Tači: Tražićemo i više od nezavisnog Kosova

  • Začetnik teme Začetnik teme botr
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

botr

Iskusan
Poruka
6.186
PRIŠTINA - Predsednik kosovske vlade Hašim Tači smatra da zvaničnici u Beogradu treba da prestanu sa izjavama o podeli Kosova, jer u suprotnom, kako je rekao, zahtevi Prištine mogu biti veći nego što je nezavisnost Kosova.
Tači je, posle sednice vlade, obećao građanima Kosova da neće biti podele, promene granica ili bilo kakve druge ugroženosti integriteta. On je ocenio da zagovornici ideje o podeli Kosova propagiraju anti-istorijske ideje i da je da nezavisnost Kosova minimum dostignuća.
"Ukoliko Priština počne da otvara takve teme, tada Beograd neće moći nikako da ih zatvori", rekao je Tači.
On nije precizirao koje teme u Prištini mogu da otvore, ali je pozvao Beograd da objasni građanima severne Kosovske Mitrovice i KiM da je Kosovo "njihova zemlja i da je Priština njihov glavni grad"

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/257434/Taci-Trazicemo-i-vise-od-nezavisnog-Kosova
 
Boris Tadic rekao da ukoliko je Taci legitimni predstavnik albanskog naroda i sve dok se ne dokaže
da su optužbe iz Veca Europe osnovane, on ce biti spreman da s njim razgovara.

Boris Tadic izjavio je da je spreman da razgovara sa premijerom Kosova Hašimom Tacijem, uprkos tome
što se Taci dovodi u vezu sa zlocinima nad Srbima.
"Moramo da pregovaramo sa svakim koga kosovski Albanci izaberu za svog legitimnog predstavnika", rekao je Tadic.

Mi cemo uvek biti tu kad bude najgore jer to je sudbina i misija DS-a", rekao je Tadic
.....
 
Dajte mi obuku, pusku i resicu se ove svinje....


images
 
Poslednja izmena:
Jel moguće da veliki internet ratnik ne zna da koristi snajper? :sad2:

Nisam internet ratnik, ovo mi prvi put na svim temama od kad pisem na ovom forumu da sam pomenuo da cu roknem nekog. To je samo reakcija na izjavu tacija.
A sto se tice koriscenje snajpera, hm, ne znam. Za ovu pusku ti treba obuka, ne mozes je samo kupiti i gadjati indijance (albance)
 
Nisam internet ratnik, ovo mi prvi put na svim temama od kad pisem na ovom forumu da sam pomenuo da cu roknem nekog. To je samo reakcija na izjavu tacija.
A sto se tice koriscenje snajpera, hm, ne znam. Za ovu pusku ti treba obuka, ne mozes je samo kupiti i gadjati indijance (albance)

Ne mogu Tačija ni malo obučeniji ljudi da srede, a kamoli ti koji ni ne znaš da rukuješ snajperom. Znam ja dobro da treba obuka jer znam da rukujem i nije nimalo jednostavno kao što većina misli.
 
Al ja znam da koristim snajper, važi li se to? :sad2:
A eto, ja znam kako da ucestalo povlacim kozicu na svom penisu, a posto Vase znanje koriscenja 'snajpera' i moje ritmicko povlacenje kozice na Internetu dodju na isto, onda ipak ostaje da je Vasa drzava u vecoj buli jer ce 40% ici Rusima, 40% Albaniji a 20% ce biti oko luke Bar, cisto da ostane neprekidan put duvana.
 
A eto, ja znam kako da ucestalo povlacim kozicu na svom penisu, a posto Vase znanje koriscenja 'snajpera' i moje ritmicko povlacenje kozice na Internetu dodju na isto, onda ipak ostaje da je Vasa drzava u vecoj buli jer ce 40% ici Rusima, 40% Albaniji a 20% ce biti oko luke Bar, cisto da ostane neprekidan put duvana.

Kažem ja, opterećen narod, nije lako...:sad2:
 
Vidim, nego, cudi me kako postizes, s obzirom na to da si po ceo dan na forumu, ili si ti i internet ratnik i internet *****. Daleko smo dogurali u informacionim tehnologijama!

Ceo dan? Sta si ti? Neki haker pa da vidis od kad sam ovde? Ebiga, slobodno ti budi internet ratnik na igricama i budi ***** na raznim porno sajtovima, pogledaj, mozda ti neka rodjaka glumi tamo jer smo daleko dogurali kao narod!
 
Ne mogu Tačija ni malo obučeniji ljudi da srede, a kamoli ti koji ni ne znaš da rukuješ snajperom. Znam ja dobro da treba obuka jer znam da rukujem i nije nimalo jednostavno kao što većina misli.

Mislis? Pogledaj od koga su stradali predsednici sad, i mnogih drugih zemalja, npr. premijerka Svedske. Od ruku obicnih gradjana. Uglavnom se to desava od onih od kojih se najmanje nadas!
 

Back
Top