Тадић: Идем у Сарајево чим ме позову

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Председник Србије Борис Тадић у изјави за „Политику” негира да је његова посета Палама мешање у унутрашње ствари Босне и Херцеговине.„Волео бих да се до краја године реализује моја посета Сарајеву. Нека ме позову, одмах ћу доћи. Позив до сада није стигао. Можда је разлог што Ратко Младић није у Хагу или неко унутрашње питање БиХ. Понављам, нека ме позову, одмах ћу доћи. А мој позив представницима Бошњака увек је отворен. Добродошли су да разговарамо”, рекао је Тадић.
.......
Предложио сам да изградимо школу, ево на пример, у Рашкој области или Санџаку, која ће се звати „Босна”. Са задовољством ћу присуствовати њеном отварању”, навео је председник Србије.


http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Tadic-Idem-u-Sarajevo-chim-me-pozovu.sr.html

shta mislite, oce li se ba...znijanci smilovati i pozvati rahmeti botu na kujram bajram ili mozda pre?:mrgreen:
a mozemo i da otvorimo konkurs za najbolji naziv shkole u rashkoj koju ce zuta vlada da finansira...shto bosna a ne alija izetbegovic?:mrgreen:
 
Наш мурди преЦедник наставља да бриљира са својим изјавама рушећи баријере и доводећи у питање крајњу могућност разума да схвати глупост.

Разгоропађена жута младеж и стареж открива нова и бескрајна пространства својих интелектуалних могућности.

У то име ''push it to the limit''
 

Back
Top