Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.846
Idite na ovaj link
http://www.lidl.at/cps/rde/xchg/lidl_at/hs.xsl/5159.htm
U Postleitzahl kucajte 1450 i dobicete cenovnik proizvoda marketa Lidl
videcete da je 90% proizvoda jeftinije nego u Srbiji.
na primer imate cokolade od 100 grama sa cokoladom i lesnicima za 35 dinara dok kod nas istu ne mozete naci ispod 100 dinara
zatim imate seckane suhomesnate proizvode u foliji za 100 dinara za 100 grama dok kod nas su zlatiborac i juhor isti proizvodi za 50-100% skuplji....
bruka sta nam tadic uradi od drzave da nam hrana bude skuplja nego u najskupljim zemljama EU a plate nize nego u africi
http://www.lidl.at/cps/rde/xchg/lidl_at/hs.xsl/5159.htm
U Postleitzahl kucajte 1450 i dobicete cenovnik proizvoda marketa Lidl
videcete da je 90% proizvoda jeftinije nego u Srbiji.
na primer imate cokolade od 100 grama sa cokoladom i lesnicima za 35 dinara dok kod nas istu ne mozete naci ispod 100 dinara
zatim imate seckane suhomesnate proizvode u foliji za 100 dinara za 100 grama dok kod nas su zlatiborac i juhor isti proizvodi za 50-100% skuplji....
bruka sta nam tadic uradi od drzave da nam hrana bude skuplja nego u najskupljim zemljama EU a plate nize nego u africi

Pa nije to cokolada, to su cokoladne kuglice i to od 139 din 175 g!

Stvarno, sva sreca!

