Tačka mržnje

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.828
Pre neki dan sam prolazio dok sam išao na posao pored jednog mladog para, devojke i momka i ono što sam video i čuo je bilo sledeće tj. da skratim : razilazili su se i On je davao tu kao neke poslednje signale da ta veza može da uspe, da će se potruditi, da će biti bolji....a Ona, videlo joj se i po reakcijama na telu i po govoru da je bolan svaki kontakt s nekadašnjom " velikom " ljubavi

Šta mene zanima, a naslov sam i kaže : Gde i na kojim mestima ste se razilazili od nekadašnjih momaka i devojaka tj. da li ste uopšte znali gde se nalazite, kao što je slučaj para iz najave posta : stojali su pored ulazne kapije od auto parka firme, gde radim ?
 
Pre neki dan sam prolazio dok sam išao na posao pored jednog mladog para, devojke i momka i ono što sam video i čuo je bilo sledeće tj. da skratim : razilazili su se i On je davao tu kao neke poslednje signale da ta veza može da uspe, da će se potruditi, da će biti bolji....a Ona, videlo joj se i po reakcijama na telu i po govoru da je bolan svaki kontakt s nekadašnjom " velikom " ljubavi

Šta mene zanima, a naslov sam i kaže : Gde i na kojim mestima ste se razilazili od nekadašnjih momaka i devojaka tj. da li ste uopšte znali gde se nalazite, kao što je slučaj para iz najave posta : stojali su pored ulazne kapije od auto parka firme, gde radim ?

nemam pojma
 
S njim sam se razisla posle duzeg razgovora u njegovom stanu.I,rekao je da cu se pokajati,i,mozda jesam...mozda ne:kafa:
Ostali su nevazni.

to je okej, imaš priliku i demonstrativno da zalupiš vratima.

pokušavam da zamislim gde bih se razišla s ovim i kako bi to izgledalo ali nisam sigurna.
verovatno kod mene pošto ja kod njega ne idem. i verovatno u vreme nekog mog čudnog raspoloženja kad bih samo rekla kako je vbbolje da se rastanemo,a ovaj dao bog, sve je žustar pa bi se usprotivio :lol: mislim da ne bi reko ni to -kajaćeš se-
 
to je okej, imaš priliku i demonstrativno da zalupiš vratima.

pokušavam da zamislim gde bih se razišla s ovim i kako bi to izgledalo ali nisam sigurna.
verovatno kod mene pošto ja kod njega ne idem. i verovatno u vreme nekog mog čudnog raspoloženja kad bih samo rekla kako je vbbolje da se rastanemo,a ovaj dao bog, sve je žustar pa bi se usprotivio :lol: mislim da ne bi reko ni to -kajaćeš se-

To ne znas...ljudi razlicito reaguju u tim situacijama.I meni je uspelo da to uradim iz ko zna kog pokusaja:lol:
 
S njim sam se razisla posle duzeg razgovora u njegovom stanu.I,rekao je da cu se pokajati,i,mozda jesam...mozda ne:kafa:
Ostali su nevazni.

to je okej, imaš priliku i demonstrativno da zalupiš vratima.

pokušavam da zamislim gde bih se razišla s ovim i kako bi to izgledalo ali nisam sigurna.
verovatno kod mene pošto ja kod njega ne idem. i verovatno u vreme nekog mog čudnog raspoloženja kad bih samo rekla kako je vbbolje da se rastanemo,a ovaj dao bog, sve je žustar pa bi se usprotivio :lol: mislim da ne bi reko ni to -kajaćeš se-

meni je moja bivsa rekla da joj nece biti tesko da nadje boljeg momka od mene a ja sam je pitao da li mi to kaze zato sto je to zaista tako ili zato sto se necega plasi i duze vremena vec razmislja o tome. nisam dobio odgovor
 
meni je moja bivsa rekla da joj nece biti tesko da nadje boljeg momka od mene a ja sam je pitao da li mi to kaze zato sto je to zaista tako ili zato sto se necega plasi i duze vremena vec razmislja o tome. nisam dobio odgovor

Mislim da zena(devojka)ostavlja samo onda kada je sigurna da nema vise onih emocija koje su je drzale i toj vezi.Ostalo su samo izgovori.
 
Mislim da zena(devojka)ostavlja samo onda kada je sigurna da nema vise onih emocija koje su je drzale i toj vezi.Ostalo su samo izgovori.

uf moram da kazem da se ne slazem sa ovim. oba puta kada sam volela raskinula sam iz konkretnih razloga, nezavisno od toga sto sam imala iste jake emocije, i dugo posle raskida. za neke stvari sam neumoljiva i neke granice nema sanse d apredje uprkos emocijama.
 
uf moram da kazem da se ne slazem sa ovim. oba puta kada sam volela raskinula sam iz konkretnih razloga, nezavisno od toga sto sam imala iste jake emocije, i dugo posle raskida. za neke stvari sam neumoljiva i neke granice nema sanse d apredje uprkos emocijama.

Ma kad sam napisala shvatila sam da je nejasno sta sam htela da kazem,ali me mrzelo da menjam.
Ova moja recenica= samo onda kada je sigurna da nema vise onih emocija koje su je drzale je trebala da znaci upravo to sto si napisala.Emocije postoje,ali u nekom drugom obliku ili formi.Jeee,ala sam sad zakomplikovala:roll:
sve u svemu,slazem se s tobom
 

Back
Top