TAČI JE KLEKNUO POD NOGE NATO PAKTU! Ovakvu poniznost niko nije upamtio.

TI DA SE NE PODSMEVAS SRPSKIM ZRTVAMA ODMA BI UKLONIO OVAJ AMERICKI SIMBOL SA SVOG VATARA.
Taj centar te nije bombardovao.
Bombardovao te Deep state
Deep state je neprijatelj americke drzave i americkog naroda

Nemoj da preskaces sa teme na temu

Reci mi dal je Rotschild na adresi u Moskvi koju sam ti dostavio ili nije na toj adresi

Eno Putin dobio sankcije, nece biti Rusije na Olimpijadi u Tokiju i Pekingu a mozda ni u Parizu 2024e.
 
Taj centar te nije bombardovao.
Bombardovao te Deep state
Deep state je neprijatelj americke drzave i americkog naroda

Nemoj da preskaces sa teme na temu

Reci mi dal je Rotschild na adresi u Moskvi koju sam ti dostavio ili nije na toj adresi

Eno Putin dobio sankcije, nece biti Rusije na Olimpijadi u Tokiju i Pekingu a mozda ni u Parizu 2024e.

bravo............rotshildov covek dobio sankcije.......................

vama stvarno gori pod nogama.
 
Naravno da nije legitimno. A ubijanje ljudi je ubijanje ljudi. Ne postoji vece ili manje ubistvo coveka. Jedino sto se razlikuje je koliko ljudi ubiju

To ipak ne opravdava poziv da se ubija 100 za 1
Žalim slučaj! Kada su bravarevi svako malo ubili NEPOZNATI broj šiptara kada su radili svinjarije, nikoga u svetu nije bilo briga! Ali kada su to radili 'velikosrbi' idemo im odmah razbiti njuške!?
I već otrcana fora: Gde su bile NATO bombe kada je nešto slično napravljeno u RSK? :super::super:
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Kakav je ovo ogledni primer botovanja ...

Ima li koji iz "bojne" da se nije zapljunuo .

Ako ima , hitro neko nek mu šalje u pp da se upiše svojom po ko zna koji put prežvakanom varijacijom na temu pljuj po Srbiji i Srbima , preko sns , pa ako se neko suprostavi odmah mu okači etiketu da sns.

Ajmo , dosta je bilo lajanja .
Vesti iz 2525-e godine: Srbija konačno primljena u NATO! Vučić upravo ispraća kontigent srpskih vojnika koji idu na Kosovo u sklopu mirovnih misija jer postoji opasnost da bi Srbija mogla da pokuša vojnim putem vratiti Kosovo u potpuni ustavno-pravni poredak Srbije!

smjeh.png
 
Žalim slučaj! Kada su bravarevi svako malo ubili NEPOZNATI broj šiptara kada su radili svinjarije, nikoga u svetu nije bilo briga! Ali kada su to radili 'velikosrbi' idemo im odmah razbiti njuške!?
I već otrcana fora: Gde su bile NATO bombe kada je nešto slično napravljeno u RSK? :super::super:
Pazi, bravar je prvo pobio Srbe pa tek onda i nesto malo Siptara
 
Taj centar te nije bombardovao.
Bombardovao te Deep state
Deep state je neprijatelj americke drzave i americkog naroda

Nemoj da preskaces sa teme na temu

Reci mi dal je Rotschild na adresi u Moskvi koju sam ti dostavio ili nije na toj adresi

Eno Putin dobio sankcije, nece biti Rusije na Olimpijadi u Tokiju i Pekingu a mozda ni u Parizu 2024e.

Nije Rotsild deep state. Rotsild nema pojma, kao ni Taci ni Tramp.
 
Možda, ali bi za to prvo trebalo sakupiti par stotina hiljada pari čizama koje bi gazile po Srbiji. A onda bi nastao problem kada bi se neki od tih sve češće vraćali mamicama u crnim vrećama za smeće, kao u vreme Vijetnama!

Možda šteta što se to nije dogodilo, možda amera danas više ne bi ni bilo na Kosovu!? ( ali ni šiptara!?) :super:

I ne brkaj posthitlerovsku Nemačku sa Srbima koje bi neko okupirao! Mnogi Nemci su bili SRETNI što je rat završio i da im počinje bolji život pa pobednike i nisu tretirali kao okupatore, već više kao OSLOBODITELJE! :super:

Suvremenom stilu ratovanja ne trebaju više čizme. Čizme su passe. Danas sve to uspješno obavlja visoka vojna tehnologija, sa sigurne udaljenosti. Tek kada se neprijatelj potpuno razbuca iz zraka i s tla, s daljine, i uništi mu se sva vojna infrastruktura, posije strah i pad morala, onda nastupaju čizme, kojih je, nakon svega što prethodi, dovoljno i par tisuća, do najviše par desetaka tisuća. I to ne za ratovanje, nego za preuzimanje strateških točaka i ovladavanje terenom i situacijom.
 
Suvremenom stilu ratovanja ne trebaju više čizme. Čizme su passe. Danas sve to uspješno obavlja visoka vojna tehnologija, sa sigurne udaljenosti. Tek kada se neprijatelj potpuno razbuca iz zraka i s tla, s daljine, i uništi mu se sva vojna infrastruktura, posije strah i pad morala, onda nastupaju čizme, kojih je, nakon svega što prethodi, dovoljno i par tisuća, do najviše par desetaka tisuća. I to ne za ratovanje, nego za preuzimanje strateških točaka i ovladavanje terenom i situacijom.
Vijetnam, Avganistan, Irak, itd... sve superiorna pobeda vrhunske tehnologije nad primitivnim bosonogim jadnicima? A šta ako je celi narod NEPRIJATELJ? Kako ćeš ih razbucati? Atomskom bombom?
Da se možda podsetimo i 'straha i pada morala' u Srbiji za vreme NATO-bombardovanja? :super::super:
 

Back
Top