Tabu' tema:jel stvarno ima smiala radjati decu?

Nema smilsla,velika prevara...
Staromondno.
Mislim da je nasa generacija shebana bas od nase dece.
Nasa greska...
Nazalost,moram da konstatujem,bolje da NE.
Znam da boli,boli i mene,ali skinimo masku i stvarno i kazimo,jel su nam ta deca stvarno trebala?Cemu sluze?
Imam sina 44 g.cerka 34...kao da ih nemam...
Zivot sam im dala i pare.
Cerka moje drugarice mi kaze,odlucili smo da nemamo decu!
Super!
Moje pitanje je cemu sluze deca?

Istina vala, ti ga rodis, a oni hoce da budu samostalni i da nikome ne odgovaraju za svoje postupke, cista nezahvalnost.
 
Nema smilsla,velika prevara...
Staromondno.
Mislim da je nasa generacija shebana bas od nase dece.
Nasa greska...
Nazalost,moram da konstatujem,bolje da NE.
Znam da boli,boli i mene,ali skinimo masku i stvarno i kazimo,jel su nam ta deca stvarno trebala?Cemu sluze?
Imam sina 44 g.cerka 34...kao da ih nemam...
Zivot sam im dala i pare.
Cerka moje drugarice mi kaze,odlucili smo da nemamo decu!
Super!
Moje pitanje je cemu sluze deca?

Kad su mala sluze da ti ispune svaki trenutak, da te zasmeju, da predstavljaju tvoj uspeh tako da se ponosis njima. :heart: Kad porastu videcu.
 
Jel' se neko seća filma K- PAX (Kevin Spacey u glavnoj ulozi) iz 2001?
Kad on govori o "neprijatnosti razmnožavanja", kaže da je to fizički neprijatan doživljaj, i za decu se odlučuju i spremni su da istrpe šta već.
Kaže, to je problem na našoj planeti, što je seks "prijatan".

Nešto razmišljam, pa dobro, jeste, ali šta je sa porođajem?! To je daleko od "prijatnog"!

Stvarno, to bi bilo rešenje za svu neželjenu i "slučajnu" decu. Sad ispade da su žene na ovoj planeti idioti. Jer žene rađaju, umiru na porođaju, svesne su šta ih čeka ako ostanu trudne, i opet imamo šta? Nekontrolisano razmnožavanje.
 
Možda rađaju jer vole decu, žele da imaju porodicu, da ne budu same, ima razloga.

Pa ima, i svi sebični.
Ali nisam htela da govorim o sebičnim i/ili koristoljubivim ženama, htedoh naglasiti da bi se tom logikom razmnožavanje svelo na "planirano" a ne na rađanje dece zato što nemaš para za abortus a na kontracepciju gledaš kao na nešto skupo i izabereš varijantu da je jeftinije moliti se bogu "joj boze molim te da nisam trudna" i slično.
 
Pa ima, i svi sebični.
Ali nisam htela da govorim o sebičnim i/ili koristoljubivim ženama, htedoh naglasiti da bi se tom logikom razmnožavanje svelo na "planirano" a ne na rađanje dece zato što nemaš para za abortus a na kontracepciju gledaš kao na nešto skupo i izabereš varijantu da je jeftinije moliti se bogu "joj boze molim te da nisam trudna" i slično.

Misliš da je sebično imati decu, pa svako ima decu iz istih razloga a to je da ima porodicu, da ne bude sam jednom.
 
jok bre,takvi kao ti puste mudasca traze neka prava ni oni ne znaju sta hoce,nego vas nisu tukli pa nemate postovanje ni prema roditeljima ni prema okolini,nista vi kao ne cenite sto se nekad zvao obraz,vas obraz je net copy/paste,evo od sad imate sva prava i svu nasu podrsku,sve moze sta hocete,i o cemu ces ti sad pisati i pricati,pa nemas drugih tema shvati,zaglibio si u kukumavkanje,ne bi znao sta ces sa tom slobodom jer je samo iza ekrana trazis
 
takoe,ko spusti gard i kapu mi skine dozivece prosvetljenje:lol:

Znaaam :lol:
Nego, ne može tb da shvati neko sa malo životnog iskustva; i ovo što si mu rekao on neće shvatiti dobronamerno, znači džabe si pisao, a ja znam koliko tb mrzi da budeš opširan
Sviđa mi se mnoooogo što se zaebawaš i kako neko reče "uzdigao si se do jednostavnosti", pa kako da ti ne skinem kapu :)
Mali će shvatiti za jedno 10- 15 godina šta si ti sad rekao lol
 
jok bre,takvi kao ti puste mudasca traze neka prava ni oni ne znaju sta hoce,nego vas nisu tukli pa nemate postovanje ni prema roditeljima ni prema okolini,nista vi kao ne cenite sto se nekad zvao obraz,vas obraz je net copy/paste,evo od sad imate sva prava i svu nasu podrsku,sve moze sta hocete,i o cemu ces ti sad pisati i pricati,pa nemas drugih tema shvati,zaglibio si u kukumavkanje,ne bi znao sta ces sa tom slobodom jer je samo iza ekrana trazis
Slobodan sam, ne tražim slobodu, ovde ću pisati neko vreme i to je to, nastavljam dalje. Kada sam pokušao da izgrdim decu smejala su mi se, o tome da ih tučem nikada ne bih, pogotovo ne mogu da gledam da neko predamnom udari dete.
 

Back
Top