Quantcast

Tadić i Čeda glume opoziciju

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Doskorašnji gradonačelnik Kragujevca i lider ZZŠ Veroljub Stevanović i šef kragujevačkog DS Dušan Obradović optužili su SDS Borisa Tadića i LDP Čedomira Jovanovića da "glume opoziciju", i da to rade u dogovoru sa SNS. set_font_size(); Oglasite se na www.danas.rs -Dva dana pre promene vlasti u Kragujevcu imao sam kontakt sa Tadićem, koji mi je nedvosmisleno rekao da neće učestvovati u glasanju. Međutim, nije tako bilo, i Tadić je već tada pokazao kako će se ponašati u Vojvodini, istakao je Stevanović. Dodao je da se sa liderom LDP sastao dan pre izjašnjavanja o promeni gradske vlasti, te da je Jovanović, u njegovom prisustvu, pozvao odbornike LDP da ne učestvuju u glasanju, ali su se oni sutradan oglušili o taj dogovor.

http://www.danas.rs/danasrs/politika/stevanovic_tadic_i_ceda_glume_opoziciju.56.html?news_id=292101

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.810
Чини ми се да се у професионалном глумачком жаргону такав начин глуме зове "шмира" - http://www.politika.rs/rubrike/Pogledi-sa-strane/Smira.lt.html Али, ми сви волимо и подржавамо Пинк, Гранд параду, Чеду, Вучића, Тадића итд. па онда стварно не постоји разлог да извођачи мењају добитну комбинацију начина интерпретације својих улога све док има публике која навија за њих.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Је л' ти и ноћу сањаш Тадију?

Из главе га не избијаш.
Опет си увређен.
Извини.

Кмечиш да их нема у медијима а сада плачеш.

Велика је то туга.
Да ли би ти се вратио осмех на лице да га уопште не помињем?
;)

А ово је изјавио Борисов и Чедин дојучерашњи коалициони партнер...Кога су они продали Вучићу.

П.С.
Симпатичнан ми је начин на који ти и госпођа пиштите на сваку тему о Борису.
Још увек верујете.............

ЈБГ, то је љубав.

Poslednja izmena:

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Чини ми се да се у професионалном глумачком жаргону такав начин глуме зове "шмира" - http://www.politika.rs/rubrike/Pogledi-sa-strane/Smira.lt.html Али, ми сви волимо и подржавамо Пинк, Гранд параду, Чеду, Вучића, Тадића итд. па онда стварно не постоји разлог да извођачи мењају добитну комбинацију начина интерпретације својих улога све док има публике која навија за њих.
У праву си.
Неки заиста воле Вучиће, Јовановиће, Тадиће..........

По сваку цену.

Зато и скиче као прасићи пред клање када им се не свиди неко писање о њиховим идолима... Поготово ако ту своју љубав помало и уновче писањем пропагандних, срцепарајућих коментара.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
49.936
Опет си увређен.
Извини.

Кмечиш да их нема у медијима а сада плачеш.

Велика је то туга.
Да ли би ти се вратио осмех на лице да га уопште не помињем?
;)

А ово је изјавио Борисов и Чедин дојучерашњи коалициони партнер...Кога су они продали Вучићу.

П.С.
Симпатичнан ми је начин на који ти и госпођа пиштите на сваку тему о Борису.
Још увек верујете.............

ЈБГ, то је љубав.
Боли ме патка што га БоТа нема у медијима.

Да нема тебе да сваки дан отвараш теме о њему, не бих ни знао да он постоји.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Боли ме патка што га БоТа нема у медијима.

Да нема тебе да сваки дан отвараш теме о њему, не бих ни знао да он постоји.
Некако си редован на тим темама.
Ни једну не пропушташ.

Да ти нас мало не лагиш?

Али, ОК...и лагање је за људе.

:whistling:

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
49.936
Тадију никад, ни у каквом контексту ни на једној теми не помињем, осим кад те на твојој теми подсетим да си опседнут жутицом и њеним дериватима.

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Тадију никад, ни у каквом контексту ни на једној теми не помињем, осим кад те на твојој теми подсетим да си опседнут жутицом и њеним дериватима.
Ја само примећујем да си редован на темама где се он помиње..........

Ни једну ниси пропустио.

Помало чудно?

Можда само симпатишеш?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.