Tabui

ceca881

Iskusan
Poruka
5.279
Sta je za vas tabu?

Imate li sopstvene tabue koje nikada necete moci prevazici?
Postoje li ipak oni sa kojima ste pomerili granice i koji su to?

Koja je gornja granica?
Postoji li?

Da vas cujem? :D
 
Sta je za vas tabu?

Imate li sopstvene tabue koje nikada necete moci prevazici?
Postoje li ipak oni sa kojima ste pomerili granice i koji su to?

Koja je gornja granica?
Postoji li?

Da vas cujem? :D


Чујееееш ли меееее? :hej:
Нема код мене табуа. :rumenko:
Ужас колико нисам стидљива.
Код мене то иде овако: Ти питај, ја ти кажем :manikir:


ПС. Морам да се абдејтујем.
Постоје ствари о којима не причам. Али не зато што су ми ТАБУ, већ зато што ипак постоји нека интима коју човек воли да чува и да дели само са партнером.
 
Poslednja izmena:

Back
Top