TADIĆ ILI DINKIĆ? KO ĆE PRVI PROVOZATI FIĆU?

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
tadic-v.jpg

Predizbornu kampanju obeležiće i rat zbog prava na novi „Fijatov“ model
Tadić Dinkiću uručuje „fiću“!
Utorak - 05.04.2011
Iako je lider URS-a Mlađan Dinkić najavio da će prisvojiti prvi primerak novog modela „Fijata“ iz Kragujevca, lako bi moglo da se desi da njegovog „fiću“ prvo provoza predsednik Srbije Boris Tadić, ali možda i da mu kao prvom kupcu pred kamerama uruči ključeve.

Proizvodnja novog automobila, radnog imena „fijat ideja“, počinje na jesen, ali se čini da su obojica veoma zainteresovani da se prvi slikaju u srpsko-italijanskom prvenčetu.
Upozorivši juče da će prvi „fijat“ biti njegov, Dinkić je podsetio da je kupovinu prvog primerka koji siđe sa trake u Kragujevcu ugovorio još prošle godine u Torinu sa rukovodstvom „Fijata“.
Ni Tadić za to vreme nije sedeo skrštenih ruku, već je prošlog meseca otputovao u sedište italijanske firme i sa predsednikom kompanije Serđom Morikoneom razgledao buduće modele kragujevačkog „Fijata“.


U trci koji će od njih dvojice prvi sesti u dugo najavljivano Italijanče, sagovornici „Alo!“ daju prednost Tadićevoj državničkoj funkciji naspram ražalovanog Dinkića.
- Ta čast bi trebalo da pripadne nekome ko nije imao mogućnosti da ikada vozi ili kupi auto. Ali, ako moram da biram između Dinkića i Tadića, prednost dajem Tadiću, jer je predsednik države i lepo će da mu stoji - izvagala je Lidija Vukićević iz SRS-a.
- Ne bih da omalovažim Dinkićeve zasluge u poslu sa „Fijatom“, ali mislim da bi Tadić ipak trebalo prvi da se provoza u novom automobilu, jer je to velika investicija kojoj prvi čovek države daje veći značaj - izjasnio se Momo Čolaković iz PUPS-a, koji napominje da bi najradije u tom autu prvog video „najboljeg i najstarijeg radniku kragujevačke fabrike“.

Jorgovanka Tabaković iz SNS-a sumnja da će u Kragujevcu uopšte biti započeta proizvodnja novog modela automobila, ali ako „hipotetički do toga ipak dođe“ svoj glas da prvi sedne u taj auto daje Dinkiću.
- Svojim propalim projektima, on je već provozao i Tadića i građane, pa je red da prvi sedne i u taj auto. Ali, da se u njemu provoza pred građanima i da svi vidimo taj pilot projekat - smatra Jorgovanka.

Sagovornici „Alo!“ iz Tadićevog i Dinkićevog okruženja saglasili su se da „nije bitno ko će u auto sesti prvi“, već da se što više proizvedu, voze i izvoze.


Đelićev kabriolet

Poznate ličnosti u Srbiji oduvek su se utrkivale ko će provozati ili kupiti prvi primerak novog četvorotočkaša proizvedenog u Kragujevcu. Nogu je povukao Božidar Đelić 2002. godine kupovinom tadašnjeg noviteta „jugo kabriolet“. Sa dolaskom „Fijata“, usledili je prava pomama za prvim „puntom“, kojeg je prvo „zapljunuo“ muzičar Rambo Amadeus, dok su se za drugi primerak u javnosti otimali Božidar Đelić i glumac Dragan Nikolić.

S. Đorđević

Cirkuzani,koji cinizam,slatko se smeju Srbima i Srbiji :evil: i ne znaju da neće još dugo:whistling:
:evil::evil::evil:
 
tadic-v.jpg

Predizbornu kampanju obeležiće i rat zbog prava na novi „Fijatov“ model
Tadić Dinkiću uručuje „fiću“!
Utorak - 05.04.2011
Iako je lider URS-a Mlađan Dinkić najavio da će prisvojiti prvi primerak novog modela „Fijata“ iz Kragujevca, lako bi moglo da se desi da njegovog „fiću“ prvo provoza predsednik Srbije Boris Tadić, ali možda i da mu kao prvom kupcu pred kamerama uruči ključeve.

Proizvodnja novog automobila, radnog imena „fijat ideja“, počinje na jesen, ali se čini da su obojica veoma zainteresovani da se prvi slikaju u srpsko-italijanskom prvenčetu.
Upozorivši juče da će prvi „fijat“ biti njegov, Dinkić je podsetio da je kupovinu prvog primerka koji siđe sa trake u Kragujevcu ugovorio još prošle godine u Torinu sa rukovodstvom „Fijata“.
Ni Tadić za to vreme nije sedeo skrštenih ruku, već je prošlog meseca otputovao u sedište italijanske firme i sa predsednikom kompanije Serđom Morikoneom razgledao buduće modele kragujevačkog „Fijata“.


U trci koji će od njih dvojice prvi sesti u dugo najavljivano Italijanče, sagovornici „Alo!“ daju prednost Tadićevoj državničkoj funkciji naspram ražalovanog Dinkića.
- Ta čast bi trebalo da pripadne nekome ko nije imao mogućnosti da ikada vozi ili kupi auto. Ali, ako moram da biram između Dinkića i Tadića, prednost dajem Tadiću, jer je predsednik države i lepo će da mu stoji - izvagala je Lidija Vukićević iz SRS-a.
- Ne bih da omalovažim Dinkićeve zasluge u poslu sa „Fijatom“, ali mislim da bi Tadić ipak trebalo prvi da se provoza u novom automobilu, jer je to velika investicija kojoj prvi čovek države daje veći značaj - izjasnio se Momo Čolaković iz PUPS-a, koji napominje da bi najradije u tom autu prvog video „najboljeg i najstarijeg radniku kragujevačke fabrike“.

Jorgovanka Tabaković iz SNS-a sumnja da će u Kragujevcu uopšte biti započeta proizvodnja novog modela automobila, ali ako „hipotetički do toga ipak dođe“ svoj glas da prvi sedne u taj auto daje Dinkiću.
- Svojim propalim projektima, on je već provozao i Tadića i građane, pa je red da prvi sedne i u taj auto. Ali, da se u njemu provoza pred građanima i da svi vidimo taj pilot projekat - smatra Jorgovanka.

Sagovornici „Alo!“ iz Tadićevog i Dinkićevog okruženja saglasili su se da „nije bitno ko će u auto sesti prvi“, već da se što više proizvedu, voze i izvoze.


Đelićev kabriolet

Poznate ličnosti u Srbiji oduvek su se utrkivale ko će provozati ili kupiti prvi primerak novog četvorotočkaša proizvedenog u Kragujevcu. Nogu je povukao Božidar Đelić 2002. godine kupovinom tadašnjeg noviteta „jugo kabriolet“. Sa dolaskom „Fijata“, usledili je prava pomama za prvim „puntom“, kojeg je prvo „zapljunuo“ muzičar Rambo Amadeus, dok su se za drugi primerak u javnosti otimali Božidar Đelić i glumac Dragan Nikolić.

S. Đorđević


Cirkuzani,koji cinizam,slatko se smeju Srbima i Srbiji :evil: i ne znaju da neće još dugo:whistling:
:evil::evil::evil:
jel ovo za prvi aprililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!:think:
 
Није ми јасно која ће будала свој глас на неким следећим изборима
дати некоме ко се отима да се провоза у неком "новом" моделу аутомобила ????

Ово више није политика
већ вашар .....

Ко ће први на рингишпил ....
 
tadic-v.jpg

Predizbornu kampanju obeležiće i rat zbog prava na novi „Fijatov“ model
Tadić Dinkiću uručuje „fiću“!
Utorak - 05.04.2011
Iako je lider URS-a Mlađan Dinkić najavio da će prisvojiti prvi primerak novog modela „Fijata“ iz Kragujevca, lako bi moglo da se desi da njegovog „fiću“ prvo provoza predsednik Srbije Boris Tadić, ali možda i da mu kao prvom kupcu pred kamerama uruči ključeve.

Proizvodnja novog automobila, radnog imena „fijat ideja“, počinje na jesen, ali se čini da su obojica veoma zainteresovani da se prvi slikaju u srpsko-italijanskom prvenčetu.
Upozorivši juče da će prvi „fijat“ biti njegov, Dinkić je podsetio da je kupovinu prvog primerka koji siđe sa trake u Kragujevcu ugovorio još prošle godine u Torinu sa rukovodstvom „Fijata“.
Ni Tadić za to vreme nije sedeo skrštenih ruku, već je prošlog meseca otputovao u sedište italijanske firme i sa predsednikom kompanije Serđom Morikoneom razgledao buduće modele kragujevačkog „Fijata“.


U trci koji će od njih dvojice prvi sesti u dugo najavljivano Italijanče, sagovornici „Alo!“ daju prednost Tadićevoj državničkoj funkciji naspram ražalovanog Dinkića.
- Ta čast bi trebalo da pripadne nekome ko nije imao mogućnosti da ikada vozi ili kupi auto. Ali, ako moram da biram između Dinkića i Tadića, prednost dajem Tadiću, jer je predsednik države i lepo će da mu stoji - izvagala je Lidija Vukićević iz SRS-a.
- Ne bih da omalovažim Dinkićeve zasluge u poslu sa „Fijatom“, ali mislim da bi Tadić ipak trebalo prvi da se provoza u novom automobilu, jer je to velika investicija kojoj prvi čovek države daje veći značaj - izjasnio se Momo Čolaković iz PUPS-a, koji napominje da bi najradije u tom autu prvog video „najboljeg i najstarijeg radniku kragujevačke fabrike“.

Jorgovanka Tabaković iz SNS-a sumnja da će u Kragujevcu uopšte biti započeta proizvodnja novog modela automobila, ali ako „hipotetički do toga ipak dođe“ svoj glas da prvi sedne u taj auto daje Dinkiću.
- Svojim propalim projektima, on je već provozao i Tadića i građane, pa je red da prvi sedne i u taj auto. Ali, da se u njemu provoza pred građanima i da svi vidimo taj pilot projekat - smatra Jorgovanka.

Sagovornici „Alo!“ iz Tadićevog i Dinkićevog okruženja saglasili su se da „nije bitno ko će u auto sesti prvi“, već da se što više proizvedu, voze i izvoze.


Đelićev kabriolet

Poznate ličnosti u Srbiji oduvek su se utrkivale ko će provozati ili kupiti prvi primerak novog četvorotočkaša proizvedenog u Kragujevcu. Nogu je povukao Božidar Đelić 2002. godine kupovinom tadašnjeg noviteta „jugo kabriolet“. Sa dolaskom „Fijata“, usledili je prava pomama za prvim „puntom“, kojeg je prvo „zapljunuo“ muzičar Rambo Amadeus, dok su se za drugi primerak u javnosti otimali Božidar Đelić i glumac Dragan Nikolić.

S. Đorđević


Cirkuzani,koji cinizam,slatko se smeju Srbima i Srbiji :evil: i ne znaju da neće još dugo:whistling:
:evil::evil::evil:

FIAT Idea postoji već nekoliko godina, već ima da se kupe polovni kod nas, nije mi jasno da li je reč o istom automobilu!?
 
А шта би са оним озбиљним "бизнисменом" Малколмом Бриклином кога је Александар Влаховић 2002. године доводио у Заставу и који је обећавао неке нове моделе? Да ли је и тај први модел капарисао Влаховић или је препустио Тадићу?:)
 
Не зна ни Маркионе који ће ауто бити, пошто ће то да се реализује тек наредне године.
Тако да та комбинација ко ће први сести и у који модел, остаје да се тек види... после избора и италијанских ауто-сочиненија ;)
 

Back
Top