimije, po najvećem suncu i najvećoj hladnoći? To ne da smrdi, nego smrdi za medalju.

комшија

Legenda
Poruka
56.184
Da, ali lojavci smrde. Možeš li da zamisliš onu bulu koja po ceo dan ide obučena u dimije, po najvećem suncu i najvećoj hladnoći? To ne da smrdi, nego smrdi za medalju.
Па то нема везе са говеђим лојем на коме се спрема храна већ са хигијеном, а и не верујем ти да се муслиманке због димија усмрде на сунцу а "хришћанке" у тесним фармеркама не, ахахаха. Невероватне будалаштине.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
12.777
Па то нема везе са говеђим лојем на коме се спрема храна већ са хигијеном, а и не верујем ти да се муслиманке због димија усмрде на сунцу а "хришћанке" у тесним фармеркама не, ахахаха. Невероватне будалаштине.
Ti si se ispalio pričom da je Koma potpisao Briselski sporazum.

Zato više nemaš prava da maštaš o znojavim hrišćankama i muslimankama.

O drugu Šolaku možeš da maštaš.

комшија

Legenda
Poruka
56.184
Ti si se ispalio pričom da je Koma potpisao Briselski sporazum.
Ма јок ја сам потписао.
И аболирао Џајића чиме је починио теже кривично дело јер се на аболицију нема право ако је лице у истражном поступку односно без правоснажне пресуде, какав је управо био случај са Џајићем.
Очигледно је да Шумадинац са лажном дипломом на Устав није давао ни пишљива боба, иако се сада прича бајка да је Диплома у односу на Тадића "поштовао устав".

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
12.777
Ма јок ја сам потписао.
И аболирао Џајића чиме је починио теже кривично дело јер се на аболицију нема право ако је лице у истражном поступку односно без правоснажне пресуде, какав је био случај са Џајићем.
Очигледно је да Шумадинац са лажном дипломом на Устав није давао ни пишљива боба.
Da li ti razumeš tragediju srpske opozicije kada je čak i slaoboumni Koma većini bio bolji od nje?

al bundy

Legenda
Poruka
61.346
Ljuba Ozna je više zbog 68. izazvao podozrenje bivših kolega mada neki kažu da je tamo podmetnut da kanališe dešavanja. A toliko ih je potresla njegova žestoka kritika ustava da su ga sa fakulteta poslali na institut što je čuvena metoda stvaranja lažnih disidenata.

Ali mnogo je važniji u ovoj fabuli Boris koji je dete privilegija kome su bila otvorena sva vrata koja za obične smrtnike nisu. Zato i nije razumeo mnogo toga oko sebe, lako mu je došlo.

Svakako je najogovorniji za uspeh naprednjaka kome se ni oni sami nisu nadali.
Pa nije se baš usrećio od silnih privilegija mame i tate je dogurao do srednjoškolskog profesora psihologije ,da se rahmetli Djindjić pitao verovatno bi ostao i to ,tek kasnije je uspeo tata da ga preko Mićuna malo pogura u stranci ,a 12.03. se ispostavilo da mu se otvaraju karte .

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
12.777
Pa nije se baš usrećio od silnih privilegija mame i tate je dogurao do srednjoškolskog profesora psihologije ,da se rahmetli Djindjić pitao verovatno bi ostao i to ,tek kasnije je uspeo tata da ga preko Mićuna malo pogura u stranci ,a 12.03. se ispostavilo da mu se otvaraju karte .
Znaš kako kažu, prilika čini lopova. Ali da je bio sin nekog pedijatra iz Kuršumlije svakako ne bi bio u prilici ni da prismrdi vlasti.

Nepotizam je unakazio Srbiju a nama vladaju upravo deca oznaškog nepotizma već mnogo decenija.

al bundy

Legenda
Poruka
61.346
Znaš kako kažu, prilika čini lopova. Ali da je bio sin nekog pedijatra iz Kuršumlije svakako ne bi bio u prilici ni da prismrdi vlasti.

Nepotizam je unakazio Srbiju a nama vladaju upravo deca oznaškog nepotizma već mnogo decenija.
Pa Ivica je sin nekog prašinara pandura iz Žitoradje ,a eno ga ne skida se sa vlasti već 30 godina skoro , uz par godina pauze čovek je na vlasti još od kad je bio student .

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Pa Ivica je sin nekog prašinara pandura iz Žitoradje ,a eno ga ne skida se sa vlasti već 30 godina skoro , uz par godina pauze čovek je na vlasti još od kad je bio student .
Grušenko je bio Tužan kada je Ivica sjahao 5. oktobra 2000.

Od mržnje zove taj datum "5. listopad" jer su Hrvati jedna od mnogobrojnih etničkih zajednica prema kojima je Šovinista.

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
12.777
Nije bio baš prašinar i nije bio samo u Žitorođi. Mislim da je bio udbaški pukovnik.

To je ta strukovna monarhija koju pominje Aleksa.

U Srbiji nećeš dobiti priliku za normalan život ukoliko nisi deo oznaškog klana.

Srbija se ne može uvrstiti u red potpuno civilizovanih zemlja dok joj instrumenti sile i prinude odnosno vojno-policijsko-bezbednosne službe uređuju civilni sektor.

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Mora da ima neke veze sa konzumiranjem istog u preteranim količinama, znaš ono, dodaš loj na lojne žlezde i rezultat je samo više loja. Brisanje bulje prstima i da ne pominjem, lojavci imaju veze sa higijenom koliko ja sa filipinskom poljoprivredom...

al bundy

Legenda
Poruka
61.346
Oznaše su birali po izgledu a učili su ih svireposti. Morali su da budu monstrumi prijatne pojavnosti. To je Broz naučio od Nemaca.
Što kaže Ilija Čvorović "u moje vreme posle rata si mogao da ih prepoznaš izdaleka čim ga vidiš znaš ko je , to im je bio i cilj da ih se svi plaše ,a danas čim ga vidiš ne znaš ko je" :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.